PDA

View Full Version : سوال: آپلود کردن سایت در سی پنل (حل شد)

css-man
یک شنبه 21 خرداد 1391, 01:15 صبح
من الان یا دیتابیس ساختم تو سی پنل
بعد دیتابیس خودم رو توش اینپورت کردم
یوزر و پسورد هم براش درست کردم و توی اسکریپت هم همون یوزر و پسورد و نام دیتابیس رو وارد کردم

سایت رو آپلود کردم ولی نتونست کانکت بشه

میشه راهنمائیم کنید

اینم اون خطیه که باهاش کانکت میشم به دیتابیس

فقط این لوکال هاست اولش رو تغییر ندادم

$dbc = mysqli_connect('localhost','...','...','...');

توضیح: به جای نقطه چینها به ترتیب نام کاربری، رمز عبور و نام دیتابیس هاست گذاشته شده.

MMSHFE
یک شنبه 21 خرداد 1391, 08:57 صبح
شاید سرور شما اجازه استفاده از localhost رو نده. بجاش آدرس IP سرور رو که وقتی وارد phpmyadmin میشین (توی سایت)، در ابتدای آدرس مینویسه وارد کنید. ضمناً اطلاعات نام کاربری و... سرورتون رو اینقدر راحت همه جا قرار ندین. ناسلامتی امنیت سایتتون دست همین چندتا پارامتره ها! من براتون حذف کردم.

djsaeedkhan
یک شنبه 21 خرداد 1391, 09:11 صبح
البته دوستمون راست میگن شما نباید اطلاعات رو اینجا بذارید . البته بیشتر کاربران محرم هستن ولی ممکنه از بیرون نامحرمی بیاد ببینه
در مورد سوال شما وقتی که در سی پنل درتابیس می سازید به شما اطلاعاتی داده میشه که میگه هاست چیه... یوزرنیم و پسورد و نام دیتابیس هم همون جا میگه
اگر هاست اشتراکی هست که ممکنه آدرس خاصی باشه. معمولا هاست های خارجی Localhost میذارن ولی سایت های ایرانی ممکنه این نباشه

css-man
یک شنبه 21 خرداد 1391, 10:45 صبح
از پسورد ایراد میگیره

css-man
یک شنبه 21 خرداد 1391, 10:50 صبح
این شرط رو اضافه کردم

if (mysqli_connect_errno()) {
printf("Connect failed: %s\n", mysqli_connect_error());
exit();
}

و این ارور رو داد

Connect failed: Access denied for user ' .........'@'localhost' (using password: YES)

MMSHFE
یک شنبه 21 خرداد 1391, 10:51 صبح
خوب خطا داره میگه دسترسی برای کاربر ... روی localhost با پسوردی که دادین رد شده. بهترین و مطمئن ترین روش، تماس با پشتیبانی و پرسیدن نام سرور موقع اتصال به MySQL هست. البته قبلش مطمئن بشین که نام کاربری و رمز عبور رو درست وارد کردین.

css-man
یک شنبه 21 خرداد 1391, 11:04 صبح
برای اطمینان یه یوزر و پس جدید ساختم ولی باز هم همون ارور رو داد
ممنون از راهنمائیتون میرم سراغ شرکت هاستم

css-man
یک شنبه 21 خرداد 1391, 19:03 عصر
اینا هم میگن همون localhost درسته

دیگه نمیدونم چیو چک کنم

MMSHFE
یک شنبه 21 خرداد 1391, 21:20 عصر
نام کاربری و رمز عبور رو به دقت بررسی کنید. توی سرورهای لینوکس گاهی اوقات نام کاربری و رمز عبور هر دو به بزرگی و کوچکی حروف حساسن.

Reza1607
دوشنبه 22 خرداد 1391, 12:02 عصر
این ها رو تست کن
host : localhost
user : نام کاربری که وارد پنلت می شی
pass : رمز عبوری که وارد پنلت میشی

css-man
دوشنبه 22 خرداد 1391, 15:34 عصر
نشد دوست عزیز

بازم همون مشکل سر جاشه

MMSHFE
دوشنبه 22 خرداد 1391, 18:52 عصر
یه نکته الآن یادم اومد. User رو توی کنترل پانل سایت، به DB وصل کردین یا نه؟ فقط ساخت کاربر کافی نیست. باید همونجایی که دیتابیس رو میسازین، گزینه ای تحت عنوان Add User رو پیدا کنید و کاربر و دیتابیس رو انتخاب کرده و گزینه Add رو بزنید تا کاربر به دیتابیس متصل بشه. بعد هم معمولاً پنجره ای میاد که سطح دسترسیها رو باید مشخص کنید که معمولاً همه رو انتخاب میکنن (Grant All Privileges)

css-man
دوشنبه 22 خرداد 1391, 18:55 عصر
بالا خره درستش کردم
کوئری هامو با mysqli نوشته بودم
عوض کردم و با mysql نوشتم مشکل حل شد

djsaeedkhan
دوشنبه 22 خرداد 1391, 23:57 عصر
بالا خره درستش کردم
کوئری هامو با mysqli نوشته بودم
عوض کردم و با mysql نوشتم مشکل حل شد
همون پست اول می خواستم بگم اینو عوض کن ولی گفتم شاید مشکل از نام کاربری و پسورد هست
به حمد الله که حل شد

css-man
پنج شنبه 25 خرداد 1391, 01:36 صبح
ممنون از کمک همه دوستان مرسی