PDA

View Full Version : این خطا یعنی چی (در رابطه با اپلود)

skmr_ae
یک شنبه 21 خرداد 1391, 09:11 صبح
سلام
خواهش میکنم
یکی کمکم کنه
من وب سایتم(با بانک اس کیو ال) رو روی iis اپلود میکنم اما توی اجرا این خطا رو میده (در مرورگر)
نمیدونم چطور درستش کنم
خیلی واجبه
خواهش میکنم کمکم کنید
که اصلا برای اپلود سایت با بانک اس کیو ال توی فایل وب کانفیگ هم باید تنظیماتی رو انجام بدم؟ چطور؟
ممنون
Login failed for user 'IIS APPPOOL\DefaultAppPool'.
Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Data.SqlClient.SqlException: Login failed for user 'IIS APPPOOL\DefaultAppPool'.

Source Error:
.
.
.

TeacherMath
یک شنبه 21 خرداد 1391, 11:25 صبح
با ید apppool را به فریم ورک برنامت تغییر بدی .توی iis این تنضمیات را برای سایتت انجام بده.

alonemm
یک شنبه 21 خرداد 1391, 12:55 عصر
باسلام:

از متن خطا مشخص هست که شما در لاگین کردن به SQLServer مشکل دارید.

سعی کنید 1 کاربر جدید با دسترسی های خواندن و نوشتن و اجرا در پایگاه داده اضافه کنید و به صورت Integrated Security متصل نشید و حتما نام کاربری و رمز عبور رو درج کنید.

1 علت دیگر هم برسی کنید که کاربر ASP.net اجازه و دسترسی لازم رو در پایگاه داده SQLServer داشته باشد.

موفق باشید.

skmr_ae
یک شنبه 21 خرداد 1391, 16:19 عصر
باسلام:

از متن خطا مشخص هست که شما در لاگین کردن به SQLServer مشکل دارید.

سعی کنید 1 کاربر جدید با دسترسی های خواندن و نوشتن و اجرا در پایگاه داده اضافه کنید و به صورت Integrated Security متصل نشید و حتما نام کاربری و رمز عبور رو درج کنید.

1 علت دیگر هم برسی کنید که کاربر ASP.net اجازه و دسترسی لازم رو در پایگاه داده SQLServer داشته باشد.

موفق باشید.

سلام
میشه بیشتر توضیح بدید؟؟
خواهش میکنم کمکم کنید
من باید چکار کنم؟؟
ممنون

skmr_ae
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 09:35 صبح
سلام
میشه بیشتر توضیح بدید؟؟
خواهش میکنم کمکم کنید
من باید چکار کنم؟؟
ممنون

سلام
خواهش میکنم
کسی نیست منو نجات بده؟؟؟:گریه::گریه::گریه::گری ::گریه:

fakhravari
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 12:04 عصر
<connectionStrings>
<add name="ConnectSring1" connectionString="user id=11111111;pwd=1111111;Data Source=11111111111;Integrated Security=False;User Instance=False" providerName="System.Data.SqlClient" />
</connectionStrings>

hamid_kha
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 13:20 عصر
ISS رو یه بار reset کن و دوباره برنامه رو اجرا کن:متفکر:

alonemm
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 13:31 عصر
باسلام:

مراحلی که در پست قبلیم گفتم برسی کردید؟

skmr_ae
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 16:59 عصر
باسلام:

مراحلی که در پست قبلیم گفتم برسی کردید؟

سلام
ممنون از همه دوستان
اره کد اقای فخراوری رو هم امتحان کردم اما در اجرا همچنان همون خطا رو میده:گریه::گریه::گریه:
من میخوام بعد از اپلود روی iis هرجا در مرورگر ادرس سایت رو مثلا اینجوری
http://locallhost/web/default.aspx
وارد کردم
سایت لود شه و قابل دسترس باشه
ممنون میشم کمک کنید

A.S.Roma
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 17:58 عصر
ساده ترین و سریعترین راه حل اینه که صورت مساله رو پاک کنید و یک user با نام "IIS APPPOOL\DefaultAppPool" در SQL Server‌بسازید و به عنوان dbowner‌به دیتابیستون معرفی کنید.

skmr_ae
شنبه 27 خرداد 1391, 14:16 عصر
ساده ترین و سریعترین راه حل اینه که صورت مساله رو پاک کنید و یک user با نام "IIS APPPOOL\DefaultAppPool" در SQL Server‌بسازید و به عنوان dbowner‌به دیتابیستون معرفی کنید.

سلام
کسی نیست بدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟:متعجب::گریه:

skmr_ae
شنبه 27 خرداد 1391, 14:17 عصر

سلام
کسی نیست بدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟:متعجب::گریه:

skmr_ae
دوشنبه 29 خرداد 1391, 08:44 صبح
سلام

سلام
دوستان خواهش میکنم یکی بگه چطور مشکل رو حل کنم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟