PDA

View Full Version : گفتگو: راهنمایی در مورد زبان برنامه نویسی

caspianhero
یک شنبه 21 خرداد 1391, 11:57 صبح
با سلام بر دوستان

میخواستم بدونم ایا زبان سی شارپ با توجه به قدرت زیادی داره و خیلی ازش تعریف می کنند!!! کلا میخواستم بدونم این زبان چه قابلیت هایی داره!؟؟ ایا به درد هک وامنیت میخوره؟؟؟ با توجه به اینکه dot net frame work هست؟؟
کلا چه زبان هایی وجود داره که قابلیت امنیتی و برای پروژه سنگین و گرافیکی(سه لایه) و..... به درد بخوره؟؟ خلا صه همه جوره خوب باشه و بشه روش حساب کرد؟؟؟؟

سپاس

mehdy.programmer
یک شنبه 21 خرداد 1391, 13:20 عصر
به نظر من ، هر زبانی برای یه کاری ساخته شده! شما اگه می خوای یه برنامه عادی کاربر پسند بنویسی به نظر من C# بهترینه! ولی اگه برای کارهای امنیتی و برنامه های سیستمی وهک و ویروس و ... بخاوی برنامه بنویسی اونم به نظر من فقط C++.

caspianhero
یک شنبه 21 خرداد 1391, 13:27 عصر
متشکر دوست عزیز: به نظر من یکی از معایب سی شارپ : dot net framework بودن ان هست: مثلا برای نصب یک برنامه ی ساخته شده به این زبان حتما باید این برنامه (dot net framework)روی سیستم نصب باشه!!!
اگر این زبان مثل c و ++C می ساختند خیلی عالی میشد!!!

ahmadreza517
یک شنبه 21 خرداد 1391, 13:30 عصر
به نام تنها برنامه نویس هستی
سلام ,

C# برای develop برنامه های تجاری بیشتر استفاده می شه
برای هک C++ خیلی خیلی بهتر

caspianhero
یک شنبه 21 خرداد 1391, 13:35 عصر
متشکر: ایا ++C قدرت C را دارد؟؟؟ اصلا چه فرقی با هم دارند؟؟؟

ahmadreza517
یک شنبه 21 خرداد 1391, 13:42 عصر
c++ نسخه جدید تر C البته c++ نسخه .Net هم دارد به غیر از Com

caspianhero
یک شنبه 21 خرداد 1391, 13:52 عصر
.Net هم دارد به غیر از Com
منظور شما ++vc هست!!! که با vb6 هست: راستی کد هایی توی turboo ++c نوشته چه فرقی میکنه از نظر محیط برنامه نویسی با ++vc ؟؟؟
سپاس

Hossenbor
یک شنبه 21 خرداد 1391, 15:51 عصر
سلام دوست عزیز فرق بین سی و سی پلاس پلاس تو شی گرایی هست فکر کنم در مورد سوالتون فرق کدهایه توربو سی با ویژال سی در اینه که توربو سی از استاندارد سی پلاس پلاس طبعیت می کنه ولی ویژال سی پلاس پلاس داره برای خودش استانداردایه جدید تعیین می کنه

ahmadreza517
یک شنبه 21 خرداد 1391, 15:54 عصر
زمانی که Visual Studio.Net نصب می کنی.یکی از از زبانها C++‎ هست که با نصب اون می تونید هم برنامه تحت .Net به زبان C++‎ بنویسید
هیچ فرقی نمی کنه فقط دستورات جدیدتر یکم تغییر کرده نسبت به محیط داس.

Hossenbor
یک شنبه 21 خرداد 1391, 16:02 عصر
در مورد قسمت اخر سوالتون باید بگم برای گرافیک و هم برای امنیت از زبانهایه ناتیو میشه بهره گرفت ولی نظر من بیشتر سی پلاس پلاسه ولی اگه کم کم شروع کنی همه رو یاد بگیری بد نیست مثلا برای کارایه سبک و دارایه اهمیت کمتر سی شارپ و یا برای برنامه ها یه سنگین و پردازشها زیاد و بازی ها و ویروس سی پلاس پلاس بعدش دلفی اگه مثل ما حوصله داشته باشی اسمبلی یا برای تمام سیستم عاملها به ترتیب جاوا پیتون و غیره

caspianhero
یک شنبه 21 خرداد 1391, 16:14 عصر
متشکر دوستان عزیز: من کد های ++c را توی محیط turbo ++c اجرا کردم ولی این برنامه با ویندوز 7 ست نیست و هنگ می کنه : از جهتی دیگر ایا محیط ویژوال به درد کد نویسی برای مسائل امنیتی و....میخوره؟؟ راستی جاوا چطور هست برای مسائل امنیتی ؟؟؟؟
راستی دوستان سایتی را میشناسید که فیلم های اموزشی خوب و جامع به زبان فارسی (برای تمام زبان های برنامه نویسی)برای دانلود کردن داشته باشه!!!؟؟ با کتاب خیلی سخته!!!
سپاس

caspianhero
یک شنبه 21 خرداد 1391, 17:32 عصر
کسی نمیدونه!!!!!!!!!:متفکر:

mehdy.programmer
دوشنبه 22 خرداد 1391, 13:56 عصر
من برای کد های C++ از کامپیلر Dev-C++ استفاده می کنم با ویندوز 7 هم مشکلی نداره(حداقل من که تا حالا ندیدم)! بعد، فک نکنم بشه با VS کد C++)native) نوشت! نمیدونم با جاوا بشه کار های امنیتی کرد ، ولی تا جایی که بدونم همیشه کارهای امنیتی = C++ :لبخند: خیلی سایتها هستند که این کارو می کنن! ولی من الان حضور ذهن ندارم ! فقط اینو یادمه--codecity (http://codecity.ir/)