PDA

View Full Version : ساخت ابزاری برای ثبت نام خودکار

POLBADMAN
یک شنبه 21 خرداد 1391, 22:00 عصر
سلام
راستش من دیدم خیلی جاها برای ثبت نام در وبساتِشون انتی اسپم (فکر کنم اصطلاح دقیقشو نمی دونم)میذارن
ویا حتی در بعضی از بازی های انلاین مثل جنگ خانها این هست که مرتب شما چک میشین که عملیات خودکاری صورت
نگرفته باشه و باید مثلان در جنگ خانها روی تصویر دایره ناقص کلیک کنید.یا حتی در بعضی وبلاگها برای ارسال نظر چک میشین ...[وغیره]

سوال:
حالا سوال من از شما اساتید این هست.
مثلا برای ثبت نام خودکار یا اجام بازی کلآ چیزی که مربوط به وب سایت هست چگونه ابزار خودکار نوشته میشه.
مثلآ همین ثبت نام خودکار.من به زبانهای php ,cپیتون پرل یکم آشنای دارم اگه ممکنه اساتید یک نمونه کد برای یک عملیات خودکار رو با یک از این چهار زبان بگذارن ممنون میشم.

لطفآ یک الگوریتم ساده باشه که روی کدها توضیح بذارن
مثلآ :
1.توسط دستور فلان کانکشن میسازیم به پرت 80 متصل میشیم
2.توسط این حلقهُ این تابع فیلد ها رو پر میکنیم
3...غیره.

از قبل از شما متشکرم

Unique
یک شنبه 21 خرداد 1391, 22:32 عصر
به دنبال ارسال از طریق post با curl توی انجمن بگردید حتما پیدا میکنین.

eshpilen
یک شنبه 21 خرداد 1391, 22:37 عصر
کار سختی نیست. باید سوکت بلد باشی و با پروتکل HTTP هم مقدار کافی آشنایی داشته باشی خیلی کمک میکنه در درک.
البته بجز سوکت با cURL هم میشه کار کرد.

الان یه سرچ کردم مثلا در این صفحه یک تابع برای ارسال درخواستهای POST رو داده: http://www.jonasjohn.de/snippets/php/post-request.htm

و یک مثال استفاده که خودم تست کردم:

<?php

function post_request($url, $data, $referer='') {

// Convert the data array into URL Parameters like a=b&foo=bar etc.
$data = http_build_query($data);

// parse the given URL
$url = parse_url($url);

if ($url['scheme'] != 'http') {
die('Error: Only HTTP request are supported !');
}

// extract host and path:
$host = $url['host'];
$path = $url['path'];

// open a socket connection on port 80 - timeout: 30 sec
$fp = fsockopen($host, 80, $errno, $errstr, 30);

if ($fp){

// send the request headers:
fputs($fp, "POST $path HTTP/1.1\r\n");
fputs($fp, "Host: $host\r\n");

if ($referer != '')
fputs($fp, "Referer: $referer\r\n");

fputs($fp, "Content-type: application/x-www-form-urlencoded\r\n");
fputs($fp, "Content-length: ". strlen($data) ."\r\n");
fputs($fp, "Connection: close\r\n\r\n");
fputs($fp, $data);

$result = '';
while(!feof($fp)) {
// receive the results of the request
$result .= fgets($fp, 128);
}
}
else {
return array(
'status' => 'err',
'error' => "$errstr ($errno)"
);
}

// close the socket connection:
fclose($fp);

// split the result header from the content
$result = explode("\r\n\r\n", $result, 2);

$header = isset($result[0]) ? $result[0] : '';
$content = isset($result[1]) ? $result[1] : '';

// return as structured array:
return array(
'status' => 'ok',
'header' => $header,
'content' => $content
);
}

//-------------------------------------

$post_data = array(
'username' => 'admin',
'password' => 'aaaaaa'
);

// Send a request to example.com
$result = post_request('http://localhost/reg8log/index.php', $post_data);

if ($result['status'] == 'ok'){

// Print headers
echo $result['header'];

echo '<hr />';

// print the result of the whole request:
echo $result['content'];

}
else {
echo 'A error occured: ' . $result['error'];
}

?>

این تستی که بنده نوشتم یک درخواست لاگین رو ارسال میکنه.
خیلی ساده است! متغییرهای فرم لاگین رو در آرایهء post_data بهش دادم.

البته این یک تست خیلی ساده و محدود بود. الان با اینکه من ظاهرا لاگین میکنم اما موقع لاگین یک کوکی از طرف سرور دریافت میشه که باید اون کوکی رو بخونید و ذخیره کنید و همراه درخواستهای بعدی به سرور ارسال کنید تا بعنوان کاربر مورد نظر شناخته بشید. الان این تابع امکان ارسال کوکی رو نداره، چون کوکی باید در بخش هدر اضافه بشه. اما وارد باشی خودت میتونی کوکی هم اضافه کنی. همش یکسری روش و استاندارد نه چندان پیچیده داره که مربوط به پروتکل HTTP میشن. با cURL اگر کار کنید خیلی کارها رو خودش براتون انجام میده، ولی بازم فکر میکنم اگر درمورد پروتکل HTTP و کلا طرز کار درخواست و پاسخ و عملیات سرور و مرورگر اطلاعات داشته باشید خیلی مفید باشه یا حتی در کارهای پیچیده تر لازمه.

POLBADMAN
دوشنبه 22 خرداد 1391, 05:47 صبح
ممنون از راهنمایتون
اما من حتی کوکی از هدر میکشم بیرو (برای مقایسه)با انکی توی بروزرم ذخیره شده .اما پیداش نمی کنم.(راستش بلد نیستم ذخیره و در ریکوئستهای بعدی استفاده کنم)
حالا اگه ممکنه این کد به سرانجام برسونین که لا اقل بشه با هاش لوگین کرد تا برای ساخت برنامه خوذکار سازی ثبت نام یا بهتر بگم هدف نهایی که ساخت برنامه انجام بازی بصورت خود کار است (مثلآ بازی پیچیده ای مثل خان وارز)یک فدم جلو رفته باشیم.همین زبان php هم واقعآ خوب فکنم تمام توابع مورد نیاز داشته باشه.
درضمن اگه ابزاری برای انالیز ریکویست ها میشناسین ممنون میشم اشاره کنین.فابر باگ خوبه امالاگش زیاد خوب نیست.

<?php

function post_request($url, $data, $referer='') {

// Convert the data array into URL Parameters like a=b&foo=bar etc.
$data = http_build_query($data);

// parse the given URL
$url = parse_url($url);

if ($url['scheme'] != 'http') {
die('Error: Only HTTP request are supported !');
}

// extract host and path:
$host = $url['host'];
$path = $url['path'];

// open a socket connection on port 80 - timeout: 30 sec
$fp = fsockopen($host, 80, $errno, $errstr, 30);

if ($fp){

// send the request headers:
fputs($fp, "POST $path HTTP/1.1\r\n");
fputs($fp, "Host: $host\r\n");

if ($referer != '')
fputs($fp, "Referer: $referer\r\n");

fputs($fp, "Content-type: application/x-www-form-urlencoded\r\n");
fputs($fp, "Content-length: ". strlen($data) ."\r\n");
fputs($fp, "Connection: close\r\n\r\n");
fputs($fp, $data);

$result = '';
while(!feof($fp)) {
// receive the results of the request
$result .= fgets($fp, 128);
}
}
else {
return array(
'status' => 'err',
'error' => "$errstr ($errno)"
);
}

// close the socket connection:
fclose($fp);

// split the result header from the content
$result = explode("\r\n\r\n", $result, 2);

$header = isset($result[0]) ? $result[0] : '';
$content = isset($result[1]) ? $result[1] : '';

$akooki= explode("Set-Cookie:", $header, 2);
$header = isset($akooki[0]) ? $akooki[0] : '';
$kooki = isset($akooki[1]) ? $akooki[1] : '';
// return as structured array:
return array(
'status' => 'ok',
'header' => $header,
'content' => $content,
'kooki'=>$kooki
);
}

//-------------------------------------

$post_data = array(
'username' => 'admin',
'password' => 'billgates'
);

// Send a request to example.com
$result = post_request('http://micro$oft.con/index.php', $post_data);

if ($result['status'] == 'ok'){

// Print headers&cookie
echo $result['header'];
echo '<hr />';
echo $result['kooki'];
echo '<hr />';
// print the result of the whole request:
echo $result['content'];

}
else {
echo 'A error occured: ' . $result['error'];
}

?>

eshpilen
دوشنبه 22 خرداد 1391, 08:25 صبح
شرمنده کاربر گرامی.
اینا که گفتم فقط برای یک سرنخ و دید کلی بود که اگر کسی علاقمند بود بهش کمک کنه. بقیش رو هرکس باید خودش زحمت بکشه. بره پروتکل HTTP رو یاد بگیره یا هر کاری دیگری.
اینم که میگید برنامهء ثبت نام و بازی خودکار و این حرفا درست کنیم، ببخشید اما از دید من یک عمل خلاف، و درخواست کمک در انجامش، توهین به شخصیت و شعورم هست.

ما نرفتیم اینقدر و سالها زحمت بکشیم و مطالعه و تحقیق علمی کنیم که بعد برای هرکس و ناکسی آموزش و برنامه بذاریم که باهاش کارهای غیرمجاز و مشکل دار انجام بدن.
این انتظاراتی که بعضیا دارن و گهگاه مطرح میکنن از نظر بنده مثل اینه که یک عده سارق بیان از مهندسان الکترونیک و مکانیک و غیره بخوان که بهشون روش از کار انداختن دزدگیر و باز کردن قفل و غیره رو یاد بدن و حتی ابزارش رو براشون بسازن و بدن دستشون.
حالا یک عده آدم بی قید و بند ممکنه اصول و اخلاق رو زیر پا بذارن و با اینطور افراد همکاری کنن، ولی دیگه مفتی این کارها رو کردن درجهء آخر تحقیر خود و حماقت محضه!

اصلا حالم بهم میخوره از این قضیه.
کار واقعا توهین آمیز و زشتی هست.
یک دانشمند و متخصص واقعی شان خیلی بالاتری از این حرف داره که ببخشید، برای هرکس و ناکسی هرچی میخوان برای کارهای نادرست درست کنه و یاد بده.

ضمنا اکثر کسانی هم که دنبال کارهای خلاف میرن از لحاظ علمی هرگز به سطح بالایی نمیرسن. چون طبیعی هست که آدمی که فقط دنبال سوء استفاده و رسیدن به منافع خودش از راههای راحت و سریع و نامشروع هست چنین انگیزه و همتی رو نداره که بره زحمت بکشه و همه چیز رو کامل و دقیق یاد بگیره و عشق و علاقهء ذاتی داشته باشه به علم و عمقی درکش کنه.
آدمی که دید و اهدافش در زندگی در این حده که کلی کار جالب و مثبت و سازنده و مشروع رو که میشه یاد گرفت و انجام داد رها کنه و وقت و انرژی خودش رو صرف کارهای کم ارزش و بی ارزش یا نامشروع بکنه بنظر بنده اصولا مشکل داره و این نشانهء عدم تعالی لازم و داشتن نیت و هدف های نامشروع در زندگیش هست، که طبیعتا چنین آدمهایی هرچی قدرت بیشتری پیدا کنن به ضرر تمام بشریته.

خیلی چیزها هم کاربردهای مفید و مشروع میتونه داشته باشه و هم کاربردهای مضر و نامشروع برای اجتماع و اخلاق و انسانیت.
بنده اگر کمکی کردم و میکنم بخاطر استفاده های مثبت و مشروعی هست که دارن. و میدونم اگر کسی هدف و نیت درستی داشته باشه باید اینقدر هم انگیزه و همت داشته باشه که خودش دنبال مطالعه و یادگیری بیشتر و اصولی بره و با زحمت خودش این دانش و توانایی رو کسب کنه.
هرچیزی رو هم نباید به هرکسی مفتی یاد داد و هر ابزاری رو نباید دست هرکسی داد. اول باید ببینی طرف ظرفیت و شعورش رو داره یا نه و نیت منفی داره یا مثبت. ضمنا اگر آدم تنبلی باشه و صرفا دنبال لقمهء جویده و حاضر و آماده باشه و خودش زحمتی نکشه، احتمال انحراف و سوء استفاده و تنبل شدن بیشتر هم زیاده. معمولا کسانی که دانش و توان یک چیزی رو خودشون ندارن، ظرفیت داشتنش رو هم ندارن. بخصوص که تلاشی هم نکرده باشن و زحمت چندانی نکشیده باشن براش.

اگر هم فکر میکنی با این حرفا بهت توهین کردم خیالی نیست. چون منم از این دید توهین آمیز و تمسخرآمیز و قصد سوء استفادهء مفتی که از فردی مثل من داشتید احساس انزجار میکنم. چرا فکر کردی ما اینجا نشستیم و الافیم که بیایم برای دیگران در انجام یک همچین کارهایی سرویس رایگان بدیم؟

POLBADMAN
دوشنبه 22 خرداد 1391, 10:16 صبح
متآسفم
بعضی از دوستان که در عین نادانی متوهم دانش حاصل از رنج شدن .و آن اندک دانش خود را که معلوم است چه بسا بخاطر فهم پاینشان و یا معلمان سود جویشان به زحمت بسیار گدایی کرده اند.ونه حتی در ازای ثروتی مادی کسب کرده اند .و همان بهتر که بگوییم گدایی کرده اند و از این بابت بسیار منعادی با خودند دو دیگران.که جز بخشش از شعور پاینشان مارا راهی نیست.

دوست عزیز
محاکمه قبل از اتفاق جرم میکنید .اگر دانش کمی در پاسخ به سوالات دارید هیچ اجباری به دادن پست ندارید(مارتین لوتر کینگ1391تا آخر) چرا فرا فکنی میکنید اصل بر براعت است.داشتن دانش مساوی با بکار گیری ان در راه نا ثواب است!؟
چرا خود در گیری دارید و روی سخن را به خود گرفته اید و گزافه گویی میکنید.
پیش نهاد میکنم صبور باشید [در تابستان مر تبآ آب خنک بخورید و زیر افتاب هم نروید بلکم کمی صبور شوید.]

eshpilen
دوشنبه 22 خرداد 1391, 11:08 صبح
هاه!
البته قابل پیشبینی بود که یکسری از این جفنگیات سرهم کنی.
امثال شما اگر سواد و لیاقتی داشتید دنبال انجام این کارهای سخیف اونم با گدایی از عموم نبودید.
میشه بفرمایید ثبت نام و بازی خودکار برای چه کاربرد مشروعی استفاده میشه مثلا؟
اون شعرها راجع به سواد بنده هم جالب بود. جالبه که خودت چیزی بارت نیست و دوتا کار ساده رو نمیتونی انجام بدی، بعد میای دربارهء سواد من نظر میدی.

چرا فرا فکنی میکنید اصل بر براعت است.جالبه آدمهایی مثل تو که دنبال سوء استفاده از همه چیز بخاطر منفعت و خودخواهی شخصی خودشون هستن مدعی شخصیت و احترام و حقوق هم میشن.
من امثال شما رو خوب میشناسم.
یکسری شارلاتان درپیت بیشتر نیستید.
فکر میکنی مثلا خیلی باهوش و زرنگ هستی و میتونی از یه آدمی مثل من سوء استفاده مفتی کنی؟
فکر کردی عمله میشم واسه امثال تو بیل مفتی میزنم؟

POLBADMAN
دوشنبه 22 خرداد 1391, 11:23 صبح
باسلام و صبح بخیر

میشه بفرمایید ثبت نام و بازی خودکار برای چه کاربرد مشروعی استفاده میشه مثلا؟
دوست عزیز من خودم طراح چند افزونه برای CMSجوملا هستم که تو بعضی هاشون از یکسری فرم (مثلآ فرم ثبت نام)استفاده کردم و طبق روال هنگام گرفتن داده از کاربر انو از نظر اینکه عملیات خود کاری نباشه
مثلآ توسط ابزار کپچای گوگل چک میکنم.حالا میخواستم فرایند اینکه کاربری عمل ثبت نام رو بصورت خودکار انجام بده ,چطور ممکنه.وعملآ اگه کسی موفق بشه با برنامه من این کارو بکنه (در صورتی که از کپچااستفاده نکم)
ضریب امنیت برنامَمو چقدر پایین مییاره.امتهان کنم.
امیدوارم سوء تفاهمی که براتون پیش امده بر طرف شده باشه.

eshpilen
دوشنبه 22 خرداد 1391, 12:24 عصر
باسلام و صبح بخیر
الان ظهره اینجا :لبخند:

دوست عزیز من خودم طراح چند افزونه برای CMSجوملا هستم که تو بعضی هاشون از یکسری فرم (مثلآ فرم ثبت نام)استفاده کردم و طبق روال هنگام گرفتن داده از کاربر انو از نظر اینکه عملیات خود کاری نباشه
مثلآ توسط ابزار کپچای گوگل چک میکنم.حالا میخواستم فرایند اینکه کاربری عمل ثبت نام رو بصورت خودکار انجام بده ,چطور ممکنه.وعملآ اگه کسی موفق بشه با برنامه من این کارو بکنه (در صورتی که از کپچااستفاده نکم)
ضریب امنیت برنامَمو چقدر پایین مییاره.امتهان کنم.
امیدوارم سوء تفاهمی که براتون پیش امده بر طرف شده باشه.

خب اگر شما از اون افراد نیستید که هیچ. بنده عذرخواهی میکنم!
ولی بهرحال به هیچ وجه نمیخوام مایهء سوء استفادهء یک مشت جوجه خلافکار قرار بگیرم. یک عده نوجوان کم سواد بی بند و بار و قانون شکن و پررو و مغرور و خودخواه. چون شان خودم رو بالاتر از این میدونم. و دلیلی نداره باور کنم شما واقعا همین قصد رو که ادعا میکنید دارید و همون آدمی هستید که ادعا میکنید. ولی نمیتونم بگم حتما همینطوره. شاید حق با شما باشه.

چند وقت پیش هم یکی آمده بود میخواست طرز برداشتن هر فایل دلخواه از هارد کاربرانی که سایتش رو بازدید میکنن بفهمه. حالا اونم میتونه به یک شکلی ادعای دیگری بکنه و قصد خودش رو توجیه بکنه، اما بهرحال بنده شخصا دوست ندارم و این رو ساده لوحی و بی قید و بندی میدونم که هرکاری رو بصورت عمومی آموزش بدم یا کد و برنامش رو برای دیگران بنویسم و در دسترسی عمومی قرار بدم. نه اینکه بخوام بگم سوادم خیلی بالاست یا اون کار لزوما خیلی سخت و حرفه ایه و طرف نمیتونه بالاخره از جای پیدا کنه، اما انجام چنین کارهایی رو مفید نمیدونم و شخصا انجام نمیدم و آلت دست هرکس و ناکس نمیشم. اگر بیشتر مردم یک کار اشتباهی رو انجام میدن، دلیل نمیشه منم انجام بدم؛ میگم بذار اونایی که میخوان اون کار رو انجام بدن؛ بقدر کافی آدم و منبع براش هست. چرا من باید با یکسری آدمهایی که درست نمیدونم یکی بشم یا بهشون کمک کنم؟ چرا باید ریسک کاری رو بکنم که نسبتا به مثبت بودن اون جدا شک دارم؟ میتونم بجاش کارهای مفیدتری بکنم یا دوتا چیز جدید یاد بگیرم. درحال حاضر هرج و مرج و خلافکار و خلافکاری در سطح جهان و بخصوص اینترنت بقدر کافی هست و اینها جز صدمه زدن به جوامع و بشریت کاری نمیکنن. اما مثل اینکه ارزشها معکوس شده و خیلی وقتها انگار هکر شدن و دزدی و نفوذ و تجاوز به حیطهء شخصی افراد و سوء استفاده شخصی یا تحمیل عقاید شخصی از راههای نامشروع و نقض قوانین رو نشانهء هنر و سواد و ارزش اجتماعی میدونن! این افراد فکر میکنن خیلی هنرمندن. فکر میکنن اجتماع مدیون اوناست. اما بیشترشون بخاطر هیجان و منافع شخصی و بی قید و بند بودن دنبال این کار رفتن و عملا به اخلاق پایبند نیستن مگر در یک سطح ظاهری و تبلیغاتی. کلا هم آدمهای سطحی و احمقی هستن اکثرا.

اونا هم که میخوان واقعا امنیت رو یاد بگیرن باید همت و انگیزه داشته باشن و برن اصولی و از پایه و کامل و عمیق مسائل رو یاد بگیرن. مثلا بنده تقریبا هیچ منابعی راجع به هک نخوندم، ولی الان اگر بخوام میتونم تمام این کارها رو انجام بدم (از وقتی پروتکل HTTP رو مطالعه کردم). آدم وقتی بینش پیدا کنه و دانش و مهارتش زیاد بشه و کامل و دقیق طرز کار چیزهای مختلف رو درک کنه طبیعتا قدرت دستکاری و سوء استفاده و دور زدن رو هم کم و بیش پیدا میکنه (در مواردی که این امکان باشه و درمورد سیستمهای ضعیف از نظر امنیتی که تعدادشون هم هیچ کم نیست). ولی آدم میتونه از این علم و توانایی استفادهء مفید و سازنده بکنه. میتونه بجای سوء استفاده و نقض قانون و تخریب و ایجاد هرج و مرج و ترویج بی بند و باری بیاد و روی عکسش کار بکنه، امنیت رو آموزش و افزایش بده، برنامه های بازمتن با امنیت بالا تولید کنه و ارائه بده و غیره (مثل پروژهء سیستم رجیستر و لاگین امنیتی که بنده منتشر کردم).

تاحدودی میشه گفت زحمت کشیدن و یادگیری شخصی میتونه مشخصه و عامل داشتن و کسب تعالی و ظرفیت لازم برای قدرت باشه. اگر قدرت و سلاح رو همینطور مجانی و راحت در دسترس همه قرار بدی معمولا بیشتر افراد ظرفیتش رو ندارن و هرج و مرج و انحراف و جنایت به بار میاد. شاید طرف آدم بدی هم نباشه و از اول چنین قصدی نداشته باشه، ولی وقتی یهو یک فرصت و قدرتی که انتظارش رو نداشته و براش زحمت و ریاضت نکشیده و درکش نکرده و زمان نبرده زیر دستش قرار میگیره، وقتی واقعا نفهمیده و لمس نکرده که یکسری آدم با دانش و ذهنهای عالی چقدر زحمت کشیدن و از علم و توانایی خودشون چیزهایی اینقدر گسترده و دشوار و حساب شده و مفید طراحی کردن و ساختن که ما امروز این همه امکانات و لذت و راحتی از بابتشون داریم، اونوقت این آدم ممکنه به راحتی دچار انحراف بشه؛ فقط یک قدرت و فرصتی رو میبینه که ناگهان زیر دستش قرار گرفته.
ولی اونی که چیزهای بیشتری هم فهمیده و زحمت بیشتری کشیده و علم و خرد واقعی رو لمس کرده، میتونه در برابر انحراف مصونیت بیشتری داشته باشه. میتونه در این راه با زحمت و مطالعه و ریاضت و فهمیدن چیزهای بیشتر و مسائل جانبی اونا، ظرفیت و تعالی شخصی بیشتری کسب کرده باشه. بخاطر همین بنظر بنده بهتره هرکس چیزی رو میخواد خودش هم دنبالش بره و بصورت اصولی و کامل و عمیق روش مایه بذاره. اگر موفق شد که شد، اگر هم به هر علتی نشد بهرحال مشکل خودشه و معمولا صلاحیت اون کار رو نداره و شاید بهتر باشه کار رو به کاردان بسپاره یا از کسی مشاوره و کمک بگیره (که اگر لازم باشه برای اون هزینه هم بکنه). نه اینکه انتظار داشته باشه دیگران لقمه رو براش بجون و بذارن توی دهنش و کد و آموزشی بذارن که محتوای یادگیری اصولی کمی داره ولی هر جوجه خلافکاری ممکنه ازش سوء استفاده کنه.

بطور کلی بیان شما طوری بود و رفع ابهام نکردید که آدم طور دیگری فکر کنه. چیزهایی که گفتید در وهلهء اول چیز دیگری میگه. مثل این بخش:

برای ساخت برنامه خوذکار سازی ثبت نام یا بهتر بگم هدف نهایی که ساخت برنامه انجام بازی بصورت خود کار است (مثلآ بازی پیچیده ای مثل خان وارز)یک فدم جلو رفته باشیم

من که شخصا از cheater ها در بازی آنلاین دل خوشی ندارم. تاحالا خیلی بازیمون رو خراب کردن :لبخند:
واقعا لذت بازی های زیادی رو از بین بردن. تقلب کردن. بازی رو به گند کشیدن. ناعادلانه کردن بازی رو.
چرا باید ابزار و آموزشی داد که میدونیم فردا بیشتر مایهء دردسر و سوء استفاده میشه تا کار مفید.
تازه به گمانم مسئلهء پول هم درمورد بعضی بازیها مطرح هست. تاجاییکه میدونم بعضیا ازش پول درمیارن.

البته شاید اگر یخورده دیگه آموزش و توضیح و کد بذاریم از نظر جنبهء آموزش امنیتش بشه توجیهش کرد. لزوما مشکلی نداره. ولی بهرحال اون برداشتی که بنده از نیت و شخصیت شما از طریق گفته های شما داشتم منفی بود و طبیعتا با اینطور افراد همکاری نمیکنم و دوست دارم باهاشون برخورد و طرد بشن و اصلا این رو وظیفه میدونم که اینطور افراد رو تقبیح کرد، چون این برای جامعه بهتره.

POLBADMAN
دوشنبه 22 خرداد 1391, 20:10 عصر
با سلام
هر جا که هستین شب روزتون خیر.
اولا به نظر من شما خیلی بد بین هستید ومثل آدمهای مارگزیده فکر می کنید.همونطور که پیش تر گفتم اصل بر براعت وبی گناهی افراد است.حالا اگه کسی پیداشده و شما رو (شمای نوعی رو)اقفال کرده و سوء استفاده
کرده دلیل نمی شه همه اینطور باشن.
ثانیآ به نظر من شما خیلی عجول ودچار خود شیفدگی شدید و فورآ با یک جمله که شاید هدف ان گوینده رو هم خوب نرسونده باشه شما رو برَفراشته میکنه .ومتاسفانه بعضآ به جای توضیح بیشتر خواستن برای رفع سوتفاهم یا اصلآ حتی فرض کنیم کسی با ظرز فکر شما هم که مخالف باشه بازم شما حق برخورد قهرانه به جای بر خورد محبت وار واز سر دلسوزی رو باهاش ندارید.(البته اگر به اخلاقیات معتقد هستید ها:لبخند:)
ثالثآ شما مختار به هم کاری هستین یا نیستین ,حتی اگر فرض کنیم شما توانایی ودانش لازمه رو دارین و به خاطر یک سری از باورهاتون یا به خاطر اینکه به استفاده از شما در راه درست شک وترید دارین.هم خیلی ساده
بدون توهین به دیگران با احترام به طرز فکر شون میتونید فقط همکاری نکنید.نه اینکه خودتونو اذاب بدین و فکر کنید که دارید نهی از منکر میکنید و پیش پیش حکم بدین انم در جایی که هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده.

وشما به غلط دچار توهم توطئه شدید.
رابعآ پیشنهاد میکنم که اگر دنبال عشق اخلاق معرفت بیشتر هستید یکم هم به مطالعه شرح حال انسانهای برجسته در این زمینه وطرز فکر و عملشون و نوع مواجه آنها با حتی کجی های روزگار در جهت اصلاح راستی بپردازین و این فدر هم مسایل کوچک بزرگ نکنید و خودتون رو اذاب ندین و با یه نه گفتن ساده وبا احترام به کارتون برسین .انم تازه اگه کسی از شما مشخصآ چیزی خواسته بود.
خامسآ شما هنوز قرق مثال رو درک نمی کنید

برای ساخت برنامه خوذکار سازی ثبت نام یا بهتر بگم هدف نهایی که ساخت برنامه انجام بازی بصورت خود کار است (مثلآ بازی پیچیده ای مثل خان وارز)یک فدم جلو رفته باشیم
در مثل مناقشه نیست دوست کم صبر من :گیج:
من جدیدآ با چنتا بازی انلاین آشنا شدم ودیدم که مثل دریافت داده از فرمها اینجاهم کاربر مرتب چک میشه.گفتم خوب شاید برنامه ای با ساختار هوش مصنوعی بشه نوشت که
مثلآ بازی کنه مثل بازی کنه مجازی شطرنج (امید وارم قبول کنین که بازی کن مجازی چقدر در آموزش بهتر کمک میکنه).به همن خاطر گفتم من که بیس کارو بلدم به زار یه سرچی بکنم.همین.
موفق با شین.

eshpilen
دوشنبه 22 خرداد 1391, 20:23 عصر
بنده توهین خاصی در صحبتهای خودم نمیبینم.
بیشتر صحبتها کلی بود و به شخص شما توهین مستقیمی نبود.
بعدش خودتون به تمسخر و کنایه پرداختید که بنده هم جواب دادم.
بعدش هم گفتم که اگر واقعا چنان نیتی نداشتید و چنان آدمی نیستید پس اون حرفا به شما برنمیگرده و حتی عذرخواهی هم کردم.

اون چیزی که شما مطرح میکنید و علنا بیان میکنید دیگران بعنوان منظور و نیت شما تلقی میکنن. علم غیب ندارن که جور دیگری برداشت کنن.
شما اومدید گفتید میخواید نرم افزار برای رجیستر و بازی کردن خودکار بازی های آنلاین بنویسید و انتظار داشتید که افرادی که دانش و مهارتش رو دارن در این کار بهتون کمک کنن. بنظرم بدیهی هست که این انتظار درستی نیست و یک کار ناشایسته. استفاده از دانش و مهارت و توانایی در یک کار سخیف و نامشروع.
ضمنا بنده بر اساس واقعگرایی و تجربه و عملگرایی فکر و رفتار میکنم. اگر تشخیص بدم احتمال بد بودن مردم بیشتره یا حتی فرض رو بر بد گرفتن و حالت دفاعی داشتن کار عاقلانه تریه، همین کار رو میکنم. بقیش دیگه جفنگیاته خوشبینی و بشریت نیک است و از این حرفا! خوشبینی باید دلیل منطقی داشته باشه. سند و دلیل میخواد. بنده خردگرا هستم و صرفا بر اساس منطق و خرد فکر میکنم و تصمیم میگیرم. چیزی که تاحالا دیدم اینه که بیشتر مردم نادان و احمق و فاسد هستن. حالا به درجاتی و به شکلهای مختلفی. هرکسی هم حق داره برای دفاع از خودش حالت تدافعی داشته باشه. شخصا در زندگیم از اعتماد و ساده لوحی ضرر دیدم. این تجربه و تشخیص من بوده و شاید مال شما نباشه. بهرحال بنظر بنده هرکس مجازه در لاک دفاعی و بدبینی باشه اگر تجربه و تشخیصش آنچنان است. ضمنا اینم که واقعا اینا رو تا چه حد از چه ماهیتی بدونیم و درست و غلط اونها باز بستگی به دانش و بینش و تفسیر هرکس برمیگرده. لزوما نظر بنده با نظر شما در این زمینه یکی نیست و شما نمیتونید تفسیر و اعتقاد خودتون رو همینطوری بدون سند و دلیل و صرفا بر مبنای احساس و منافع شخصی و تصورات خودتون به دیگران هم تعمیم بدید. یک چیزی که بنظر شما بدیهی میاد و شاید از بچگی بهتون تلقین شده لزوما فکر نکنید برای دیگران هم همونطوره و واقعا درست و بدیهی است. همه چیز نیاز به تحلیل و اثبات عقلانی و علمی داره.
تعریف و نظام فکری هرکس با دیگری میتونه بسیار متفاوت باشه.
مثلا من معتقدم تمام موجودات در نهایت از رنج رها میشن و به آرامش میرسن. حتی بدترین جنایتکارانی که در تاریخ وجود داشتن. اینکه چرا و چطور حالا بماند. ولی خوشبینی برای من اینه و اینکه همه کس این ظرفیت رو دارن و قابل اصلاح هستن، نه اینکه فرض رو بر این بگیرم که درحال حاضر بیشتر مردم اینطور هستن. نه همینطوری کشکی هم نیست و یک سیستم شرایط خاص خودش رو داره هرچیزی که به این سادگی ها نیست. نظام زندگیهای چندگانه هست و عمل و عکس العمل و خیلی چیزها و شرایط و سیستمهای پیچیدهء دیگری که در نهایت این هدف رو محقق میکنن.

شما اگر خودت خیلی خوشبین و اخلاقی و معتقد به براعت وبی گناهی پیشفرض و عدم قضاوت و حکم و عمل قبل از محاکمه و اثبات و بررسی بیشتر هستی، پس چطور از حرفهای من اونقدر عصبانی شدی و کنترل خودت رو از دست دادی و به تمسخر و توهین پرداختی؟

Unique
دوشنبه 22 خرداد 1391, 22:54 عصر
نمیخوام دخالت کنم ولی اگه جای مدیر بودم (که خدا را شکر نیستم ;)) حتما بحث را می بستم !
جناب eshpilen با سابقه ای که از شما سراغ داریم بعیده این بحث را دامن بزنید ! درخواست های این تیپی بعضی کاربران عموما بی جواب میمونه ! و استفاده از پروتوکل HTTP هم به صورت بالفعل برای استفاده های غیر مجاز نیست و بالقوه هستش.

POLBADMAN
سه شنبه 23 خرداد 1391, 00:10 صبح
با سلام
...:لبخندساده:
خدا خافظ
امیدوارم موفق باشید.

eshpilen
سه شنبه 23 خرداد 1391, 07:57 صبح
و استفاده از پروتوکل HTTP هم به صورت بالفعل برای استفاده های غیر مجاز نیست و بالقوه هستش.
خودش که گفته میخواد برای ثبت نام و بازی آنلاین خودکار استفاده کنه.