PDA

View Full Version : اجرا نشدن کامل اسکریپت با وجود master page

tayebeh_it83
دوشنبه 22 خرداد 1391, 09:30 صبح
با سلام
من یک کد برای نمایش چارت با کمک جی کوئری از دیتابیس در محیط asp.net نوشتم و کد بدون مشکل اجرا میشه، منتها وقتی صفحه این کد رو به یک مستر پیج ارتباط می دم صفحه میاد و کد هم اجرا میشه ولی چارت من نمایش داده نمیشه!:گیج:
اگه لازم کد رو قرار بدم؟

tayebeh_it83
دوشنبه 22 خرداد 1391, 11:31 صبح
مشکل حل شد، از مسترپیج بود.لینک اسکریپت ها رو بردم آخر کد،:لبخند:

samaram
دوشنبه 22 خرداد 1391, 19:11 عصر
منم همین مشکل رو داشتم. منتها اسکریپت هام مربوط به یه منوی فلش بود. کاری که شما کردین رو انجام دادم و مشکل نمایش منو حل شد. اما حالا یه مشکل دیگه هم دارم. تصاویر گزینه های منویی که در مسترپیج ایجاد کردم موقع ران کردن بصورت ضربدر قرمز دیده میشه. در صورتیکه با همین کد در یک صفحه ی جداگانه یه منو ایجاد کردم و کامل و صحیح دیده میشه.
چطوری حلش کنم؟ کلا هر دم یه بازی در میاره در حالت مسترپیج. مثلا گاهی پیغام میده توابع فایل js که به پروژه اضافه هم شده رو نمیشناسه. بعدشم با همین کدها نمو تو صفحه ی مجزا نشون داده میشه آخه.

samaram
دوشنبه 22 خرداد 1391, 19:35 عصر
الان متوجه شدم تو مستر پیج، اونجا که فایل js رو بهش معرفی کردم زیرش خط سبز کشیده و گفته نمیشناسدش! اما تو فرم جداگانه اینطور نیست. در صورتیکه در هر دو مکان و شکل کدها کامل مشابهه. تو فرم جداگانه، اون قسمت معرفی که تو بخش head قرار داده شده رو حذف کردم و دیدم همین مشکل برا اونم پیش اومد. در نتیجه میشه اینجور برداشت کرد که احتمالا در مسترپیج تعریف فایل js یه مشکلی داره. ولی آخه همه ی قسمت های head گذاشتمش هیچ فرقی نکرد! در صورتیکه قبلش همونطور که تو پست قبل گفتم درست شد. تو این تاپیک جایی که راهنمایی کنه چطور یه منوی فلش رو به صفحه اضافه کنم نیست؟
خیلی عجله دارم. یکی راهنماییم کنه