PDA

View Full Version : سوال: طریقه ممیریت صفحات وگذاشتن لینک در آنها

monika
دوشنبه 22 خرداد 1391, 10:00 صبح
با سلام
من در قسمت مدیریتم .مدیریت صفحات دارم و البته شروع کارمه و مبتدی هستم.تا جاییش رو پیش رفتم که در دیتابیس 2 تا جدول دارم یکی به نام pages ودیگری page groupودر قسمت مدیریت هم ویرایش و درج اطلاعات هر صفحه رو هم درست کردم.فقط در قسمت نمایش صفحات دچار مشکل هستم.در نمایش محتوای صفحات چطور می تونم به صفحات دیگه لینک بدم مثلا قسمتی از صفحه ای رو نمایش بدم و بقیه رو با کلیک بر روی کلمه ادامه مطلب نمایش بدم من سایتی شبیه سایت زیر رو دارم طراحی می کنم ممکنه راهنمایی کنید؟
http://www.drgartsman.com

aspmaker
دوشنبه 22 خرداد 1391, 20:21 عصر
من این کار رو به این طریق کردم، که یه فیلد به عنوان "خلاصه" داشتم که اون رو ب کاربر نشون میدادم بعد توی لینک ادامه مطلب کل مطلب رو به کاربر نشود میدادم (News.aspx?id=12)

monika
دوشنبه 22 خرداد 1391, 23:33 عصر
با تشکر
ولی من برنامه نویس می دونم شماره اون اخبار چنده یا اینکه اصلا این شماره برای چه چیزی به کاربرده میشه ولی کسی که قراره خودش صفحات سایت رو مدیریت کنه که علمش در حد اپراتوره چطورباید این رو تشخیص بده؟من برای ورود متن صفحه از ویرایش گرFcEditor استفاده کردم.کاربر با این حالت چطورمیتونه به صفحات دیگه لینک بده؟ممکنه راهنمایی کنید

raziee
سه شنبه 23 خرداد 1391, 09:35 صبح
با تشکر
ولی من برنامه نویس می دونم شماره اون اخبار چنده یا اینکه اصلا این شماره برای چه چیزی به کاربرده میشه ولی کسی که قراره خودش صفحات سایت رو مدیریت کنه که علمش در حد اپراتوره چطورباید این رو تشخیص بده؟من برای ورود متن صفحه از ویرایش گرFcEditor استفاده کردم.کاربر با این حالت چطورمیتونه به صفحات دیگه لینک بده؟ممکنه راهنمایی کنید
با درود
قرار نیست کاربر شما درباره Id صفحات چیزی بدونه.
شما باید FCEditor رو توسعه بدید و یک قسمتی رو ایجاد کنید که صفحات سایت رو لیست کنه و کاربر بتونه اونها رو انتخاب کنه.
و بهتره از URL Rewriting و یا Routing استفاده کنید تا به جای News.aspx?id=12 داشته باشید news-12.aspx

monika
سه شنبه 23 خرداد 1391, 21:04 عصر
با درود
قرار نیست کاربر شما درباره Id صفحات چیزی بدونه.
شما باید FCEditor رو توسعه بدید و یک قسمتی رو ایجاد کنید که صفحات سایت رو لیست کنه و کاربر بتونه اونها رو انتخاب کنه.
و بهتره از URL Rewriting و یا Routing استفاده کنید تا به جای News.aspx?id=12 داشته باشید news-12.aspx

من از Routing اطلاعات کافی ندارم ممکنه راهنمایی کنید؟

monika
سه شنبه 23 خرداد 1391, 21:05 عصر
یه نمونه sampleآماده دارید؟