PDA

View Full Version : خطای creat wizard

matin91
سه شنبه 23 خرداد 1391, 02:19 صبح
با سلام خدمت دوستان مححترم
با استفاده ازcreatwizard یوزر ایجاد میکنم ولی در هنگام اجرا خطا میده برای پسورد.درضمن من وقتی تنظیماتش روعوض میکنم صفحه saveasمی آیداما نمیشه saveکرد.(تغییرات تنظیمات در:پوشه ویندوز-مایکروسافت دات نت-فریم ورک- v2-کانفیق- ماشین-درقسمتsglmembership قسمت
minRequiredNonalphanumericCharacters="1"را صفرمیذهم)لطفا مشکلم راحل کنید پروزم مونده.باتشکر

bftarane
سه شنبه 23 خرداد 1391, 14:19 عصر
چه خطايي ميده؟
با کدوم ورژن از ويژوال استوديو کار مي کني؟ 2008 يا 2010؟
به نظر من بيا يه وب سايت جديد ايجاد کن و فقط يه کنترل CreateUserWizard بنداز تو صفحه و همينطور يه کنترل Login.
يه کاربر مثلاً با نام کاربري -iman1360 ثبت کن ببين بازم خطا ميده؟

در مورد اون minRequiredNonalphanumericCharacters اگه با ورژن 2010 کار مي کني کافيه بري قسمت زير رو در web.config پيدا کني (web.config رو هم در قسمت Solution Explorer مي توني ببيني)
<membership>
<providers>
<clear/>
<add name="AspNetSqlMembershipProvider" type="System.Web.Security.SqlMembershipProvider" connectionStringName="ApplicationServices" enablePasswordRetrieval="false" enablePasswordReset="true" requiresQuestionAndAnswer="false" requiresUniqueEmail="false" maxInvalidPasswordAttempts="5" minRequiredPasswordLength="6" minRequiredNonalphanumericCharacters="0" passwordAttemptWindow="10" applicationName="/"/>
</providers>
</membership>
و تنظيم دلخواهت رو انجام بدي مثلاً اينجا به جاي اون صفر قرار بدي 2 يا 1.
راستي تا کي وقت داري پروژت رو تحويل بدي؟

matin91
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 01:11 صبح
سلام با ورژن2008.درهمون قسمتی که فرمودین نمیتونم رو به صفر تغییر بدم.
صفحه save میاد که ذخیره کنه اما save هم نمیشه خطا میده. ضمیمه کردم.قسمتی از پروزه رو 1شنبه بای تحویل بدم.ممنون881998820088201minRequiredNonalph anumericCharacters

bftarane
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 22:20 عصر
از عکس آخري که گذاشتيد نتيجه مي گيرم به احتمال بسيار قوي SQL Express در سيستم شما نصب نيست.
حدس ديگه اين که مي زنم اينه که شما اصلاً نمي تونيد کاربر درست کنيد و در موقع ايجاد کاربر هست که اون خطا رو دريافت مي کنيد درسته؟
حالا کاري که پيشنهاد مي کنم: SQL EXPRESS رو نصب کنيد
در اين صورت بعد از اينکه با ‍CreateUserWizard کاربر ايجاد کرديد بايد قسمت Solution Explorer و Server Explorer شما شکلي تقريباً مشابه شکل زير باشه (البته اين شکل از VS 2010 گرفته شده و کمي با 2008 فرق داره)
88232
حالا مي ريم سراغ قسمت بعدي:
خطوط زير رو در web.config پيدا کنيد (web.config رو در عکس خودتون مي تونيد ببينيد. دابل کليک کنيد روش تا باز بشه)
<connectionStrings/>
<system.web>
و در زير خطوط بالا کدهاي پايين رو اضافه کنيد:
<membership defaultProvider="MyProvider">
<providers>
<add name="MyProvider" type="System.Web.Security.SqlMembershipProvider, System.Web, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a" connectionStringName="LocalSqlServer" enablePasswordRetrieval="false" enablePasswordReset="true" requiresQuestionAndAnswer="true" applicationName="/" requiresUniqueEmail="true" passwordFormat="Hashed" maxInvalidPasswordAttempts="5" minRequiredPasswordLength="3" minRequiredNonalphanumericCharacters="2" passwordAttemptWindow="10" passwordStrengthRegularExpression=""/>
</providers>
</membership>
مي بينيد که من minRequiredNonalphanumericCharacters رو برابر 2 قرار دادم امتحان هم کردم جواب داده يعني اگه مثلاً در موقع ثبت کاربر تعداد کاراکتر غير حرفي عددي 2 نباشه مثلاً هيچي کاراکتر غير حرفي عددي وارد نکنم يه خطا ميده و اين مسئله رو گوشزد مي کنه.
...........................
البته شما مي تونيد از SQL EXPRESS هم استفاده نکنيد ولي در اون صورت بايد جداول ممبرشيپ (اين جداول رو در عکسي که گذاشتم مي تونيد ببينيد) رو به بانکتون اضافه کنيد و همينطور در web.config تغييراتي بديد که به شما پيشنهاد مي کنم فعلاً با همين SQL EXPRESS کار کنيد بعد که مسلط تر شديد بريد سراغ مثلاً SQL SERVER 2008 (منظورم غير اکسپرس هست).
...........................
راستي اون web2.config فکر کنم اضافه باشه. چرا اون رو ايجاد کرديد؟

matin91
شنبه 27 خرداد 1391, 02:12 صبح
سلام ممنون از راهنماییتون.موقع نصب ویزوال sqlازانتخاب در آوردم یکی گفت اشغال از همون باید sqlserver expresجداگانه نصب کنی.نصب کردم اما sqlserver manegmetرونمیاره.دوباره نصب کردم باز نیاورد اشغال چیه؟

bftarane
شنبه 27 خرداد 1391, 16:37 عصر
خوب شما الآن يه سايت جديد (چون قديميه به نظرم خيلي دستکاري شده) ايجاد کنيد و در يه صفحه کنترل CreateUserWizard رو بندازيد و کاربر ايجاد کنيد، بدون اينکه کاري به SQL Server داشته باشيد.
ببينيد بازم به مشکل مي خوريد؟

سوالتون در مورد SQL Server رو هم در تالار SQL Server بپرسيد فکر کنم بهتر بهتون بتونن توضيح بدن.

از عکس آخري که گذاشتيد نتيجه مي گيرم به احتمال بسيار قوي SQL Express در سيستم شما نصب نيست.
در ضمن اميدوارم اين جمله شما رو گمراه نکرده باشه که فکر کنيد حتماً بايد نسخه Express رو نصب کنيد.
شما اگه به فرض SQL SERVER 2005 روي سيستمتون نصب بود هم مي تونستيد کارتون رو انجام بديد ولي خوب از نظر من يه کم مراحلش سخت تر ميشد.

matin91
شنبه 27 خرداد 1391, 19:05 عصر
بازم نشد ارور میده.قبلا هم با نصبsqlمشکل داشتم نتونسم مشکل روحل کنم.88345

bftarane
یک شنبه 28 خرداد 1391, 11:05 صبح
خيلي ناراحت شدم که درست نشد.
ولي خوب اگه تو دانشگاه بتونين يه سيستم گير بيارين که برنامه هاي مورد نياز نصب باشه در عرض 5 دقيقه مي تونيد پروژتون رو درست کنيد.
اگه فهميديدن مشکل از کجا بوده من رو بي خبر نزاريد. ممنون.

matin91
یک شنبه 04 تیر 1391, 17:59 عصر
sql خود ویزوال رونصب کردم مشکل حل شد.