PDA

View Full Version : پسورد گذاشتن روی فایل mdf

h_a_m_i_d
سه شنبه 23 خرداد 1391, 10:56 صبح
سلام دوستان عزیز من یک برنامه نوشتم که از بانک اطلاعاتی sql استفاده میکنه و حالا من میخوام کسی نتونه به اون بانک اطلاعاتی دسترسی داشته باشه و میخوام روی فایل mdf بانک اطلاعاتیم رمز بزارم
میشه راهنماییم کنید خیلی خیلی ضروری هست
ممنون

saeedx28
سه شنبه 23 خرداد 1391, 18:12 عصر
سلام
شما میتونی باتعریف user مخصوص اون بانک و گذاشتن کلمه عبور بر روی user و همچنین اعمال مدیریت بر روی دسترسی user ها این کار رو انجام بدید

h_a_m_i_d
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 12:20 عصر
سلام دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید البته اگه منظور شما سیستم عاملهای server هست باید بگم که نه من میخوام در یک سیستم عامل معمولی اینکار بشه
ممنون از توجهتون

saeedx28
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 16:18 عصر
سلام عزیزم
تو خود sql server management stadio هر بانک اطلاغاتی ایجاد شده دارای یک منوی security داره که داخل اون میتونی برای بانک اطلاعاتی user تعریف کنی و میزان دسترسی user ها رو مدیریت کنی و میتونیکنی و براش کلمه عبور بزاری و بقیه اینجوری فقط کسایی که کلمه عبورشو دارن می تونن به بانکت دسترسی پیدا کنند.
88214

Majid842
شنبه 27 خرداد 1391, 19:46 عصر
میشه این مبحت رو کامل در سایت قرار بدی خیلی ها این مشکل رو دارن من هم همین طور ولی به نتیجه ای نرسیدم
اگه قبلا گفته شده ادرس شو بزاری ممنون میشم ؟؟؟
فقط کامل گام به گام توضیح داده شده باشد.مبحث های زیادی در این مورد وجود داره؟!!!!!

sinaone1
شنبه 27 خرداد 1391, 21:23 عصر
دوست عزیز شما نمی تونی دیدن sql database رو که در کلاینت اتچ شده محدود کنی ، دوست عزیزمون هم که فرموده می شه یوزر ها رو حذف کرد باید بگم که در کلاینت شما دسترسی ادمین داری ، پس می تونی هر یوزری که دوست داری اد کنی

saeedx28
یک شنبه 28 خرداد 1391, 00:00 صبح
sinaone1 عزیز درست اشاره کرد که چون دسترسی ادمین وجود داره میشه هر یوزری رو حذف کرد و فکر کنم راهش این باشه که برای یوزر ادمین کلاینت تو sql هم پسورد بزاریم با تشکر از توجه شما