PDA

View Full Version : نظرتون رو راجب این سایت بگین لطفا

fire_off
سه شنبه 23 خرداد 1391, 11:26 صبح
سلام
این سایت و جدیدا طراحی کردم لطفا نظرتون و در مورد (طراحی - امنیت - ماژول ها و نظر کلی) نسبت به این سایت بگین

موضوع سایت مرجع تالارهای عروسی و اصناف مرتبط باآن است

آدرس سایت :
http://www.talarkadeh.com

ممنون

reza10wert
سه شنبه 23 خرداد 1391, 11:40 صبح
باز نمیشه چک نمایید

djsaeedkhan
سه شنبه 23 خرداد 1391, 12:10 عصر
سلام
سایت خوبی بود فقط به نظر من از رنگ ها خوب استفاده نشده و اصلا نتونست منو راضی کنه که ببینم سایت چی داره
البته نقد من این نیست که کلا به درد نخوره. این نیست. منظورم اینه که گرافیک سایت چیزیه که باعث میشه سایت درپیت هم باشه باز هم کاربر داشته باشه

reza10wert
سه شنبه 23 خرداد 1391, 12:26 عصر
جالب بود
خوبه

colors
سه شنبه 23 خرداد 1391, 13:19 عصر
درود

رنگبندیش مناسبه ولی وحشتناک شلوغه، این باعث میشه کاربر نتونه تمرکز کنه و اون چیزی رو که میخواد پیدا کنه

khanlo.javid
سه شنبه 23 خرداد 1391, 15:24 عصر
انتخاب گرافیک مناسب خیلی برای وب سایت مهمه ، رنگبندیش زیاد جالب نیست ، عناصر گرافیکی به کار گرفته شده باعث ایجاد حواس پرتی میشه و کاربر رو خشمگین میکنه ، از فونتی استفاده کنید که توی همهی سیستم ها کوجود باشه مثل arial ,tahoma .

ولی در کل کارتون خوبه بدک نیست ایده جالبی بود ولی باید روش بیشتر کار کنید.

موفق باشید.

css-man
سه شنبه 23 خرداد 1391, 17:31 عصر
گرافیکش زشت نیست به نظرم ارتباطی با موضوع نداره

desatir7316
سه شنبه 23 خرداد 1391, 17:45 عصر
باز نشد
دلیلشو نمی دونم

mtchabok
سه شنبه 23 خرداد 1391, 18:05 عصر
دوستان درست میگن ... خیلی شلوغ کردین ...
بهتره که بنرهای پیرامون رو به یه جای دیگه انتقال بدین تا کاربر یه فضای خالی رو برای تنفس داشته باشه ، چونکه همه ، مانیتورهای با سایز بزرگ ندارن که بنرها از محتوای سایتتون جدا بشه .

nariman_t
سه شنبه 23 خرداد 1391, 18:39 عصر
همه کسانی که در مورد سایتتون نظر دادن همه یک چیز رو میگفتن اونم گرافیک هستی
کمی روی گرافیک سیات کار کنید قالب های psd آماده و یا قالبهای html رو دانلود کنید و کمی از روی اونها الگو برداری کنید
به نظر در کل بد نمیاد مشکلی نداره ولی فقط گرافیک

MMSHFE
سه شنبه 23 خرداد 1391, 19:31 عصر
یک مورد دیگه اینکه سعی کنید حتی الأمکان حجم تصاویر رو (بخصوص JPEG که قابلیت فشرده سازی داره)، با کمک نرم افزارهایی مثل Advanced JPEG Compressor کاهش بدین (با پروفایل Screenshot تا کیفیت کم نشه) تا سایتتون سریعتر بارگذاری بشه. همین الآن در حالت عادی یه چیزی حدود 1 مگابایت باید دانلود بشه که با Dial-Up دقیقاً برابر با فاجعه است!

fire_off
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 10:10 صبح
سلام
سایت خوبی بود فقط به نظر من از رنگ ها خوب استفاده نشده و اصلا نتونست منو راضی کنه که ببینم سایت چی داره
البته نقد من این نیست که کلا به درد نخوره. این نیست. منظورم اینه که گرافیک سایت چیزیه که باعث میشه سایت درپیت هم باشه باز هم کاربر داشته باشه

ممنون از پاسخ شما

میتونید دلیل خوب نبودن رنگ بندیش و بگین چون من با چند گرافیست صحبت کردم بعد به این نتیجه رسیدم که از این رنگبندی استفاده کنم

fire_off
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 10:11 صبح
درود

رنگبندیش مناسبه ولی وحشتناک شلوغه، این باعث میشه کاربر نتونه تمرکز کنه و اون چیزی رو که میخواد پیدا کنه

ممنون از پاسخ شما

دلیل شلوغی زیاد بودن اصناف هستش ... چه پیشنهادی دارین ؟

fire_off
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 10:13 صبح
انتخاب گرافیک مناسب خیلی برای وب سایت مهمه ، رنگبندیش زیاد جالب نیست ، عناصر گرافیکی به کار گرفته شده باعث ایجاد حواس پرتی میشه و کاربر رو خشمگین میکنه ، از فونتی استفاده کنید که توی همهی سیستم ها کوجود باشه مثل arial ,tahoma .

ولی در کل کارتون خوبه بدک نیست ایده جالبی بود ولی باید روش بیشتر کار کنید.

موفق باشید.

ممنون از پاسخ شما

شما با فونت به مشکل برخوردید ؟ ................ چه پیشنهادی برای اصلاح گرافیک سایت دارین ؟

fire_off
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 10:13 صبح
گرافیکش زشت نیست به نظرم ارتباطی با موضوع نداره

سعی شده در ارتباط با موضوع عروسی از رنگ بندی شاد استفاده بشه ...... شما چه پیشنهادی برای اصلاح دارین ؟

fire_off
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 10:14 صبح
باز نشد
دلیلشو نمی دونم

مشکلی نداره سایر دوستان باز کردن احتمالا مشکل از dns شما است

fire_off
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 10:15 صبح
دوستان درست میگن ... خیلی شلوغ کردین ...
بهتره که بنرهای پیرامون رو به یه جای دیگه انتقال بدین تا کاربر یه فضای خالی رو برای تنفس داشته باشه ، چونکه همه ، مانیتورهای با سایز بزرگ ندارن که بنرها از محتوای سایتتون جدا بشه .

خیلی از تالارهای میخوان تبلیغاتشون در صفحه اصلی نمایش داهد شود .... نظرتون برای ارائه این امکان به تالارها چیست که ظاهر سایت هم بهم نخورد

fire_off
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 10:16 صبح
همه کسانی که در مورد سایتتون نظر دادن همه یک چیز رو میگفتن اونم گرافیک هستی
کمی روی گرافیک سیات کار کنید قالب های psd آماده و یا قالبهای html رو دانلود کنید و کمی از روی اونها الگو برداری کنید
به نظر در کل بد نمیاد مشکلی نداره ولی فقط گرافیک

زمان خیلی زیادی صرف گرافیک شده ........ پیشنهاد شما چیست برای اصلاح ....

fire_off
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 10:17 صبح
یک مورد دیگه اینکه سعی کنید حتی الأمکان حجم تصاویر رو (بخصوص JPEG که قابلیت فشرده سازی داره)، با کمک نرم افزارهایی مثل Advanced JPEG Compressor کاهش بدین (با پروفایل Screenshot تا کیفیت کم نشه) تا سایتتون سریعتر بارگذاری بشه. همین الآن در حالت عادی یه چیزی حدود 1 مگابایت باید دانلود بشه که با Dial-Up دقیقاً برابر با فاجعه است!

سلام

پیشنهادی بسیار خوبی بود حتما اعمال میکنیم

lady64
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 14:10 عصر
ولی من که ترکیب رنگ قرمز ، سفید ، مشکی ، رو دوست دارم . همه ی صفحات غیر از پایین صفحه ی اصلی که شلوغه ، قشنگه و دارای نظم هست . راستی سایتتون کی کامل میشه ؟ دوست داشتم خدمات لباس و نمونه عکسها رو ببینم .

fire_off
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 14:16 عصر
ولی من که ترکیب رنگ قرمز ، سفید ، مشکی ، رو دوست دارم . همه ی صفحات غیر از پایین صفحه ی اصلی که شلوغه ، قشنگه و دارای نظم هست . راستی سایتتون کی کامل میشه ؟ دوست داشتم خدمات لباس و نمونه عکسها رو ببینم .

ممنون از پاسخ شما

سایت به مرور زمان در حال تکمیل شدن هستش احتمالا تا پایان تابستان امسال تمامی اصناف به حد قابل قبولی خواهد رسید

colors
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 14:24 عصر
ممنون از پاسخ شما

دلیل شلوغی زیاد بودن اصناف هستش ... چه پیشنهادی دارین ؟

مطمئنم بازم بدون تحلیل این پروژه شروع شده...

باید بخشهارو کاملا با رنگ و کادر مناسب و نسبت به افراد بازدیدکننده از هم جدا میکریدم
مثلا باید تحلیل و بررسی میکریدن که چه کسانی مخاطب وب سایت شما هستند. ( همیشه که نباید قالب زیبا و جذاب باشه )
مثلا اگر مخاطبین شما افرادی با سنین بالای 45 سال باشن وقتی وارد وب سایت شما بشن حدودا 70٪ از اونها به دلیل نداشتن ذهنی آزاد و قدرت بینایی خوب، خیلی زود سایت شمارو ترک میکنن( این فقط یکیش بود )
یا مثلا کاربرانی که زیاد با اینرنت آشنا نیستن و زیاد با سایتها سرو کله نزدن وقتی وارد سایت شما بشن، غافلگیر و گمراه میشن چون طرحتون طرح ثابت و رسمی نیست. همیشه کاربران انتظار دارن لوگو و منو در بالای سایت باشه یا مثلا همیشه با کلیک کردن رو لوگو به صفحه نخست برگردن و این جور چیزارو تجربه کردن. الان این وب سایت شما هیچ گونه الگویی طراحی نداره

( طراحان و کاربران یکی نیستن )

اگه بخوام توضیح کامل بدم باید یه چند ماهی تایپ کنم.
میتونی با پرسیدن سوالات زیر از گروه طراحی ( یا خودت ) یه طرح بهتر رو پیاده کنی.
1 : مخاطبان سایت من بیشتر اهل کجان؟
2 : چند سال دارند؟
3 : از نظر فنی با وب چگونه هستند؟
4 : با چه زبانی صحبت میکنند؟
5 : آیا به طریقی معلولیت دارن ( بینایی, حرکتی, کور رنگی و ... )؟
6 : سرعت اینترنت آنها در چه حدی هست؟ نوع اتصالشون به اینترنت چیه؟
و ...

مثلا من تو تحلیل که برای یکی از پروژه هامون ( لایک وب (http://likeweb.ir) ) انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که :
1 : مخاطبین سایت ما وب مسترها هستن که حداقل 2 سال سابقه کار با اینترنتو دارن و از طرح های تکراری و شلوغ بیزارن ( مث خودم ) به همین دلیل سعی کردیم ساختاری ساده و سبک رو داشته باشیم.
2 : ما به این نتیجه رسیدیم که سایتمون جنبه معرفی داره و خدمت گرا هست که امتیاز دادن رو به عنوان خدمت در نظر گرفتیم ( سیستم رتبه بندی وب سایتها ایرانی ) و به دو دلیل سایت رو بدونه هیچ گونه معرفی و راهنما برای بخشها در صفحه نخست ترسیم کردیم چون صفحه نخست تماما میتونه جنسیت و قدرت یک وب سایت رو مشخص کنه.( دلیل اول اینکه مخاطبان ما با اینترنت، ترسیمات و طرح های مختلف آشنایی دارن و جز دکمه + و - چیزی زیادی تو صفحه برای کلیک کردن نداریم - دلیل دوم هم اینکه چون جنبه معرفی داره( معرفی وب سایتها ) و فقط با نشادن دادن یک عکس کوچیک همراه با عنوان وب سایت بسنده کردیم )
و ...
(همیشه باید مطمئن شیم که شکل دیداری(بصری) یک وب سایت با رفتارش ارتباط داشته باشه)
مثلا یکی از نکات خوب طراحیتون اینه که تو صفحه نخست به وسایل و ... که با موضوع وب سایتتون همخوانی داره یک عکس رو همراه با عنوان گذاشتین( تالار- باغ - آرایشگاه - گلفروشی و ... )

fire_off
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 16:04 عصر
مطمئنم بازم بدون تحلیل این پروژه شروع شده...

باید بخشهارو کاملا با رنگ و کادر مناسب و نسبت به افراد بازدیدکننده از هم جدا میکریدم
مثلا باید تحلیل و بررسی میکریدن که چه کسانی مخاطب وب سایت شما هستند. ( همیشه که نباید قالب زیبا و جذاب باشه )
مثلا اگر مخاطبین شما افرادی با سنین بالای 45 سال باشن وقتی وارد وب سایت شما بشن حدودا 70٪ از اونها به دلیل نداشتن ذهنی آزاد و قدرت بینایی خوب، خیلی زود سایت شمارو ترک میکنن( این فقط یکیش بود )
یا مثلا کاربرانی که زیاد با اینرنت آشنا نیستن و زیاد با سایتها سرو کله نزدن وقتی وارد سایت شما بشن، غافلگیر و گمراه میشن چون طرحتون طرح ثابت و رسمی نیست. همیشه کاربران انتظار دارن لوگو و منو در بالای سایت باشه یا مثلا همیشه با کلیک کردن رو لوگو به صفحه نخست برگردن و این جور چیزارو تجربه کردن. الان این وب سایت شما هیچ گونه الگویی طراحی نداره

( طراحان و کاربران یکی نیستن )

اگه بخوام توضیح کامل بدم باید یه چند ماهی تایپ کنم.
میتونی با پرسیدن سوالات زیر از گروه طراحی ( یا خودت ) یه طرح بهتر رو پیاده کنی.
1 : مخاطبان سایت من بیشتر اهل کجان؟
2 : چند سال دارند؟
3 : از نظر فنی با وب چگونه هستند؟
4 : با چه زبانی صحبت میکنند؟
5 : آیا به طریقی معلولیت دارن ( بینایی, حرکتی, کور رنگی و ... )؟
6 : سرعت اینترنت آنها در چه حدی هست؟ نوع اتصالشون به اینترنت چیه؟
و ...

مثلا من تو تحلیل که برای یکی از پروژه هامون ( لایک وب (http://likeweb.ir) ) انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که :
1 : مخاطبین سایت ما وب مسترها هستن که حداقل 2 سال سابقه کار با اینترنتو دارن و از طرح های تکراری و شلوغ بیزارن ( مث خودم ) به همین دلیل سعی کردیم ساختاری ساده و سبک رو داشته باشیم.
2 : ما به این نتیجه رسیدیم که سایتمون جنبه معرفی داره و خدمت گرا هست که امتیاز دادن رو به عنوان خدمت در نظر گرفتیم ( سیستم رتبه بندی وب سایتها ایرانی ) و به دو دلیل سایت رو بدونه هیچ گونه معرفی و راهنما برای بخشها در صفحه نخست ترسیم کردیم چون صفحه نخست تماما میتونه جنسیت و قدرت یک وب سایت رو مشخص کنه.( دلیل اول اینکه مخاطبان ما با اینترنت، ترسیمات و طرح های مختلف آشنایی دارن و جز دکمه + و - چیزی زیادی تو صفحه برای کلیک کردن نداریم - دلیل دوم هم اینکه چون جنبه معرفی داره( معرفی وب سایتها ) و فقط با نشادن دادن یک عکس کوچیک همراه با عنوان وب سایت بسنده کردیم )
و ...
(همیشه باید مطمئن شیم که شکل دیداری(بصری) یک وب سایت با رفتارش ارتباط داشته باشه)
مثلا یکی از نکات خوب طراحیتون اینه که تو صفحه نخست به وسایل و ... که با موضوع وب سایتتون همخوانی داره یک عکس رو همراه با عنوان گذاشتین( تالار- باغ - آرایشگاه - گلفروشی و ... )

متشکر

ولی به نظر من از اونجایی که بیشتر مخاطبین ما بین سنین 20 تا 30 هستن و جوان محسوب میشن پس طرح شاد خیلی مثبت هستش ....
به هر حال باید تمام اصنافی که در سایت پوشش داده میشوند در صفحه اول مشخص باشند که کاربر در صفحه اول بفهمه که در این سایت میتونه به هدفش برسه یا نه .....
یکم از شلوغی صفحه اول به خاطر تبلیغات هستش که ما چاره ای نداریم و این درخواست تالارهاست که حتما تبلیغات در صفحه اول گنجانده شود ......

soroush.r70
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 16:08 عصر
رنگ ها خوب ولی یه کم شلوغه