PDA

View Full Version : توجه : قوانین این انجمن

seyedof
پنج شنبه 24 آذر 1384, 20:13 عصر
با سلام

بدلیل یک سری برخوردها و بحث های پیش آمده و شفافیت قضیه برای کلیه اعضای محترم جدید و قدیمی خواهشمندم پیش از ارسال هر گونه پست جدید به این مورد توجه فرمایید.
در این انجمن علاوه بر قوانین کلی سایت قانون عدم ارسال تمرین و پروژه دانشجویی هم حکمفرماست و حداقل تا وقتی که بنده به عنوان مسئول انجمن در خدمت شما هستم اجرا خواهد شد.

فرستادن و پاسخگویی به تمرینها و پروژه های دانشجویی در این انجمن ممنوع می باشد. ارسال اینگونه درخواستها فقط به عنوان درخواست راهنمایی و کمک موجه است. ملاک تشخیص اینکه سوال مطرح شده تمرین درسی است یا نه نظر مدیران انجمن می باشد و این ملاک ها قبلا در انجمن مدیران مطرح شده است. ضمنا این تشخیص در اکثریت قریب به یقین موارد درست صورت گرفته و فقط ممکن است در مواردی استثنایی اشتباها تاپیکی به عنوان تمرین درسی حذف شده باشد. (تشخیص این موضوع چندان مشکل نیست).

دلیل اینکار هم واضح است. اینجا برای کمک به برنامه نویسان و در دید کلان ارتقای صنعت برنامه نویسی فعالیت میکند نه منافع شخصی و حل مشکلات درسی دانشجویان، و در نتیجه پرورش و تحویل عده ای دانشجوی تنبل و با توانایی کم به جامعه مهندسین کامپیوتر در آینده. تمرینهای درسی که برای شما مطرح می شود مطمئنا برای شما مطرح شده و هدف از آن مسلما حل کردن آن توسط دیگران نبوده است.

بنابراین خواهشمندم این قانون رو رعایت کنید و در غیر اینصورت دیگه جویای دلیل حذف مطالب یا اعتراض به این نحوه برخورد نباشید.

با تشکر

C++Lover
جمعه 25 آذر 1384, 02:52 صبح
بسیار عالی.
دلایل و قوانین کاملا منطقی هستند.
اینجوری خیال همه راحت تره.

سوال:
من خودم با این مسئله که دانشجویان تمریناتشون رو اینجا مطرح کنن و بخواهند بدون هیچ زحمتی جواب بگیرند مخالفم. اما یه پست ای به اسم ترانهاد رو interchange مطرح کرده بود که یک تمرین بود بنده خدا خودش حلش کرده بود ولی یه جای کوچیک تو منطقش اشکال داشت که سورسشو گذاشته بود و درخواست کرده بود که اشکالشو پیدا کنن. ما هم جواب دادیم. ولی فردائیش دیدیم پست توسط آقای زواری حذف شده بود. حالا سوالم اینه که اگر اینجور پستها که ((* هر گونه ارتباطی *)) به تمرینات دانشجویان داره ممنوعه ما هم دیگه بهش جواب ندیم.

پیشنهاد:
لطفا یک فکری هم به حال

من تازه ++C رو شروع کردن لطفا یه مرجع (خودآموز) خوب معرفی کنید.

یا پستهای مشابه که کم هم نیستند بکنید.

پیشنهاد:
برای بالاتر بردن سطح علمی دوستان، لطفا هر چند وقت یک بار یکی از اساتید محترم در صورت امکان به معرفی و ایجاد بحث و تبادل نظر در مورد یکی از مسائل مهم ، تکنولوژی های موجود ، محصولات موجود و ... بپردازند و یا یک مسابقه برنامه نویسی در مورد موضوعاتی که وقت زیادی نمی گیرند را مطرح کنند.

از زحماتتان بسیار سپاسگذارم.

seyedof
جمعه 25 آذر 1384, 10:54 صبح
سلام

درخواست معرفی کتاب و مرجع هیچ مشکلی نداره و اینگونه پستها حذف نخواهند شد.
اوون مورد خاص اول هم که خود فرد پرسش کننده سوال رو حل کرده و فقط برای رفع اشکال اوون رو مطرح کرده (و سورسی رو هم که نوشته گذاشته) از نظر بنده مشکلی نداره. اگر توسط آقای زواری حذف شده با خودشون مطرح کنید. ممکنه اشتباهی هم صورت گرفته باشه.

چشم. بنده هم همین هدف رو دارم. اما متاسفانه زمان کافی رو ندارم. در صورتی که فرصتی ایجاد بشه حتما اینکار رو خواهم کرد. سایر مدیران هم کمک کنند.

همه ما در اینجا جمع شده ایم تا به کمک هم این جمع رو نگه داریم. مسئولیتی به عنوان مدیریت وجود نداره، فقط نظارت است برای جلوگیری از کج روی و انحراف و کاهش کیفیت سایت. یه نگاهی به بعضی انجمنهای ایرانی بیندازید منظورم رو متوجه میشوید.

با تشکر
ممنون علی

بابک زواری
دوشنبه 28 آذر 1384, 12:28 عصر
با هر گونه نادیده گرفتن قوانین برخورد میشه .
اگر کسی اصرار بر این امر داشته باشه ایشون هم اخراج میشه .

Iran-PC
سه شنبه 29 آذر 1384, 23:21 عصر
سلام به مدیران عزیز.
میتونم یه پیشنهادی بدم؟

خوب میگم.

بهتر نیست موضوعات مشابه ادغام بشند.
من دقت کردم بعضی اوقات تو صفحه اول 3 الی 4 تا تاپیک استارت شده توسط 3 - 4 نفر که حتی عنوانشونم یکیه. چه برسه به موضوعش.

به نظر حقیر اگر مدیران محترم موضوعات مشابه رو ادغام کنند در هر صفحه از تنوع موضوعی بیشتری بهره میبریم و سرعت جستجو هم بیشتر میشه و چه بسا خیلی از اوقات تکرار نشه.

موفق باشید.

bahar*data
پنج شنبه 15 دی 1384, 21:16 عصر
salam
man ham movafegham
vali mosalaman kasi ke soalesho matrah mikone hatman niyazmavde pasokhekamel nist balke yek rahnamaee mikhad
mamnoonam

mzjahromi
جمعه 16 دی 1384, 12:03 عصر
همه ما در اینجا جمع شده ایم تا به کمک هم این جمع رو نگه داریم. مسئولیتی به عنوان مدیریت وجود نداره، فقط نظارت است برای جلوگیری از کج روی و انحراف و کاهش کیفیت سایت. یه نگاهی به بعضی انجمنهای ایرانی بیندازید منظورم رو متوجه میشوید.

با هر گونه نادیده گرفتن قوانین برخورد میشه .

کاش همه مدیران اینقدر به قوانین انجمن احترام می گذاشتند
ولی روزانه دهها پست تمرین دیده میشه که حل میشه و هیچ کس هم حذفش نمی کنه یا حتی تذکر هم نمیده

yaran891
جمعه 30 دی 1384, 10:53 صبح
سلام مدیر این بخش
نطق کوبنده ای بود. خیلی حال کردم
خیلی خوبه که ما همه اینجا جمع شدیم و دوست داریم یه چیزی یاد بگیریم و لی خدا وکیلی بعضی موفع کار بچه ها گیره .!
دوستار شما بهداد.

miracle
چهارشنبه 02 فروردین 1385, 09:16 صبح
سلام آقای مدیر
حرفاتون کاملا منطقی و متین هست
چرا این جا یه بخش به عنوان #C نیست؟
فقط یه جا مقاله برای #C درخواست شده بود

seyedof
چهارشنبه 02 فروردین 1385, 10:07 صبح
سلام آقای مدیر
حرفاتون کاملا منطقی و متین هست
چرا این جا یه بخش به عنوان #C نیست؟
فقط یه جا مقاله برای #C درخواست شده بود

سلام
ممنونم که به قوانین توجه دارید. در مورد بخش مورد نظر شما باید بگم که هست. لینکش هم اینه :

http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=26

ممنون علی