PDA

View Full Version : سوال: سرعت بارگذاری صفحه اول سایت

vista2010
سه شنبه 23 خرداد 1391, 15:22 عصر
سلام
من قالبی براسایتم زدم که تو صفحه اولم از5تاپنل استفاده کردم..وهرکدوم از این پنلها اطلاعات یه جدول رو از بانکم نشون میده!و با کلیک کاربر رو هرکدام از منوها،یکی از این پنلها نشون داده میشه و بقیه مخفی میشن!
وقتی برای اولین بار کاربری،سایتم رو میخاد باز کنه،اطلاعات این 5 جدول بارگذاری میشن و سرعتم رو خیلی میاره پایین؟؟
بهتر بود صفحاتم رو جداگونه بذارم یا فرقی نمیکنه..
ممنون میشم استادان گرامی جوابمو بدن...

TeacherMath
سه شنبه 23 خرداد 1391, 15:26 عصر
Viewstate کنتر لها را off کن.

vista2010
سه شنبه 23 خرداد 1391, 16:13 عصر
ممنون از پاسختون.:لبخندساده:..
اگر بخام بجای پنل از li , ul استفاده کنم،اونوقت چی؟؟؟

Viewstate کنتر لها را off کن.

hamid_kha
سه شنبه 23 خرداد 1391, 16:53 عصر
ممنون از پاسختون.:لبخندساده:..
اگر بخام بجای پنل از li , ul استفاده کنم،اونوقت چی؟؟؟

دوست عزیز به طبع اگر از دستورات ulو li و همچنین css استفاده کنی تاثیری روی load صفحه میذاره:چشمک:

vista2010
سه شنبه 23 خرداد 1391, 17:42 عصر
میخام از این قالب استفاده کنم...فکر کنم سرعت سایت خیلی پایین میاد..بخاطر استفاده از عکسهای بزرگ و اینکه همه صفحات داخل همون صفحه اول قرار میگیرن،و اینکه میخام همه رو از جداول مختلف بگیرم!!!
راستش تا الان سایتی آپلود نکردم،در مورد بهبود سرعت سایت اطلاعات زیادی ندارم..:افسرده:.

http://s3.picofile.com/file/7406879030/site.zip.html

hamid_kha
سه شنبه 23 خرداد 1391, 18:03 عصر
میخام از این قالب استفاده کنم...فکر کنم سرعت سایت خیلی پایین میاد..بخاطر استفاده از عکسهای بزرگ و اینکه همه صفحات داخل همون صفحه اول قرار میگیرن،و اینکه میخام همه رو از جداول مختلف بگیرم!!!
راستش تا الان سایتی آپلود نکردم،در مورد بهبود سرعت سایت اطلاعات زیادی ندارم..:افسرده:.

http://s3.picofile.com/file/7406879030/site.zip.html

قالب خوبی هست
ولی اگر من جای شما بودم
و سایتم اطلاعاتش رو میخواست از دیتابیس بگیره و در کل حجم اطلاعات دریافتی از بانک زیاد باشه
از این قالب استفاده نمیکردم
این تیپ قالب بیشتر بدرده سایتهایی میخوره که "ایستا" باشد نه "پویا"
:چشمک:

vista2010
سه شنبه 23 خرداد 1391, 18:08 عصر
مشتری گیر داده به این قالب!!!...وگرنه خودم مخالف چنین قالبی هستم،مطمئنا هنگام لود شدن،حوصله کاربر سر میره و دلزده میشه!!
هیچ راهی نیست،بتونم بهینش کنم؟؟

hamid_kha
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 12:07 عصر
تا اونجا که بنده دیدم از نظر قالب و طراحی خوبه و چیزی کم نداره
ولی سایت رو آپلود کن و امتحانش کن چقدر طول میکشه صفحه لود بشه.
:چشمک:

TeacherMath
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 13:54 عصر
توی فایر فاکس Ctrl+Shift+k را بزن تا Web Console باز بشه .توی اون صفحه ، نمونه سایت را درخواست کن .همان طوری که خواهی دید از گوگل مپ هم درخواست می کند .که این باعث پایین آمدن سرعت لود میشه . اون قسمت را با یک نقشه تصویری عوض کن.

88209

88210

vista2010
پنج شنبه 01 تیر 1391, 13:11 عصر
توی فایر فاکس Ctrl+Shift+k را بزن تا Web Console باز بشه .توی اون صفحه ، نمونه سایت را درخواست کن .همان طوری که خواهی دید از گوگل مپ هم درخواست می کند .که این باعث پایین آمدن سرعت لود میشه . اون قسمت را با یک نقشه تصویری عوض کن.

[/CENTER]

تو فایرفاکس Ctrl+Shift+k رو میزنم،هیچ صفحه ای باز نمیشه....ورژن فایرفاکسم : 3.6.14

TeacherMath
پنج شنبه 01 تیر 1391, 16:27 عصر
http://www.mozilla.org/en-US/firefox/features/