PDA

View Full Version : سوال سی شارپ ایراد کدم رو بگیرین .فکر کنید برای یک مبتدی دارید جواب می دهید .

harani
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 21:49 عصر
سلام من یک user control (با نام UserControl1) به شکل زیر ساختم :

88226

من در قسمت کدنویسی این user control ابتدا یک Public string A_B;
تعریف کردم سپس اومدو گفتم که :

private void rbA_CheckedChanged(object sender, EventArgs e)
{
A_B = rbA.Text;
}

private void rbB_CheckedChanged(object sender, EventArgs e)
{
A_B = rbB.Text;
}

سه تا فرم (با نام های main , info , report) دارم که به شکل زیرند :

88228

88227

88229

در فرم info یک Public string StrInfo; تعریف کردم سپس در رویداد کلیک دکمه GOTOMain زیر را درج کردم :

private void btnGoToMain_Click(object sender, EventArgs e)
{
foreach (USerControl1 ctrl in panel1.Controls.OfType<USerControl1>()){

StrInfo = ctrl.A_B +"\t" + ctrl.CmbUserControl1.Text +"\t" + ctrl.txtUserControl1.Text
+ "\n" ;
}
this.Close();
}

در فرم Main هم اومدم ابتدا یک Public string final; نوشتم بعد اومدم متد زیر را درج کردم :

void finalSave(Control ctrl)
{
Info infofrm = new Info();

final = txtName.Text + "\t" + txtCo.Text +"\n" + infofrm.StrInfo;

ctrl.Text = final;
}

بعد هم اومدم در رویداد کلیک دکمه preview اومدم کد زیر را درج کردم :

private void btnPreview_Click(object sender, EventArgs e)
{
Report r = new Report();

finalSave(r.RichBoxReport)

r.ShowDialog();
}

با اجرای برنامه فرم Main بالا می آید با فشردن دکمه info فرم info بصورت ShowDialog فراخوانده میشود . در اینجا کاربر با فشردن دکمه Add چندین UserContro1 مطابق شکل به کنترل panel1 فرم افزوده میشود.

88225

با فشردن دکمه go to main (پس از پرکدن متون هر user control در کنترل پانل) دوباره به فرم Main بازمیگردیم در اینجا (کاربر میتواند در داخل کنترل textBox های موجود در فرم Main اطلاعاتی را درج کند) . سپس با فشردن دکمه Preview فرم Report فراخوانده میشود . حال در کنترل Richbox فرم Report باید متن داخل textBox های فرم Main و همچنین متن هر یک از UserControl1 های موجود در کنترل پانل موجود در فرم info (که شامل متن دکمه رادیویی انتخاب شده بهمراه متن کنترل کامبو باکس و بهمراه متن کنترل تکس باکس user control می باشد) در هر سطر از متن کنترل Richbox به نمایش در آیند . ولی این متون در Richbox ثبت نمیشود مشکل کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سعی کنید با کد توضیح دهید با سپاس از شما

harani
شنبه 27 خرداد 1391, 12:51 عصر
آقایون حرفه ای یه جواب به ما نمیخوان بدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

harani
سه شنبه 30 خرداد 1391, 15:32 عصر
جان هر کی دوست دارین جواب بدین من به جواباتون نیاز دارم چرا تحویل نمی گیرین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ناراحت: :عصبانی++: