PDA

View Full Version : سوال: خطا بعد از آپلود سایت

usef64
جمعه 26 خرداد 1391, 13:11 عصر
بچه ها سلام.
من یک مثال ساده نوشتم که روی هاستم(پلسک) آپلود کنم. یک ساب فولدر ایجاد کردم و روی اون آپلودش کردم و مشکلی نبود. اما وقتی به این پروژم یک کلاس کوچیک اضافه کردم، ارور داد. یعنی کلاس رو نشناخت.
کسی میدونه چرا؟
این ارور:

Parser Error

Description: An error occurred during the parsing of a resource required to service this request. Please review the following specific parse error details and modify your source file appropriately.

Parser Error Message: Could not load the assembly 'App_Web_gdelzg_p'. Make sure that it is compiled before accessing the page.

Source Error:

Line 1: <%@ page language="C#" autoeventwireup="true" inherits="_Default, App_Web_gdelzg_p" %>
Line 2:
Line 3: <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">

fakhravari
جمعه 26 خرداد 1391, 15:03 عصر
این خطا معمولا در پابلیش است

usef64
جمعه 26 خرداد 1391, 18:05 عصر
آره، بعد از پابلیش این ارور را داد. خب الان برای حل مشکل، باید چه کار کنم؟
البته این را هم بگم که قبل از پابلیش هم ارور زیر را داشتم:(یعنی باز با کلاسم مشکل داشت.:ناراحت:)

Compilation Error

Description: An error occurred during the compilation of a resource required to service this request. Please review the following specific error details and modify your source code appropriately.

Compiler Error Message: CS0103: The name 'MyClass' does not exist in the current context

MyClass.Func(this.Page, "",)

imanasp
شنبه 27 خرداد 1391, 08:12 صبح
آره، بعد از پابلیش این ارور را داد. خب الان برای حل مشکل، باید چه کار کنم؟
البته این را هم بگم که قبل از پابلیش هم ارور زیر را داشتم:(یعنی باز با کلاسم مشکل داشت.:ناراحت:)

Compilation Error

Description: An error occurred during the compilation of a resource required to service this request. Please review the following specific error details and modify your source code appropriately.

Compiler Error Message: CS0103: The name 'MyClass' does not exist in the current context

MyClass.Func(this.Page, "",)

این کلاستون توی فولدر App-Code قرار داره؟؟

usef64
شنبه 27 خرداد 1391, 09:43 صبح
بله.داخل App_code است.

alonemm
شنبه 27 خرداد 1391, 12:33 عصر
باسلام:

برسی کنید که فضای نام کلاس فوق با کلاس جاری یکی هست اگر نیست قبل از نام کلاس فضای نام مربوطه رو اضافه کنید.

موفق باشید.

usef64
یک شنبه 28 خرداد 1391, 08:33 صبح
منظورتون رو از کلاس فوق و کلاس جاری متوجه نمیشم. میشه بیشتر توضیح بدید؟
ممنون

alonemm
یک شنبه 28 خرداد 1391, 13:37 عصر
منظورتون رو از کلاس فوق و کلاس جاری متوجه نمیشم. میشه بیشتر توضیح بدید؟
ممنون

کلاس فوق منظور کلاس جدید هست که اضافه کردید، که اگر دارای فضای نام هستند باید با فضای نام کلاسی که در آن، از کلاس جدید یک شی ساختید یکی باشد.

usef64
یک شنبه 28 خرداد 1391, 15:09 عصر
من فقط یک کلاس ایجاد کردم. خالی! توی برنامه ازش استفاده نکردم(شی نساختم) فقط برای اینکه ببینم با کلاس مشکل داره یا نه. که دیدم داره!!

alonemm
یک شنبه 28 خرداد 1391, 15:16 عصر
آیا کلاس شما با نام MyClass از نوع Static هست که ازش شی New نکردید؟ و بعد متد Func رو فراخوانی کردید.

usef64
دوشنبه 29 خرداد 1391, 11:36 صبح
نه، ببینید من اول یک کلاس public داشتم که بعد از تعریفش، توی برنامه ازش شی ساخته و استفاده کرده بودم.
اما بعد، برای اینکه بفهمم مشکل از کدمه یا ازچیز دیگه(نحوه آپلود و ...)، یه برنامه نوشتم با فقط یک Page و فقط ایجاد یک کلاس(داخل App_code) بدون استفاده از آن در page ام.یعنی فقط add new class. همین!
لالن فهمیدم که سایتم بعد از آپلود، با هر کلاسی مشکل داره. و الان علتش رو نمیدونم.