PDA

View Full Version : زون آلارم و جاسوسی برای عمو بیلی!

Vahid_Nasiri
شنبه 24 آبان 1382, 21:11 عصر
http://www.multiproxy.org/board/1474.shtml :shock:

مهدی کرامتی
شنبه 24 آبان 1382, 21:38 عصر
راستش شاخ هام 2 متر زد بالا وقتی خوندم که ZoneLabs و Microsoft دارند برنامه به برنامه، صفحه به صفحه، و ثانیه به ثانیه کارهای ما را بررسی و مطالعه میکنند!!!
فاجعه بزرگتر از این ممکنه؟ آدم دیگه جرات نمیکنه بره تو اینترنت.
راستش چند وقت پیش من یک برنامه نوشتم که کانکشن‌ام رو مونیتور میکرد. متوجه شدم که کامپیوتر من یکسری اطلاعات رو بصورت Packet های فشرده برای سایت مایکروسافت ارسال میکنه، اما چون الگوریتم Encryption هر دفعه عوض میشد نتونستم Packet ها رو Decrypt کنم و بفهمم چی داره از روی دستگاه من برای اونا ارسال میشه.
یواش یواش رویاهای فیلم Matrix داره جلوی چشمم زنده میشه :shock:

arad
شنبه 24 آبان 1382, 22:50 عصر
حالا چی کار کنیم ؟؟
بریم سمت لینوکس ؟

بابا من تازه می خواستم دات نت یاد بگیرم :(

Vahid_Nasiri
شنبه 24 آبان 1382, 23:48 عصر
می گن این فایروال بهترین است + جاسوسی هم نمی کند!
http://agnitum.net/download/OutpostProInstall.exe

مهدی کرامتی
یک شنبه 25 آبان 1382, 02:49 صبح
من اینو نصب کردم و خودم رو از شر Zone Alarm راحت کردم.
چیز ساده‌ و در عین حال کارآمدی بنظر میاد. خیلی هم خوب کار میکنه و بنظر من از اونهای دیگه بهتره.
در ضمن سرعت Connection رو هم مثل Zone Alarm کم نمی‌کنه.

متشکر آقای نصیری بخاطر خبر و راهنمایی‌تون.

مهدی کرامتی
یک شنبه 25 آبان 1382, 02:59 صبح
اینم از Screen Shot هاش:

nematia
یک شنبه 25 آبان 1382, 03:45 صبح
می گن این فایروال بهترین است + جاسوسی هم نمی کند!
قبلی رو هم میگفتن!

Vahid_Nasiri
یک شنبه 25 آبان 1382, 12:31 عصر
من خبر جاسوسی زون آلارم را در سایتی دیدم که اولا به جایی وابستگی نداشت و ثانیا تمام کاربران آنجا این فایروالی را که در بالا توصیه کردم را به عنوان بهترین معرفی کرده بودند. در ضمن کاربران سایت مذکور که این برنامه جدید را توصیه کرده اند خودشون اینکاره اند ;)

faramarz_s
یک شنبه 25 آبان 1382, 22:08 عصر
بغیر آن ارسال پاکتهای داده غیر ارادی دلیل قبل اثبات دیگری هم دارید؟

Abbas Arizi
یک شنبه 25 آبان 1382, 22:22 عصر
سوالی که میکنم شاید کمی تا قسمتی برای دوستان احمقانه و خنده دار به نظر بیاد (شاید هم نیاد) ولی به هر حال سواله دیگه. :oops:
میگم توی کامپیوترای ما مگه چی هست که به درد مایکروسافت یا امثال اون بخوره؟ شاید برای یک جوجه هکر که فقط دوست داره حال یه آدم بیچاره تر از خودش رو بگیره به درد بخوره ولی برای مایکروسافت... :idea:
البته منظورم از "ما" کاربرهای عادی مثل خودمه که هیچ اطلاعات با ارزشی روی کامپیوترشون ندارند :(

mehrzad007
یک شنبه 25 آبان 1382, 23:45 عصر
عباس جان تو کاربر عادی هستی ما رو با خودت مقایسه نکن مثلا من دارم یه ...می نویسم :P

mehrzad007
یک شنبه 25 آبان 1382, 23:46 عصر
آقا ببخشید مث اینکه قسمت رو بد اومدم مگه اینجا شوخی نیست؟ :oops: :oops: :oops:

مهدی کرامتی
یک شنبه 25 آبان 1382, 23:57 عصر
خوب اونا در حقیقت از User هاشون بعنوان موش آزمایشگاهی استفاده میکنند و روی کارهای اونها مطالعه میکنند و از نتایج مطالعات توی تصمیم گیری های تجاری شون استفاده میکنند. در ضمن استفاده کننده‌های ویندوز محدود به من و شما نیست. هزاران نفر هستند که دارند روزانه کارهایی رو با ویندوز انجام میدند که نتایج و کار اونها برای امثال مایکروسافت خیلی مهمه.

Abbas Arizi
دوشنبه 26 آبان 1382, 01:25 صبح
فرمایش شما درسته.
ولی این شرکتها با همچین کارهایی در حقیقت اعتبار و حیثیت خودشون رو زیر سوال میبرند و در نهایت به ضرر خودشون عمل میکنند.
مثل همین الان که همه ما Zone Alarm رو کنار گذاشتیم و اون دوستمون که از یادگیری دات نت پشیمون شد؟ (حالا نمیدونم یادگیری دات نت چه ربطی به این قضیه داره؟)
باید دید آیا مواردی که شما ذکر کردید همچین ارزشی رو دارند؟

Abbas Arizi
دوشنبه 26 آبان 1382, 01:39 صبح
در ضمن مهرزاد جان اصلا لازم نبود برای این که اعلام کنی شوخی کردی یه پست دیگه بفرستی. چون جنبه شوخی من خیلی خیلی (فوق العاده) بالاست. :P

arad
دوشنبه 26 آبان 1382, 03:05 صبح
(حالا نمیدونم یادگیری دات نت چه ربطی به این قضیه داره؟)

لج بازی :twisted:

فعلا که کنار نزاشتم

arad
دوشنبه 26 آبان 1382, 05:31 صبح
بعد از نصب این برنامه یه سری به Symantec Security Check بزنین
میگه کلا سیستم شما سوراخ سوراخه !!!
Zone Alarm اینستال بود این وضعیت رو نداشتم

مهدی کرامتی
دوشنبه 26 آبان 1382, 12:27 عصر
سرویسی که شما اشاره کردید نمیتواند مرجع خوبی برای ارجاع باشد.
خوب ساده است، اونا چک میکنند اگر McAfee Firewall یا Firewall‌ یکی از شرکا نصب بود میگویند همه چی بر وفق مراد است، در غیر اینصورت ...

faramarz_s
دوشنبه 26 آبان 1382, 16:08 عصر
جناب نصیری اینکه 30 روزه است،کرکش را هم اتچ کنید .
دعاتون می کنم :lol:

jirjirakk
دوشنبه 26 آبان 1382, 16:21 عصر
در ضمن اگه یه نگاهی به تاریخ مباحث اونها بندازیم جالبه سال 2/24/2001 :shock:

مهدی کرامتی
دوشنبه 26 آبان 1382, 19:31 عصر
در ضمن اگه یه نگاهی به تاریخ مباحث اونها بندازیم جالبه سال 2/24/2001
یعنی میفرمایید اونا از 2001 تا بحال دیگه اینکارو نمیکنند؟ آدم باید خودش چک کنه.
اگه دقت کنید میبینید اون DLL های جاسوس که اونجا نام برده شده نه تنها در نسخه های جدید حذف نشده‌اند، بلکه پیشرفته تر هم شده‌اند.
در ضمن Thread بحث در گوگل که در اونجا اشاره شده هنوز هم در جربان است.

Vahid_Nasiri
دوشنبه 26 آبان 1382, 19:59 عصر
با اجازه ی رئیس! روم به دیوار! :oops:
کرکش اینجا هست :
http://www.sgogi.narod.ru/soft.htm

jirjirakk
دوشنبه 26 آبان 1382, 23:47 عصر
نه من که همچین منظوری نداشتم : بدتر از این که هست نشه ما نمیخوایم بهتر بشه :mrgreen:

ساران سافت
شنبه 01 آذر 1382, 12:51 عصر
آیا واقعاٌ این قضیه مایکروسافت و zone alarm حقیقت داره؟
تا من هم آن را بگذارم کنار. :roll:

Inprise
شنبه 01 آذر 1382, 16:38 عصر
یقینا" حقیقت داره ! اما نکته ای رو دوستانه و با احترام خدمت بقیه دوستانی که ابزار نظر کردند بهت بگم . اگر قرار باشه دنیا رو اینطوری ببینی باید ابتدا ویندوز ( و بالتبع بخش قابل توجهی از نرم افزار های مبتنی بر اون ) رو بماچی و بزاری کنار ! به نظر من این دیده منطقی نیست . مگر من و تو بدون اجازه مایکروسافت و رسما" به صورت " دزدی ملی" از ویندوز استفاده نمیکنیم ؟ چرا باید از اینکه مایکروسافت ( و همدستانش ) از ما دزدی کنند این همه بر آشفته بشیم ؟ دوست عزیز دنیای نرم افزار همینطوره . مؤسسات نظامی و امنیتی و اطلاعاتی در سراسر دنیا ( و همچنین ایران ) از سیستم های خاص منظور که اغلب برای اونها و به سفارش اونها تهیه شده یا نرم افزارهای سورس باز همراه با مطالعه متخصصین امنیت نرم افزار خودشون استفاده میکنند . مؤسسات تحقیقاتی ( مثلا غولهای دارو سازی غرب - بزرگان عرصه مکانیک - عمران - الکترونیک و ... ) هم برای حفاظت از محصولاتشون ( مادی و معنوی ) به چنین روشهائی متوسل میشوند . خیالت جمع باشه "اگر" داده ای واقعا مهم باشه ( اونقدر مهم باشه که بتونه امنیت جائی یا کسی یا چیزی رو به خطر بندازه ) مسئولین ذی ربطش به نحو احسن ازش نگهداری خواهند کرد . اینگونه فعالیتهای مایکروسافت بیشتر جنبهء اقتصادی و فرهنگی داره . اگر تمایا داشته باشی میتونیم دربارش صحبت کنیم .

موفق باشی

M@hdi
یک شنبه 02 آذر 1382, 07:58 صبح
سلام
من این برنامه جدید را نصب کردم . سرعتم که خیلی اومده پایین :(

مهدی کرامتی
یک شنبه 02 آذر 1382, 12:55 عصر
این برنامه تاثیر چندانی در کاهش سرعت Connection ندارد.

M@hdi
یک شنبه 02 آذر 1382, 13:19 عصر
نه در سرعت کانکت تاثیری نداره . ولی وقتی که اجراش میکنم System Idel Process فعال میشه و تا 90% cpu را فعال میکنه . بعدش را هم خودتون میدونید دیگه :(

ساران سافت
چهارشنبه 26 آذر 1382, 19:15 عصر
با اجازة رئیس و اینپرایز برای هکرها: (البته از نوع نرم افزار خارجی)
این سایت هک تقریباً تمامی برنامه ها را از جدید تا قدیم دارد!
www.crack.cd

ببخشیدا ایشاللاه از راه خارج نشده باشم. :mrgreen:

ساران سافت
چهارشنبه 26 آذر 1382, 19:25 عصر
یک چیز دیگه :
چرا توی تاپیک که آقای افشین پور زده بود در مورد ده برنامه برتر fire wall
zone alarm هم بود از کجا بدانیم بقیه هم این طور نیستند. :|

Yunas Farhadnia
شنبه 04 بهمن 1382, 10:51 صبح
دوستان واقعا برای خودم متاسفا که تا حالا از این فایروال مسخره (zone alarm) استفاده کردم ولی ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست من تا حالا برای تفریح از لینوکس برای وصل شدن به اینترنت استفاده می کردم ولی از امروز دیگه می خوام به طور کامل از لینوکس برای کانیکت شدن استفاده کنم تا از شر این جماعت کرکس راحت بشم زنده باد Open source :lol: :lol: :lol: :lol: