PDA

View Full Version : مبتدی: مشکلی عجیب هنگام کار با php در dreamweaver!!!

sd.CSharpProgrammer
شنبه 27 خرداد 1391, 01:38 صبح
سلام دوستان

من برای کار با پی اچ پی wampserver 2.2d-x64 رو نصب کردم. از میون ادیتورها هم dreamweaver رو نصب کردم که واقعاً محیط خوبی داره. ولی یک مشکل عجیب هست دلیلش رو پیدا نمیکنم گیجم کرده!!!!!

از قسمت Manage Sites یک سایت جدید تعریف میکنم و سرور رو wamp تعریف میکنم بصورت لوکال. دریم هم سرور رو پیدا میکنه و وقتی f12 رو میزنم نتیجه اجرای صفحات php رو بخوبی تو مرورگر نشون میده. ولی مشکل اینجاست که وقتی فایل index.php تعریف میکنم، دریم میاد علاوه بر اینکه این فایل رو تو پوشه سایت درست میکنه، اونو تو فولدر www ومپ میریزه که در نتیجه جایگزین فایل index خود ومپ میشه!!!!! نمیدونم چرا اینجوری میکنه. من برای سایتم در پوشه www یک پوشه به اسم خود سایت تعریف میکنم و از تو دریم تمام فایلهای php رو میریزه اونجا و همه چیز خوب پیش میره. تنها گیرش اینه که فایل index سایتم رو جایگزین index خود ومپ میکنه!!!!!!!

از دوستان با تجربه کسی میتونه کمک کنه؟ مشکل از کجاست؟ باید چیکار کنم؟!
ممنون میشم راهنمائی کنید.
مرسی

faravaghi
شنبه 27 خرداد 1391, 04:28 صبح
سلام،
شما در هنگام ساخت سایت توی نرم افزار در قسمتی که سرور رو میسازید، در قسمت افزودن و ویرایش سرور تیک قسمت Remote رو بردارید. تا برنامه به صورت محلی کارکنه.

sd.CSharpProgrammer
شنبه 27 خرداد 1391, 14:23 عصر
سلام

انجام دادم ولی فرقی نکرد.

plague
شنبه 27 خرداد 1391, 15:48 عصر
باید برای هر سایتی که تعریف میکنی فولدر جدا بسازی داخل www اونوقت وقتی دریم ویور ازت میپرسه آدرس root سایت چیه اون فولدر رو انتخاب میکنی و دیگه داخل www نمیزاره ایندکس رو

sd.CSharpProgrammer
یک شنبه 28 خرداد 1391, 13:25 عصر
من دقیقاً همین کارو میکنم.

بذارید یه مثال بزنم. فرض کنید اسم سایت test هست. اول میام یه فولدر به اسم test تو شاخه www ومپ میسازم. بعدش از منوی Site از طریق گزینه New Site... یه سایت جدید با مشخصات زیر درست میکنم :

Site Name : test
Local Site Folder : c:\wamp\www\test\
Server Name : wampserver
Connect using : Local/Network
Server Folder : c:\wamp\www
Web URL : http://localhost/test/

در ضمن تیک چک باکسهای Remote و Testing رو میزنم.
بعدش یک فایل index.php اضافه میکنم. فایل رو تو فولدر test میریزه و با زدن f12 صفحه رو تو فایرفاکس باز میکنه و نتیجش رو نشون میده. ولی نمیدونم چرا یه کپی از اون فایل index سایت رو میریزه تو فولدر www!!!!!!!!!!!!! :عصبانی++:

plague
یک شنبه 28 خرداد 1391, 15:07 عصر
fohxv hdنه
Server Folder : c:\wamp\www
باید باشه
Server Folder : c:\wamp\www\test