PDA

View Full Version : سوال: غیر قابل بازیابی شدن دیتابیس؟؟؟

nilidelphi
شنبه 27 خرداد 1391, 11:32 صبح
با سلام

میدونم جای این سوال اینجا نیست اما بنظرم اینجا بهتر نتیجه میگیرم تا در تالار خودش.

من یه دیتابیس که در SQL Server 2000 ساخته شده رو در یک SQL Server 2005 اتچ کردم و با موفقیت در حال استفاده است.
حالا مشکل من اینجاست که :
1-از این دیتابیس براحتی میشه بکآپ گرفت ولی ریستور نمیشه

2- حالا بعد از گذشت چند ماه که دیتابیس دارای حجم زیادی از اطلاعاته وقتی میخوام یک کپی از دیتابیس رو برگردونم تو SQL Server 2000 اتچ کنم اتچ نمیشه.

در ضمن من حتی وقتی تو خود SQL Server 2005 یه دیتابیس جدید میسازم و همونطور خحالی ازش یه بکآپ میگیرم و بعد که میخوام ریستور کنم ارور میده و بازیابی انجام نمیشه.

بنظرتون مشکل از کجاست ؟

آیا تو SQL Server 2005 باید کاری کنم که این امکان فراهم بشه یا مشکل تو دیتابیس هایی که من ساختم؟؟
یا مشکل تو روش بکآپ گیریمه؟

ممنون از پاسخ هاتون

Felony
شنبه 27 خرداد 1391, 11:38 صبح
میدونم جای این سوال اینجا نیست اما بنظرم اینجا بهتر نتیجه میگیرم تا در تالار خودش.
اگر قرار باشه هر کی با نظر خودش کاری رو پیش ببره باید سایت رو تخته کرد ، تالار مربوط به خود SQL Server چشه ؟

در ضمن من حتی وقتی تو خود SQL Server 2005 یه دیتابیس جدید میسازم و همونطور خحالی ازش یه بکآپ میگیرم و بعد که میخوام ریستور کنم ارور میده و بازیابی انجام نمیشه.
کجا Restore کنی ؟ تو همون 2005 یا 2000 ؟

nilidelphi
شنبه 27 خرداد 1391, 12:50 عصر
نه تو همون 2005
بزارید مشکلو باز تر کنم :
من یه دیتابیس 2000 دارم که بنا به دلایلی اون دیتابیس رو روی SQL Server 2005 اتچ کردم و برنامه ام براحتی از اون دیتابیس استفاده میکنه و حتی راحت بکآپ میگیره.
حالا که چند ماه گذشته و دیتابیس دارای حجم بالای اطلاعات.
الان مشکل من اینه که بکآپ های گرفته شده از این دیتابیس (که 2000 ه) اصلا ریستور نمیشن(هم بکآپ هایی که برنامه ی من از طریق کد گرفته و هم بکآپ هایی که خودم بصورت دستی از SQL Server 2005 گرفتم) اصلا ریستور نمیشن.

من جهت اطمینان تو همون SQL Server 2005 یه دیتابیس جدید که ماله خود 2005 باشه ، ساختم و یه جدول ساختم و ازش بکآپ گرفتم ولیییییییییییی وقتی از همین دیتابیس میخوام ریستور کنم بازم ارور میده.
اینم بگم که هم تو XP و هم تو Seven امتحان کردم دقیقا همین اتفاق میوفته.
تازه رو چندتا سیستم مختلف هم امتحان کردم ولی جواب نگرفتم.
آقا دستم به دامنت دیتابیسم خیلی حجیم شده نمیشه ریسک کنم بدون پشتیبانی بزارم بمونه حتما باید بکآپ گرفته بشه و ریستور بشه.
کمک کنین خواهشا....