PDA

View Full Version : سوال: به نظر شما کدام یک از زبان ها و برنامه ها را انتخاب کنم؟

mohammadriano
شنبه 27 خرداد 1391, 21:41 عصر
سلام
اگه میشه من رو راهنمایی کنید
من می خوام که در تعطیلی پیش رو یکی از برنامه های زیر را به طوری که مانور حرفه ای بتونم روش بدم یاد بگیرم
حالا می خواستم شما من رو راهنمایی کنید که بازار کار کدوم بهتره؟کدوم مانور بیشتری میده؟کدوم راحت تره؟
1-ٍEclipse SDK
2- C# 2010
3- Delphi XE
ممنومن میشم راهنمایی کنید.
88355
یا
88356
یا
88357
؟؟؟

nima.sh
شنبه 27 خرداد 1391, 21:53 عصر
ببین دوست عزیز،اگه واقعا میخوای برنامه نویس بشی،برنامه نویسی یاد بگیر نه کد نویسی اگه تو فکر درآمد هستی به نظر من با 2010# Cمیتونی پروژه های خیلی خوبی بدی،که توی بازار کمه،واگر هم هست خیلی به درد نمیخوره،خودت بنویس،خودت بفروش....
eclipse هم خیلی خوبه برای موبایل میتونی برنامه بنویسی،توی اینترنت به فروش بذاری یا شایدم تو سایت android
الان تیم ما در حال ساخت یه پروژه ای که تو بازار هست ولی این نسخه هایی که تو بازار هست به درد بخور نیست،با 2010#Cهم داریم کار میکنیم،حدود قیمتش هم بین 300000 تا 600000 هست،به هر حال هر کمکی خواستی من در خدمتت هستم....
موفق باشی.....

mohammadriano
یک شنبه 28 خرداد 1391, 03:21 صبح
میشه مشارکت بیشتری داشته باشین

nima.sh
یک شنبه 28 خرداد 1391, 09:15 صبح
چرا یه برنامه ساده رو شروع نمیکنی به نوشتن.....؟مثلا سیستم مشاورک املاک.
ببین چه قسمت هایی داره...
برای آنالیز سیستم نیاز نیست که از مدل های مهندسی نرم افزار استفاده کنی،منم کمکت میکنم خیلی از دوستان دیگه ای هم هستند که کمکت میکنند.
به طور مثال برای قسمت آنالیز سیستم:
ثبت اطلاعات خانه ها،مغازه ها،زمین ها و... برای اجاره،فروش،رهن
ثبت اطلاعات خانه های به فروش رسیده،رهن شده و اجاره داده شده(حواست باشه که تو این بخش وقتی کاربر یه خونه رو زد برای فروش مستقیم بیاد تو این جدول ثبت بشه نه اینکه دوباره کاربر اطلاعات از نو بده و وقتی 1 ماه مونده تاریخ اجاره تموم بشه به کاربر آلارم بده،این جور امکانات باعث میشه برنامه بیشتر خودشو نشون بده.)
ثبت بدهکاران،بستانکاران(تو این قسمت کاربر وقتی بدهکاریشو میده باید از فیلد بدهکار حذف کم بشه،وقتی زیاد تر بشه،فیلد بدهکار 0 میشه وبه فیلد بستانکار اضافه میشه)
ثبت حسابهای بانکی
ثبت مشتریان ثابت
و خیلی از موارد دیگه.....
باز هم کمکی خواستی من در خدمت هستم....
موفق باشی دوست عزیز...

mohammadriano
یک شنبه 28 خرداد 1391, 21:56 عصر
برنامه نویسی بیسیک 6 رو تا حد قابل قبول و دادنت و #C رو هم تا حدودی بلدم می خوام تجربه های بیشتری کسب کنم