PDA

View Full Version : سوال: سوال درباره membership ؟؟

Fartaj
دوشنبه 29 خرداد 1391, 09:31 صبح
سلام خدمت دوستان

می خواستم ببینم تو ممبرشیپ قسمت تغییر پسورد چطوری می شه کاری کرد که موقع زدن دکمه تغییر پسورد
همونجا بگه تغییر انجام شد و اون قسمت بعدش که یک دکمه complete داره و یک خط توضیح انگلیسی داره دیگه نیاد ؟؟

یک سوال دیگه که ربطی به ممبرشیپ نداره من صفحات login رو تو یک فولدر گزاشتم می خوام موقعی که کاربر تو نوار آدرس بعد از آدرس سایت و ( / ) و نوشتن اسم فولدر login صفحه مربوط به login بیاد چطوری این کار رو انجام بدم ؟؟؟

farhud
دوشنبه 29 خرداد 1391, 10:41 صبح
1- در کنترل PasswordRecovery دکمه complete ندیدم. شاید اشتباه می‌کنید و یا نام کنترل را اشتباه می‌گویید.
2- من متوجه منظورتان نشدم (از نقطه (.) و کاما (،) و ... استفاده کنید تا متن شما به راحتی خوانده شود).

Fartaj
دوشنبه 29 خرداد 1391, 11:09 صبح
والا من کنترل change password رو گزاشتم همه چیزش رو فارسی کردم ولی وقتی دکمه تغییر پسورد رو می زنم ، پسورد رو تغییر می ده ولی انگار می خواد بره به صفحه بعد ، همونجا یک دکمه جدید ( complete ) میاره با یک خط انگلیسی نمی دونم چی کارش کنم که این قسمت نیاد عکسش رو گزاشتم ؟؟
88394

سوال دیگه هم این بود که صفحه به صورت اتومات بیاد یعنی وقتی تو نوار آدرس :
www.test.com/login
بلافاصله صفحه login بیاد یعنی نیاز نباشه کاربر بنویسه :
www.test.com/login/login.aspx

farhud
دوشنبه 29 خرداد 1391, 18:38 عصر
در ويژوال استوديو كنترلي به نام chang password نديده ام.
در حالت كلي وقتي كنترل هاي لاگين را اضافه مي كني؛ يك منو آبشاري روي كنترل نمايش داده ميشه كه گام‌هاي آن كنترل را نمايش ميده. مي توني هر گامي را مي خواهي انتخاب و حذف كني.

در مورد پرسش دوم، از آنجايي كه سرور معمولا صفحه Default.aspx را به عنوان صفحه پيش فرض مي‌شناسه صفحه لاگين را Default.aspx قرار بده. يعني عمليات لاگين كردن را در اين صفحه انجام بده. حالا وقتي نشاني text.com/login در نوار آدرس زده بشه، خود به خود صفحه پيش فرض (Default.aspx) نمايش داده ميشه.

fakhravari
دوشنبه 29 خرداد 1391, 21:15 عصر
میتوانید به صورت دستی بسازینش.
برسی کنید Membership.Provider.ResetPassword
توی پروژه خودم کار گذاشتم.
توی پوشه test
http://barnamenevis.org/showthread.php?319398

Fartaj
سه شنبه 30 خرداد 1391, 12:00 عصر
جناب فخرآوری شما نظری درباره باز شدن اتومات صفحه login ندارید ؟؟ post 2

ali helali
سه شنبه 30 خرداد 1391, 14:47 عصر
شما تو صفحه ی کد default.aspx چک کنید که اگه لوگین نکرده بره به login.aspx وگرنه همون default.aspx رو باز کنه
اگه هم کلا میخواین هر کاربری default.aspx رو میزنه بره لوگین تو همون کد صفحش بنویسید response.redirect("login.aspx")

Fartaj
سه شنبه 30 خرداد 1391, 15:32 عصر
آخه مشکل اینجاست که این سایت یک سایت شرکتی و تبلیغاتی است یعنی عضو گیری و اجبار تو ورود به سایت نداره ولی مدیریت داره حالا می خوام ببینم اگه نمی شه یک لینک تو ظاهر سایت بزارم چون که مدیر قرار نیست که بیاد بنویسه :
aspro.ir/login/Login.aspx
یا باید بعد از نام فولدر اتومات بیاد یا یک لینک بدم ولی خوب شما سایت رو نگاه کنید ببینید کجاش لینک بزارم ؟؟
www.aspro.ir

fakhravari
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 12:43 عصر
یه کار دیگر هم میتوانید انجام دهید . در هاست هلم به این صورت
در قسمت Web Site Settings
میتوانیم صفحات که مورد نظر ما هست را به هاست اعلام کنیم.
برای مثال
شما اسم پوشه login میزنید خود هاست صفحه Login.aspx را پیدا میکند
Default.aspx
index.html
Login.aspx

amir-aa
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 13:50 عصر
هر کدام از صفحاتی که باید برای اعضا نمایش داده بشند رو بذار توی فلدر بعد از buildبرای هر فولدر یک web.config درست میشه.بعد میتونی از توی adminster website میتونید برای افراد rule تعیین کنید که بتونن به صفحات دسترسی داشته باشند و بقیه نداشته باشند