PDA

View Full Version : حرفه ای: html توی WebBrowser

m.bibjan
سه شنبه 30 خرداد 1391, 18:09 عصر
سلام من یه فایل اچ تی ام ال دارم میخوام توی WebBrowser نمایشش بدم.
بعد روی WebBrowser یه باتن قرار بدم دقیقا وسط WebBrowser ؛ مشکلم اینجاس که وقتی میام باتن رو قرار میدم روی WebBrowser ؛ هنگام اجرا باتن میره زیر.حتی توی بلند هم این مشکل وجود داره.
حتی باتن رو هم Bring to front میکنم و همچنین WebBrowser رو Bring to BackWard قرار میدم.ولی بازم این مشکل وجود داره.
یعنی کارم گیر همینه
ممنون میشم راهنمایی کنین.

Parham.D
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 07:13 صبح
سلام، شاید روش شما اشتباه باشه نه اینکه برنامه مشکل داشته باشه. WebBrowser محل نمایش هست و ممکن عناصر گرافیکی درگیر برای نمایش سایت شما چیز دیگه ای رو قبول نمیکنند. یعنی ذاتشون اینطور هست، نه اینکه مشکل داشته باشند. من تا حالا ندیدم در یک مدیا پلیر وسط صفحه نمایش فیلم یک دکمه وجود داشته باشه که کاری انجام بده. اگر قراره دکمه شما کاری انجام بده، چه ضرورتی هست که دقیقا وسط محل نمایش سایت باشه؟ توی دنیای واقعی معنی نداره، بهتره شما از ContextMenu برای اینکار استفاده کنید. یا دلیل کار شما ایراد داره یا باید ما را روشن کنید که دقیقا چی میخواید.

m.bibjan
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 17:24 عصر
سلام
در کل میخوام فلش رو درون WPF اجرا کنم ولی وقتی میخوام این کار رو انجام بدم دردسرهای خاص خودش رو داره
یه راهی که به ذهنم رسید این بود که بیام فایل فلش رو تبدیلش کنم به Html
حالا اون فایل فلش html رو میخوام از طریق WebBrowser نمایشش بدم ولی نتیجه اش شد ، تاپیک من. یعنی نمیشه باتن روی web browser بیارم.