PDA

View Full Version : سوال: نمایش اطلاعات فردی پس از وارد کردن موارد خواسته شده

sahel65
سه شنبه 30 خرداد 1391, 18:10 عصر
سلام به دوستان عزیز
دوستان از چه روشی برای کاری که مد نظرم هست استفاده کنم؛ من قصد دارم تا کاربر پس از وارد کردن فیلدهای مورد نظر قادر باشه تا مشخصات پرسنلی خودش رو مشاهده کنه؛ حالا چه کاری باید انجام بدم تا سایر فیلدهای مشخصات مخفی باشه و پس از اینکه احراز هویت صورت گرفت و نام شخص در بانک موجود بود، فیلدهای سایر مشخصات فعال و سپس اطلاعات لازم به شخصی که وارد شده نمایش داده بشه؟
مثلا طرف ابتدا شماره شناسنامه و کد ملی رو وارد کنه و بعدش بتونه همه اطلاعات خودش رو مشاهده کنه؟؟

sarapepors
سه شنبه 30 خرداد 1391, 21:39 عصر
سلام . خوب شما مسلما برا هر مشخصه ای یک فیلد در جدول مورد نظر در دیتابیس در نظر میگیرید وفتی کاربر مشخصات رو وارد کرد میرید تو دیتابیس چک میکنید رکوردیو که این ویژگی های وارد شده رو داره اون فیلدهایی که مد نظرتون هست رو select میکنید و در صفحه نمایش میدید دقیقا تو چی مشکل دارید تو کوئری گرفتن یا نمایش دادن ؟

sahel65
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 07:05 صبح
حق با شماست دوست خوبم؛ ولی سوالم اینه که چطوری مثلا فیلدهای Label های متعلق به نام ، نام خانوادگی، نام پدر و ... رو تا زمانی که کاربر احراز هویت نشده رو نمایش ندم؟
یعنی اولش فقط صفحه ای باشه که شامل گرفتن نام کاربری و پسورد طرف باشه؛ بعدش اگه هویتش تایید شد سایر مشخصات در زیر نام کاربری و پسورد نشون داده بشن.
خوب توضیح دادم یا نه؟

barnamenevisforme
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 07:15 صبح
سلام
خاصیت visible

morika
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 11:02 صبح
میتونی اطلاعاتی رو که می خوای بعدا نمایش بدی تو یه کنترل update panel بریزی که در قسمت ajax قرار داره. بعد با خاصیت visible کار کنی تا اطلاعات نمایش داده بشه

sahel65
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 11:14 صبح
دوست عزیز morika
از راهنمایی تون ممنونم. بنظر این روش از visibale که دوست دیگه مون اشاره کردن بهتر باشه.
تو این زمینه sample و یا مثال کاربردی ندارید؟

morika
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 11:45 صبح
اینم یه مثال آماده. اگه متوجه نشدین بازم سوال کنید

sahel65
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 13:49 عصر
ممنونم ازتون؛
آره دیدم و جالب بود،مجددا ممنونم.
فقط چون قبلا PHP کار می کردم و تازه اومدم به net. فکر کنم پیغامی که داره میده مبنی بر اینه که ورژن من از
شما پایینتره! من از 2008 استفاده می کنم.

http://img4up.com/up2/48341836497236516471.jpg

یه راهی بود که میتونستیم پروژه های با ورژن بالا رو تو پایین تر اجرا کنیم؛ دوباره ایجاد کردن یک پروژه و کپی کردن فایلهای پروژه با ورژن بالاتر بود یا دارم اشتباه می کنم؟
امکانش هست راهنمایی کنید؟

sarapepors
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 14:33 عصر
دوست عزیز فکر کنم این سمپلی که دوستمون گذاشتن با .net 2 هست و ورژن .net شما 3.5 فکر نمیکنم مشکلی در اجراش باشه روی yes کلیک کنید اجرا میشه ها

morika
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 23:08 عصر
البته من نمونه رو با net framework 4.0. ساختم و نمیدونم چرا تو سیستم شما net 2. شناخته ولی بهرحال شما yes رو انتخاب کنید و اجازه بدین سیستم upgrade رو انجام بده. مشکلی نیست. اجرا میشه