PDA

View Full Version : سوال: مشکل در تنظیمات

mohsenebi
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 11:59 صبح
سلام
من اطلاعات کلید نرم افزار را در تنظیمات نرم افزار قرار می دهم که بعد ری استارت شدن برنامه همه ی آنها از بین می رود. آیا امکان تغییر داینامیک تنظیمات برای همیشه وجود ندارد؟ و یا این کار مناسب کلید است؟

ROSTAM2
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 13:36 عصر
كليد چيه؟؟؟

koorosh-soft
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 15:14 عصر
اگر منظور از کلید ! قفل نرم افزار و رجیستر Key هست کلا کار اشتباهی میکنی که Registration key نرم افزار و تو Registry ذخیره کنی !
اگر هم منظور تنظیماتی مثل Color و اینجور چیز هاست بهتره تو Resource ذخیره کنی ! کلا Registry پیشنهاد نمیشه چون اگر یک Registry Locker رو سیستم نصب باشه کلا فاتحه برنامه خونده میشه !

mohsenebi
شنبه 03 تیر 1391, 15:58 عصر
نه من قفل رو توی settings برنامه قرار می دم به صورت هش شده. اما بعد ری استارت شدن هیچی باقی نمی مونه و تمام آنچه که داینامیک در آن ذخیره کردم از بین میره.
راجع به ذخیره توی Resource آیا با یک Resource Hacker و یا انواع کرکر های دیگه به دست نمی آد اگر چه من با الگوریتمی شخصی اون رو هش می کنم؟ برای من مهمه که همینجور راحت تو دست دیگران نیفته. پیشنهاد خاص و مطمئنی دارید؟

برای مشکل ذخیره اطلاعات داینامیک در Settings برنامه چه کنم؟ باید همون از Resource استفاده کنم؟

ROSTAM2
شنبه 03 تیر 1391, 16:46 عصر
settings نرم افزار كه اطلاعات رو به صورت فاش و در يك ديتابيس xml ذخيره مي كنه ...
از LocalDB (Sdf) o براي اينكار استفاده كنيد بهتره البته بايد passwoird بذاريد

براي ذخيره اطلاعات

My.Settings.X = "X"
My.Settings.Save()

براي پيدا كردن فايل settings:

Start Menu --> Run --> %userprofile%\Application Data & Enter --> Find YourProgram Folder created via version of... --> Looking for 'user.config' File and Open it