PDA

View Full Version : گفتگو: راه اندازی سیستم تبلیغاتی و مسائل مربوط به آن

sara_aryanfar
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 14:10 عصر
با سلام خدمت دوستان من در حال بررسی و طراحی یک سیستم تبلیغاتی هستم دوستانی که تجربیاتی در این مورد دارند لطفا در گفتگو مشارکت کنند ممنون
سوالی که اول از همه برام مطرح هست اینه که به نظر دوستان من بخش مربوط به جاوا رو خودم کار کنم یا به یک جاوا کار بسپارم ؟
وسوال دوم اینکه چه راه کارهایی برای جلوگیری از تقلب کاربران میشه استفاده کرد با توجه به اینکه هزینه بابت بازدید و کلیک پرداخت میشه؟

amir-aa
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 15:09 عصر
شما که استاد ما هستید ولی ببینید باید سطح کار سنجیده بشه.من فکر میکنم جاوا اسکریپت در این پروژه خیلی نقش اساسی نداشته باشه بلکه مواردی مثل آجاکس و خودaspموارد اصلی هستند.از نظر امنیت هم اولین موردی که باید در نظر گرفته شه یک هاست خوبه.بعد سیستم های رمز گذاری.مثلا برای سیستم مدیریت میشه از کد گذاری SHA512استفاده کرد.من فکر میکنم سیستم های امنیتی دیگه ای هم باید خودتون طراحی کنید اگر یک پروژه پر بار میخواید.شما میتونید به هکر ها و متقلبین کلک بزنید با ایجاد حفره.مثلا بیاید یه کاری بکنید که کسی نتونه به اطلاعات دسترسی پیدا کنه.فرضا بیاید سیستمی طراحی کنید که برای صفحه لاگین زمان بذاره و بعد از گذشت اون زمان یک صفحه مجازی نمایش بده که در حقیقت سایت اصلی نیست.یا اینکه اگر سه بار رمز اشتباه وارد شد سیستم قطع بشه و صفحه بسته شه.همونطور که میدونید الان سیستم های هک خیلی هاش بدون اپراتور در عرض چند دقیقه تمام موارد مورد احتمال رو بررسی میکنه

بازم اگه سوال امنیتی داشتید در خدمتم