PDA

View Full Version : حرفه ای: همکاری جهت طراحی یک وبسایت فوق حرفه ی

rayared
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 21:37 عصر
سلام
من اصلانی هستم برای ساخت یک پروژه ی بسیار سنگین و درامد زا نیاز به یک تیم دارم
من به 3 نفر php کار فوق حرفه ای مسلط بر ایجکس و اصول طراحی وب نیاز دارم
همچنین به 2 نفر گرافیست فوق حرفه ای هم نیازمندم
و به یک طراح (طراح نرم افزار) نیاز دارم
در حال حاضر دونفر هستیم
و به این تعداد از بر نامه نویس و گرافیست نیازمنیدم
جهت اطلاعات بیشتر در باره ی پروژه و نحوه ی همکاری ما (پرداخت مبالغ و...) با من تماس بگیرید
لازم به ذکر است که این پروژه یک پروژه ی جهانی و ملی است و حمایت زیادی از این پروژه به عمل می آید
09364458557 حسین اصلانی
rayared@nihanmail.ir

kartuf
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 23:45 عصر
لطفا درباره طرحتون بیشتر توضیح بدید و بفرمایید که در چه زمینه ای هست

asonline
پنج شنبه 01 تیر 1391, 11:42 صبح
من خودم تا به حال چندین پروژه حرفه ای رو انجام دادم ولی مشکل اینه که من دبیرستانی هستم و درس دارم اگه می خوای می تونم پروژه های با زمان کم را برات انجام بدم

rayared
پنج شنبه 01 تیر 1391, 11:43 صبح
طرح من یک سیستم عامل جامع و کامل تحت وب است که با به وجود آمدن آن دیگر به هیچ سایت دیگری نیاز نخواهد بود(تمامی خواسته های کاربران به صورت رایگان در این سیستم انجام می شود )
جهت توضیحات کامل تر و همکاری با من تماس بگیرید

rayared
پنج شنبه 01 تیر 1391, 11:45 صبح
من خودم تا به حال چندین پروژه حرفه ای رو انجام دادم ولی مشکل اینه که من دبیرستانی هستم و درس دارم اگه می خوای می تونم پروژه های با زمان کم را برات انجام بدم
مشکلی نداره اگر خوب همکاری کنید به به شما هم نیاز داریم شما می توانید قسمت هایی از این پروژه را برای ما کامل کرده و به سود عالی ایی دست یابید

asonline
پنج شنبه 01 تیر 1391, 12:17 عصر
من می تونم تو بخش سئو و موتور جستجو و همچنین عیب یابی برنامه ها با شما همکاری کنم فقط میشه بگین مقدار پولی که می دید چقدر هست؟

idocsidocs
پنج شنبه 01 تیر 1391, 20:51 عصر
طرح من یک سیستم عامل جامع و کامل تحت وب است که با به وجود آمدن آن دیگر به هیچ سایت دیگری نیاز نخواهد بود(تمامی خواسته های کاربران به صورت رایگان در این سیستم انجام می شود )می شه بگید این حرف چه معنی داره؟

شما هر سیستم عاملی ایجاد کنید، باید بذاریدش توی یه سرور تا بتونه به کاربرها سرویس بده که این کار هم همین الان داره توسط لینوکس، ویندوز و... انجام می شه !

سیستم عاملتون باید وب سرور، دیتابیس و ... داشته باشه که همین الان هم چنین مواردی هست.

این تاپک رو برای تست هوش ایجاد کردید یا واقعا قراره جای بیل گیتس رو بگیرید؟

من به 3 نفر php کار فوق حرفه ای مسلط بر ایجکس و اصول طراحی وب نیاز دارم.
مسئله دیگه اینکه می گید این سیستم عامل باید با پی اچ پی نوشته بشه ! می شه توضیح بدید سیستم عاملی که خودش به پی اچ پی نوشته شده و اجرای پی اچ پی هم به لینوکس نیاز داره چه سودی برای کاربرها داره؟

plague
پنج شنبه 01 تیر 1391, 22:23 عصر
تعریف سیستم عامل تحت وب متفاوته و با سیستم عامل هایی مثل لینوکس و ویندوز مقایسه نمیشه

معمولا یجور شبیه سازی محیط دسکتاپ تحت وب هستش

idocsidocs
پنج شنبه 01 تیر 1391, 22:44 عصر
تعریف سیستم عامل تحت وب متفاوته و با سیستم عامل هایی مثل لینوکس و ویندوز مقایسه نمیشه

معمولا یجور شبیه سازی محیط دسکتاپ تحت وب هستش
از نظر من نمی شه روی چنین طرحی کار کرد.

سیستم عامل بحث خیلی گسترده ای هست.

درثانی همین الان هم نرم افزار شبیه ساز تا دلتون بخواد هست و نمی دونم وقت گذاشتن روی چنین سیستمی ارزش داره یا نه.

IamOverlord
جمعه 02 تیر 1391, 01:13 صبح
من قبلا تو این فکر بودم که یه صفحه ی Web باشه که Desktop هست و پشت بقیه ی صفحات هست، و چندین صفحه ی Web دیگه هم روی صفحه ی Desktop باشن که برنامه هاش هستن... یعنی همه چی صفحه ی Web هست... Kernel هم شامل توابع اساسی و موتور های مرورگر وب باشه...

کاربر وقتی وارد سیستم عامل اصلی می شه، باید یه آدرس IP یا URL بنویسه، که نشون می ده چه سیستم عامل تحت وبی رو کاربر انتخاب می کنه برای استفاده... از نظر پهنای باند و دیگر جزئیات هم فکر هایی کردم، مثلا این که اگه کاربر Offline بشه، چی می شه یا باید چی کار کنه، مثلا می تونه به localhost وصل شه و کاراشو بکنه، ...
در کل ایده ی جالبی هست حداقل برای انجام دادن... اصلا هم کاری به تعریف سیستم عامل ندارم... اگه انجام بشه شاید تازه یه کاربردی براش پیدا بشه یا یه ایده ی جدید تر بر مبنای اون...
من انجام این پروژه رو بد نمی دونم تازه خیلی هم تجربه ی جالبی می دونم...

idocsidocs
جمعه 02 تیر 1391, 01:27 صبح
من انجام این پروژه رو بد نمی دونم تازه خیلی هم تجربه ی جالبی می دونم...
چیزی که شما می خواید انجام بدید همون کاری هست که گوگل انجام داد و یه سیستم عامل تحت وب تولید کرد.

در جریان نیستم که نهایتا به کجا رسیدن، خودتون می تونید در این مورد سرچ کنید.

eshpilen
جمعه 02 تیر 1391, 09:34 صبح
بیخیال بابا.
حالا شما یه پروژهء کوچکترش رو نشون بده که با موفقیت ساختن ملت ما بعد برو یهو سنگ بزرگ رو بردار.
ببینم نکنه میخوای کد مردم رو کش بری؟
چیزی که ملت ما درش مهارت دارن در سطح جهانی کلاهبرداریه.
اونم پروژه های تیمی که خیلی کوچکتر و محدودتر از این حرفاش تقریبا همیشه نصفه کاره رها شدن یا شکست خوردن.
حالا میگم نصفه کاره. اسمش نصفه کارس. درواقع خیلی هاشون هنوز 10% هم انجام نشده رها شدن.

شما خودت چه تخصص و تجربه و توانایی هایی دارید؟ تاحالا چه پروژه هایی انجام دادید؟ نمونه و سند میتونید ارائه کنید؟
ضمنا پروژه های موفقی که درحد این پروژه بوده باشن ممکنه معرفی بفرمایید؟ حالا نصفش هم باشه قبول داریم!
اصلا یه کار تیمی درست و حسابی نشون بده که ملت تاحالا به جایی رسونده باشن.

ضمنا این که میگی فکر کنم قبلا انجام شده! (بروبچ اشاره کردن که)
پس برو اول نتیجهء اونا رو ببین و اینکه چقدر موفق و مفید بودن و آیا ارزشش رو داره دوباره این همه آدم الاف بشن و یه چیزی اونم احتمالا وصله و پینه و با امنیت درپیت درست کنن یا نه.
ظاهرا حتی یه تحقیقات اصولی نکردی روی این قضیه قبلش.
فقط همینطور یه چیزی به ذهنت میرسه یهو میای میگی بزن بریم استادش کنیم!
کلا ملت ما اکثرشون همینطور سطحی و احساساتی هستن و از واقعیت ها خبر ندارن.

ضمنا دوران ایده های طلایی دیگه تموم شده. فکر نکن به این راحتی دیگه کسی ایده ای به ذهنش میرسه که خیلی بزرگ و جدید باشه و بتونه به این راحتی اجراش کنه و به موفقیت عظیمی برسه. الان احتمال این قضیه یک در میلیون و میلیارده. چون تاحالا هرچی بوده این همه آدم در طول این همه زمان با این همه انگیزه ته و توش رو درآوردن و بزرگ و کوچک و موفق و غیرموفقش هم مشخص شده.

بعدشم من نمیدونم شما ملت هنوز توی چیزهای پیش پا افتاده و پیشنیازهای برنامه نویسی اصولی دچار ضعف شدید دانش و بینش و توانایی هستید، بعد میخواید پروژه های گسترده و در سطح جهانی درست کنید.
عرضه دارید برید یخورده درس و مشقتون رو درست و حسابی بخونید بابا جان!

راستی یاد یه طرفی افتادم که چند سال پیش در همین فروم اومده بود میگفت ایده ای داره که کل اینترنت و دنیا رو متحول میکنه. قرار بود بره ثبت کنه و گفت چند وقت دیگه خبرش مثل توپ صدا میکنه.
ازش خبری نشده. براش نگرانم. فکر کنم ایدش رو دزدیدن و خودش رو هم سر به نیست کردن :قهقهه:
بهش توصیه کردم که ایدش رو بصورت آزاد منتشر کنه ها! گوش نکرد دیگه. دنبال این بود که حکومت آمریکا بیاد با کلی احترام و پول راضیش کنه.

barnamenevisforme
جمعه 02 تیر 1391, 11:58 صبح
سلام
دوست عزیز،اون چیزی که انسان ها رو به سمت ساخت و یا کشف یه چیز جدید راهنمایی کرده کاربرد اون بوده،یعنی این همه فرمول و رابطه های تئوری ریاضی هم حتی اکثرشون بر اساس نیاز های مهندسی به میدون اومدن.اول باید هدف از کاری مخص بشه،بعد هزینه ها و فکر ها و وقت ها سرازیر بشه سمت اون.

ضمنا دوران ایده های طلایی دیگه تموم شده. فکر نکن به این راحتی دیگه کسی ایده ای به ذهنش میرسه که خیلی بزرگ و جدید باشه و بتونه به این راحتی اجراش کنه و به موفقیت عظیمی برسه. الان احتمال این قضیه یک در میلیون و میلیارده. چون تاحالا هرچی بوده این همه آدم در طول این همه زمان با این همه انگیزه ته و توش رو درآوردن و بزرگ و کوچک و موفق و غیرموفقش هم مشخص شده.

هنوز هم خیلی ها وجود دارن که خدا منت سرشون میذاره و ایده های بزرگ در فکرشون قرار میده.هنوز در های زیادی از علم داریم که گشوده نشدن.پس حرکت همچنان ادامه داره.

eshpilen
جمعه 02 تیر 1391, 12:39 عصر
سلام
دوست عزیز،اون چیزی که انسان ها رو به سمت ساخت و یا کشف یه چیز جدید راهنمایی کرده کاربرد اون بوده،یعنی این همه فرمول و رابطه های تئوری ریاضی هم حتی اکثرشون بر اساس نیاز های مهندسی به میدون اومدن.اول باید هدف از کاری مخص بشه،بعد هزینه ها و فکر ها و وقت ها سرازیر بشه سمت اون.
آره منم دقیقا همین نظر رو دارم.
باید نیاز واقعی وجود داشته باشه.
ولی یک عده دنبال این هستن که صرفا ایده ای بدن که از نظر خودشون جالبه یا صرفا برای کسب درآمد، اما کاربرد و خاصیت واقعی آنچنانی نداره و نیاز مهمی پشتش نبوده.

هنوز هم خیلی ها وجود دارن که خدا منت سرشون میذاره و ایده های بزرگ در فکرشون قرار میده.هنوز در های زیادی از علم داریم که گشوده نشدن.پس حرکت همچنان ادامه داره.

من خودم ایده های جالب زیاد داشتم که خیلی از اونا رو حتی فراموش کردم در گذر زمان.
فقط ایده داشتن به تنهایی کافی نیست.
ضمنا هرکسی همینطور نمیتونه اختراعات و اکتشافات بزرگ و مفید بکنه. منظور من اینه. الان با گستردگی و پیچیدگی علم و دانش و اختراع و کشف شدن خیلی مواردی که اختراع و کشف اونها برای افراد بیشتری ممکن بوده، احتمال اینکه یک فرد کم سواد و با زحمت کم بتونه همینطوری یک شبه یک ایده و اختراع یا اکتشاف بزرگی بکنه خیلی خیلی کمه.
خب اینکه بعضی ها بدون اینکه یادگیری و مطالعه و سطح علمی خاصی داشته باشن و به خودشون زحمت ندادن بعد همینطور انتظار دارن ایده ها و اختراعات آنچنانی بکنن معقول نیست. بعدهم کوچکترین چیزی به ذهنشون میاد و با سواد و تصورات اندک و خام خودشون تحلیل و قیاس میکنن فکر میکنن یه چیز واقعی و خیلی بزرگ و مفیدیه. 99% این موارد هم اندر اشتباه هستن.
جالبه آدمی که هنوز سواد ندارن ایده های خودش رو درست و دقیق تحلیل و ارزیابی کنه چطور میخواد ایده و اختراعات بزرگ بکنه.
ما باید یاد بگیریم که نمیشه همینطور از پلهء اول پرید پلهء آخر. حداقل احتمالش خیلی کمه. در درجهء اول باید فکر اشتباهات و اشکالات فکر خودمون باشیم تا اینکه فرض کنیم ایدهء نبوغ آمیزی از درون اعصار و تاریخ طلوع کرده!! هرکس که علم و واقعیت های دنیا رو بشناسه باید این رو بدونه. آدمهای بزرگ تر از ما که صدها برابر ما زحمت کشیدن اینطور مدعی نیستن و مثل ما فکر نمیکنن. البته اینکه میگم «ما» خودم رو شامل نمیشه بنظرم! چون بنده اینطور فکر نمیکنم.
خلاصه بچه بازی و بلاهت زیاده. یک عده نوجوان تا دو خط کد و برنامه درست میکنن فکر میکنن دیگه همه چیز تموم یا به همین راحتیه و همه چیز همیناست.
آدم اول باید جایگاه خودش رو بدونه. بدونه که گسترده و عمق واقعی علم چقدره و چقدر باید پشتکار داشت و سالها زحمت کشید تا به یک جایی رسید. تازه باید بدونی دنبال چی بری. باید دقیق و عمیق باشی تا اینو بفهمی. حداقل جایگاه خودت رو بدونی و توی چیزهایی که صلاحیتش رو نداری اینقدر از خودت مطمئن نباشی.
تاحالا زیاد ادعا دیدم که ما همه کار میتونیم بکنیم و از این حرفا. تاحالا ادعای سنگ بزرگ برداشتن زیاد دیدم. همش درحد حرف یک عده بچه بوده که خودشون هم نمیدونن چی میگن و چکار میکنن. نتایج عملی هم این مسئله رو کاملا تایید میکنن.

eshpilen
جمعه 02 تیر 1391, 13:00 عصر
هنوز هم خیلی ها وجود دارن که خدا منت سرشون میذاره و ایده های بزرگ در فکرشون قرار میده.هنوز در های زیادی از علم داریم که گشوده نشدن.پس حرکت همچنان ادامه داره. ضمنا اینا که گفتی همش ادعا و تصور و باورهای کور بودن. اگر با زبان علم و خرد بخوام صحبت کنم باید بگم سند و دلیل علمی بیار!
خدا منت سر کی بذاره؟ واسه چی؟ سر یه عده تنبل کم سواد پرمدعا منت بذاره؟
چرا گردن اونی که صد برابر زحمت کشید، صد برابر سواد واقعی کسب کرده، صد برابر دانشمندتره، صد برابر همت بیشتری داشته منت نذاره؟
همین دیگه همیشه دنبال خیالات و چیزهای مفتی هستید.
البته آدم میتونه از لطف و کرم خدا امیدوار باشه، ولی نه اینکه دیگه روی این حساب مدعی بشه و همهء حساب و کتاب و اصول رو با پر رویی منکر بشه و زیر پا بذاره.
نه اینکه علم و واقعیت رو در سطح تصورات و انتظارات بچه گانه خودمون پایین بیاریم.
فکر نمیکنم خدا به یک بچه ننه از خودراضی و کم ظرفیت بیاد چیز بزرگی بده. چون لیاقتش رو نداره. چون ظرفیتش رو نداره.
دیدم افرادی که به خیال خودشون یک ایدهء بزرگ داشتن زود میخوان به نامشون ثبت بشه و انحصار روش بگیرن و علاوه بر درآوردن پول هنگفت همه هم بهشون احترام بذارن و ازشون تشکر کنن، انگار که اینا تافتهء جدابافته از بقیهء بشریت هستن.

IamOverlord
جمعه 02 تیر 1391, 15:08 عصر
جناب eshpilen طرز دیدتون خوبه اما طرز بیانتون تنده که البته این طبیعیه چون تحت تاثیر یه سری حقایق قرار گرفتید...
اصلا کاری به ایده دهنده و پول و تجارت و گوگل و استیو جابز ... نداشته باشید... ایده حداقل برای سرگرمی خوبه... اما اگه ادعای انجام داریم مسئله همون طوری که شما می گید بستگی به افراد مدعی داره...

rayared
جمعه 02 تیر 1391, 16:29 عصر
این وبسایت می تونه امکانات زیادی به کاربراش بده
و خیلی از نیاز ها رو برطرف کنه
چرا حتما باید شرکت های بزرگ شروع کننده ی طراحی وبسایت های جدید و نو باشند؟
استیو جابز ، بیل گیتس ، و... ا فرادی بودند مثل ما نه فرشته بودند و نه جن....برای انجام دادن هیچ وقت دیر نیست....شاید فکر کنید این حرف من شعاره و لی نه....ما میتونیم موفق شویم فقط کافیه اراده کنیم و پشتکار داشته باشیم و صداقت

colors
جمعه 02 تیر 1391, 17:15 عصر
این وبسایت می تونه امکانات زیادی به کاربراش بده
و خیلی از نیاز ها رو برطرف کنه
چرا حتما باید شرکت های بزرگ شروع کننده ی طراحی وبسایت های جدید و نو باشند؟
استیو جابز ، بیل گیتس ، و... ا فرادی بودند مثل ما نه فرشته بودند و نه جن....برای انجام دادن هیچ وقت دیر نیست....شاید فکر کنید این حرف من شعاره و لی نه....ما میتونیم موفق شویم فقط کافیه اراده کنیم و پشتکار داشته باشیم و صداقت

حرفتون درسته ولی اینجا نباید دنبال پیشرفت بود چون سرتو زیر آب میکنن.
4 ماه دنبال ثبت شرکت بودم با اینکه حدود 100 برگ شناسنامه و کارت ملی کپی کردم و بهشون دادم و تاریخ تولدمو میپرسیدن از اون آخر آخرا گفتن سنت کمه. :قهقهه: واسه خودم متاسفم که تو... زندگی میکنم

barnamenevisforme
جمعه 02 تیر 1391, 17:39 عصر
خدا منت سر کی بذاره؟ واسه چی؟ سر یه عده تنبل کم سواد پرمدعا منت بذاره؟
چرا گردن اونی که صد برابر زحمت کشید، صد برابر سواد واقعی کسب کرده، صد برابر دانشمندتره، صد برابر همت بیشتری داشته منت نذاره؟
همین دیگه همیشه دنبال خیالات و چیزهای مفتی هستید.
البته آدم میتونه از لطف و کرم خدا امیدوار باشه، ولی نه اینکه دیگه روی این حساب مدعی بشه و همهء حساب و کتاب و اصول رو با پر رویی منکر بشه و زیر پا بذاره.
نه اینکه علم و واقعیت رو در سطح تصورات و انتظارات بچه گانه خودمون پایین بیاریم.

بنده منظورم از گفتن:

نفی زحمت کشیدن و تلاش کردن نبود.فقط قصدم مقابله با افکار مرداب گونه بود.
از طرفی اگه صحبت از دخل و تصرف خدا در این گونه مسائل شد نه به این معنی که افراد با ویژگی های خاص ایده های نو به سرشون خطور میکنه.اومدن یه ایده نو به ذهن فرد میتونه در نتیجه تلاش و تفکر زیاد بوده باشه.(یعنی پاداشی در مقابل تلاشش بدست اورده.)
در ضمن اون چیزایی که اسمشو خیلی ها سوادمیذارن ،خیلیاش تکرار مکرراته،اگه کتابایی که نتیجه زحمت دیگران بوده رو آب ببره سوا اونا هم با خودش برده.
ایده یعنی یه فکر نو که کلیتی رو درباره یک مسئله روشن میکنه،حالا هر کسی میتونه اونو مطرح کنه،هر چند خودش توان پیاده سازیه اونو نداشته باشه.
بسه دیگه،اینجا شد محل بحث های فلسفی.

ayub_coder
جمعه 02 تیر 1391, 18:58 عصر
EyeOs سیستم عامل تحت وب که سالیان درازیه داره توسعه داده میشه و میشه ازش استفاده کرد.
به آدرس
eyeos.org

exlord
جمعه 02 تیر 1391, 20:39 عصر
http://www.silveos.com/
سیستم عامل تحت silverlight ....

rayared
جمعه 02 تیر 1391, 21:55 عصر
ایا اسکریپتی فارسی و یا انگلیسی در این ضمینه وجود داره؟
لطفا معرفی کنید
من خودم داخل سایتeyeOS

رفتم اما لینک دانلود و همچین چیزی پیدا نکردم
لطفا کمک کنید