PDA

View Full Version : Crystal Report

lmaghsoodi
پنج شنبه 01 تیر 1391, 20:22 عصر
من یک برنامه نوشتم برای چاپ با Crystal و با این Error برخوردم لطفا مرا راهنمایی کنید :

:متفکر:Could not load file or assembly 'file:///C:\Program Files\SAP BusinessObjects\Crystal Reports for .NET

Framework 4.0\Common\SAP BusinessObjects Enterprise XI 4.0\win32_x86\dotnet1\crdb_adoplus.dll' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.

ebraham
پنج شنبه 01 تیر 1391, 20:33 عصر
حتمن برنامت با ویژوال 2010 هست و کریستال ریپورت 13 هم نصب کردی ؟ درسته؟ این ایراد به خاطر اینه که دات نت فریم ورک 4.0 با کریستال 13 جور نیست . برنامت با دات نت فریم ورک 4.0 هست؟

lmaghsoodi
شنبه 03 تیر 1391, 10:08 صبح
بله من برای اینکه Crystal Report Viewer در ToolBox اضافه شود، در پنجره پراپرتی پروژه ام .Net Framework.4 for client را به .Net frameWork4 تغییر دادم لطفا سریعتر مرا راهنمایی کنید

Hybrid
دوشنبه 05 تیر 1391, 18:43 عصر
دوست عزیز ، این مشکل همانطور که دوستمون گفتن به خاطر .netFramework4 for Client هست و با تغییرش به نسخه .net 4 حل میشه ( چند تا از دوستان به همین روش مشکل رو حل کردن) اگه باز هم درست نشد با FrameWork های دیگه هم امتحان کن مثلا با 2 یا 3 مطمئنا مشکل حل میشه.

موفق باشید

mmbguide
سه شنبه 29 فروردین 1396, 13:25 عصر
سلام

من Dot Net Framework برنامه رو روی نسخه 3.5 قرار دادم و مشکل حل شد (پروژه آزمایشی). حالا سوالم اینه که یک پروژه با نسخه 4.5.2 انجام دادم و الان میخوام گزارش بهش اضافه کنم آیا راه حلی هست که نخوام نسخه 3.5 استفاده کنم و یا هر دو نسخه با هم در یک پروژه وجود داشته باشه؟