PDA

View Full Version : سوال: نحوه ساخت آرشیو روزانه

mehdi-ghafari
پنج شنبه 01 تیر 1391, 22:33 عصر
سلام دوستان.
من میخوام آرشیو روزانه بسازم ولی یه جاش مشکل دارم.
من اول تو واقعه Load صفحه میام و 3تا DropDownList رو با حلقه For مقدار دهی میکنم و تاریخ شمسی رو باهاشون میسازم به صورت روز/ماه/سال که کاربر بتونه با اونها روز مورد نظرش رو انتخاب کنه
البته عمل بایند کردن اینا رو تو If Not Page.IsPostBack انجام میدم.

حالا یه GridView و یه SqlDataSource دارم که. من مقدار DataSourceID گریدویو رو در واقعه Click دکمه مقدار دهی میکنم و روی SqlDataSource1 تنظیم میکنم تا نتایج بعد از کلیک روی دکمه به کاربر نشون داده بشه.
ولی با کلیک بر روی دکمه مقدار DropDownListها از بین میره.(بخاطر Not Page.IspostBack) و هیچ نتیجه ای برگشت داده نمیشه. چون جستجو بر اساس مقادیر همین لیستهای کشویی هست.

لطفا یکی منو راهنمایی کنه و اگر روش بهتری هم واسه نمایش آرشیو داره اگر لطف کنه ممنونش میشم.

من فایلها رو ضمیمه کردم. اگه امکان داره بررسی کنید و نظرتون رو بگید
ممنون

crazy_1892
پنج شنبه 01 تیر 1391, 23:34 عصر
دوست عزیز فکر کنم اگه مشکلتو درست متوجه شده باشم به خاطر چک نکردن پست بک باشه

چرا به صورت ajaxi این اطلاعات را نمایش نمیدی

mehdi-ghafari
پنج شنبه 01 تیر 1391, 23:37 عصر
ممنونم از توجهتون

دوست عزیز فکر کنم اگه مشکلتو درست متوجه شده باشم به خاطر چک نکردن پست بک باش
من پست بک رو چک میکنم در بایند کردن لیستها

چرا به صورت ajaxi این اطلاعات را نمایش نمیدی
اگر امکان داره یه نمونه به من بدید تا کارم راه بیافته. خیلی گیرم
ممنونم

mehdi-ghafari
جمعه 02 تیر 1391, 18:08 عصر
دوستان لطفا یه کمکی کنید
من اینو واسه فردا میخوام
مرسی

mehdi-ghafari
دوشنبه 05 تیر 1391, 16:35 عصر
دوستان من مشکلم رو با ایجاد یه مسترپیج دیگه حل کردم.
آخه من تو مسترپیج اصلیم خاصیت EnableViewState رو روی False گذاشته بودم تا حجم صفجاتم متعادل بشه.
ولی مجبو شدم واسه همین یک صفحه(صفحه آرشیو) از روی اون مسترپیج اصلیم یه کپی بگیرم و ViewStateش رو True کنم.
حالا میخوام بدونم راهی هست که از داخل همون صفحه archive.aspx بتونم خاصیت EnableViewState مسترپیج رو True کنم با کد نویسی؟
نکته مهم: این صفحه از مسترپیج تو در تو استفاده میکنه و خاصیت ویو استت تو مسترپیج اولیه قرار داره
رابطه هاش اینجوریه :
MainMasterPage > DetailsMasterPage > Archive.aspx