PDA

View Full Version : نمایش فیلم در VB.NET

sedigheh
یک شنبه 27 آذر 1384, 11:55 صبح
با سلام
مشکل من این است که نمیدانم فیلمی از نوع movie را چگونه در vb.net نمایش دهم در واقع میخواهم در صفحه یک کادر کوچک داشته باشم که در آنج فیلم به صورت خودکار اجرا شودخدانگهدار :تشویق:

sh_mohsen taki
یک شنبه 27 آذر 1384, 13:06 عصر
با سلام
خود دات نت در کامپوننت هایی که برای اضافه کردن گذاشته Media player هم داره اونو به پروژت اضافه کن و از اون براحتی استفاده کن کار باهاش خیلی خیلی ساده هست

علی کلاهدوزان
یک شنبه 27 آذر 1384, 17:55 عصر
آگه هنوز نتونستی بگو تا یادت بدم . من سی دی آموزشی برای vb.net ساختم البته نمی تونم بهت بدمش چون برای یه شرکت گنده ساختم . بهت بدمش بیچارم می کنن ولی می تونی تهیش کنی همه چیز رو به صورت فیلم آموزشی از سیر تا پیاز vb.net توش گذاشتم. اگه خواستی بگو تا بگم از کجا تهیش کنی .

persianshadow
دوشنبه 28 آذر 1384, 23:16 عصر
از کدوم آموزشا ! یه کار حرفه ای رو که یه نفر تهیه نمی کنه ( البته تو ایران همه چیز ممکنه ! ) ولی به هر حال خیلی

عالی

LEILA_JAHAN
یک شنبه 04 دی 1384, 09:12 صبح
سلام آقای کلاه دوزان CD را من از کجا تهیه کنم.

علی کلاهدوزان
یک شنبه 04 دی 1384, 09:25 صبح
ببینید این رو به علت جو بی اعتمادی در ایران می گم از خرید یا فروش این مجموعه آموزشی کوچکترین سود یا زیانی برای من وجود ندارد . این مجموعه الان توی نمایشگاه کامپیوتر اصفهان هست اگر در اصفهان نیستید بگید یا طوری از طریق شرکت پخش کننده اش بر اتوت فرستاده بشه . حالا اصلا مشگل فرستنده این پست در زمینه پخش فیلم حل شد یا نه ؟

M.GhanaatPisheh
یک شنبه 04 دی 1384, 11:20 صبح
شما می تونید از کنترل Windows Media Player استفاده کنید.
به ToolBox کامپوننت Com ش رو اضافه کنید و توی پروژه خودتون استفاده کنید.
توی Com Componentها پیداش می کنید.

SUN28IR
شنبه 06 مرداد 1386, 07:28 صبح
ببینید این رو به علت جو بی اعتمادی در ایران می گم از خرید یا فروش این مجموعه آموزشی کوچکترین سود یا زیانی برای من وجود ندارد . این مجموعه الان توی نمایشگاه کامپیوتر اصفهان هست اگر در اصفهان نیستید بگید یا طوری از طریق شرکت پخش کننده اش بر اتوت فرستاده بشه . حالا اصلا مشگل فرستنده این پست در زمینه پخش فیلم حل شد یا نه ؟
سلام میشه بگید اسم سی دی های آموزشیتون چی .یعنی تحت نام چه شرکتی که بتونم تهیه کنم

Business Analyst
شنبه 06 مرداد 1386, 10:46 صبح
پیشنهاد میکنم سی دی آموزشی نخری چون اصلا چیز خوبی نیست مخصوصا اگه ایرانی باشه.من تو یه شرکت کار میکنم که یکی از کاراش ساخت سی دی های آموزشی واسه این که تبلیغ نشه اسمشو نمیارم.
پیشنهاد میکنم کتاب بخونی اگه میتونی english پیشنهاد دوستانه!
حالا اگه سی دی رو گرفتی و مشکلت حل شد بگو تو تاریخ ثبت شه!Kidding!!!!
موفق باشید

golihaghighi
دوشنبه 08 مرداد 1386, 14:43 عصر
پیشنهاد میکنم سی دی آموزشی نخری چون اصلا چیز خوبی نیست مخصوصا اگه ایرانی باشه.من تو یه شرکت کار میکنم که یکی از کاراش ساخت سی دی های آموزشی واسه این که تبلیغ نشه اسمشو نمیارم.
پیشنهاد میکنم کتاب بخونی اگه میتونی english پیشنهاد دوستانه!
حالا اگه سی دی رو گرفتی و مشکلت حل شد بگو تو تاریخ ثبت شه!Kidding!!!!
موفق باشید

میشه یه سی دی انگلیسی خوب و حرفه ای معرفی کنی؟

Business Analyst
دوشنبه 08 مرداد 1386, 16:52 عصر
راستش سی دی یکم سرچ کن توی اینترنت کتاب های فری زیاده
کلی ebook و pdf میتونی گیر بیاری
توی همین سایت هم سرچ کن من 2 تا کتاب کامل آموزشی دیدم

golihaghighi
چهارشنبه 10 مرداد 1386, 09:58 صبح
راستش سی دی یکم سرچ کن توی اینترنت کتاب های فری زیاده
کلی ebook و pdf میتونی گیر بیاری
توی همین سایت هم سرچ کن من 2 تا کتاب کامل آموزشی دیدم

می تونی لینک بدی؟