PDA

View Full Version : عدم اجرای اکشن روی button

qqq2qqq
شنبه 03 تیر 1391, 00:34 صبح
سلام من یه فرم دارم که اکشنش کار می کنه اما یه button دروم فرم دارم که به صورت زیر گذاشتم اگر روش کلیک کرد به فابلی که در زیر مشخص کردم انتقال پیدا کنه

<input type="button" onclick="window.location.href='messagedel.php';" value="حذف"/>

اما اصلا اجرا نمیشه ، کسی می دونه باید چکار کنم؟

colors
شنبه 03 تیر 1391, 08:46 صبح
سلام من یه فرم دارم که اکشنش کار می کنه اما یه button دروم فرم دارم که به صورت زیر گذاشتم اگر روش کلیک کرد به فابلی که در زیر مشخص کردم انتقال پیدا کنه

<input type="button" onclick="window.location.href='messagedel.php';" value="حذف"/>

اما اصلا اجرا نمیشه ، کسی می دونه باید چکار کنم؟

درود
اینجا تالار PHP هست و سوال شما هیچ ربطی به پی اچ پی نداره،
به این صورتی که نوشتی فقط کاربررو به صفحه messagede1.php انتقال میدی و هیچ اطلاعاتی رو از فرم نمیتونی بفرستی!

اگه میخوای با کلیک رو این button مقادیر فرم هم ارسال بشن باید به صورت زیر بنویسید

<input type="button" onclick="document.forms['نام فرم'].submit();" value="حذف"/>

ولی اگه میخواین مث خودتون فقط کاربررو انتقال بدین، روش خودتون درسته!

qqq2qqq
شنبه 03 تیر 1391, 18:17 عصر
سوالم تبدیل به چیزی شد که شما گفتین
من میخوام اطلاعات فرم هم ارسال بشن ، چیزی که شما گفتین که به messagedel.php ارجاع داده نمی شه که!!

as13851365
شنبه 03 تیر 1391, 19:04 عصر
شما در action فرمتون آدرس صفحه رو وارد می کنی و با کدی که دوستمون زحمت کشیدن قرار دادن فرم رو ارسال می کنید

اگه با اصول اولیه کدنویسی به زبان جاوا و html آشنا بودید خیلی راحت تر می تونستید این مشکل رو حل کنید

<form method=”post” action="messagedel.php" name="name1">
المنتها
</form>

<input type="button" onclick="document.forms['name1'].submit();" value="ارسال"/>

qqq2qqq
یک شنبه 04 تیر 1391, 12:27 عصر
خب من اگر بخوام که همون چیزی که تو اکشن فرم هست رو بفرستم که دیگه براش باتن نمی نوسیم و مستقیم از سابمیت تاستفاده می کنم

<form name="Del" action="messagedel.php">
<input type="submit" value="حذف">
</form>

تا اینجا عملیات حذف انجام میشه
حالا می خوام عملیات وبرایش رو داخل همین فرم انجام بدم اومدم و داخل خود فرم این کار رو انجام دادم یعنی میشه

<form name="Del" action="messagedel.php">
<input type="button" value="ثبت ویرایش" onclick="window.location.href='edit.php'">
<input type="submit" value="حذف">
</form>

qqq2qqq
دوشنبه 05 تیر 1391, 17:06 عصر
کسی نمیدونه باید چکار کنم؟!!

AbiriAmir
سه شنبه 06 تیر 1391, 14:02 عصر
1 فانکشن جاوااسکریپت تعریف کنید
توی فانکشن ابتدا action فرم رو تغییر بدید و بعد submit کنید
خیلی ساده هست

as13851365
سه شنبه 06 تیر 1391, 14:13 عصر
دوست عزیز برای انجام این کار می تونید از جاوااسکریپت استفاده کنید و این سوال شما ربط آنچنانی به php نداره .

و دررابطه با سوال شما می تونم بگم که شما می خواهید اطلاعات یک فرم بسته به کلید انتخاب شده عمل "حذف" و "ویرایش" و "نمایش" و ... روی اطلاعات نمایش داده شده انجام بشه

یکی از روش ها برای این کار این هستش که شما فرم رو به یک صفحه اختصاص بدی ولی پارامترهای ارسالی را مدیریت کنید

این کد رو همینجا نوشتم و تست نکردم

<script>
function edit(id)
{
document.getElementById('manage1').action='message del.php?action=edit&id='+id;
document.getElementById('manage1').submit();
}
function del(id)
{
document.getElementById('manage1').action='message del.php?action=del&id='+id;
document.getElementById('manage1').submit();
}
</script>

<form name="manage1" id="manage1" action="">
<input type="button" value="ثبت ویرایش" onclick="edit1('1');">
<input type="button" value="حذف" onclick="del('1');">
</form>

as13851365
سه شنبه 06 تیر 1391, 14:18 عصر
در ضمن این رو هم بگم که مقدار ارسالی برای توابع آی دی مربوط به رکورد هستش و بر اساس شماره آی دی رکورد باید تغییر کنه

و در صفحه messagedel.phpبا استفاده از $_GET['action'] مقدارش رو می گیری و اگه edit بود بر اساس شماره آی دی ارسالی عمل مورد نظر رو روش انجام می دی

qqq2qqq
سه شنبه 06 تیر 1391, 15:11 عصر
<input type="button" onclick="del('".<?php mysql_result($res,$k,0) ?>."')" value="حذف"/>

function del(id)
{
document.getElementById("det").action="messagedel.php";
document.getElementById("det").submit();
}

det اسم فرم منه اما اصلا به صفحه messagedel.php نمیره

امید امرایی
سه شنبه 06 تیر 1391, 15:26 عصر
با سلام،

اگر فرض کنیم فرم شما به این شکل باشه:

<form id="myform">
<input type="submit" id="submit" value="Submit" />
</form>

حالا می تونید با استفاده از جاوا اسکریپت فرایند کلیک روی هر کدوم از دکمه ها رو مدیریت و action فرم رو تغییر بدید

document.getElementById('submit').onclick = function(){
document.getElementById('myform').setAttribute('ac tion', 'messagedel.php');
}