PDA

View Full Version : سوال: دیکد کردن یک فایل rar

movaffag
شنبه 03 تیر 1391, 01:04 صبح
سلام دوستان
من یک تاپیک رو توی این انجمن دیدم موضوع برام خوب اومد می خوام ادامه بدم
توضیحات:
چند پارت فایل rar داریم چطوری می تونیم یک برنامه دیکد برای اینا بنویسیم که تو هر کامپیوتری ایکسترک نشن و نشه محتواش رو دید

ممنون از راهنماییتون

سید حمید حق پرست
شنبه 03 تیر 1391, 01:17 صبح
سلام علیکم
دوست عزیز برای اینکار اون برنامه هم میومد به فایل رار پسورد میدا (کاری که خود وینرار انجام میده) خب روش اونم که تو هر کامپیوتری اکسترکت نشه باید رو امنیت نرم افزار کار بشه که بحثش جداست

بنده اون سورس رو کاری کردم که تو هر سستم که من بخوام اجرا بشه طوری که هم از نت مدام چک میکنرد و هم از یه فایل لایسنس

موفق باشید

یا علی (ع)

movaffag
شنبه 03 تیر 1391, 10:03 صبح
سلام علیکم
دوست عزیز برای اینکار اون برنامه هم میومد به فایل رار پسورد میدا (کاری که خود وینرار انجام میده) خب روش اونم که تو هر کامپیوتری اکسترکت نشه باید رو امنیت نرم افزار کار بشه که بحثش جداست

بنده اون سورس رو کاری کردم که تو هر سستم که من بخوام اجرا بشه طوری که هم از نت مدام چک میکنرد و هم از یه فایل لایسنس

موفق باشید

یا علی (ع)
می تونی در مورد این نرم افزاری که نوشتی بیشتر توضیح بدی؟

سید حمید حق پرست
شنبه 03 تیر 1391, 19:59 عصر
بله دوست عزیز
توضیح :
این برنامه برای سایت دانلود افلاین ساختم
طرز کارش اینجوری هست که در برنامه پسورد فایلهای رار رو وارد میکنیم و بعد ذخیره کرده . حالا برنامه رو در سایت واسه دانلود توسط کاربرها قرار میدهیم و دانلود میکنن . برنامه اینجور هست که به یک فایل لایسنس وابسته هست و کل برنامه و همه جای فرم بهش وابست است . این فایل هم برای هر سیستم فرق میکنه چون با توجه به کدی که برنامه در سیستم کاربر برای کاربر در یک فایل txt ذخیره میکنه فایل لایسنس رو میسازم . حالا این سایت میاد دانلود رو شروع میکنه و کاربرها هم میگیرند (همه فایلهای دانلود شده زیپ شده هستن و پسورد داره (پسوردی که در برنامه که در دست کاربران هست)) حالا اگر کاربر فایل لایسنس رو خریده باشه میتونه برنامه رو باز کرده و باهاش فایلهای زیپ شده سایت رو ان زیپ کنه

برنامه نمیگم کرک نمیشه اما کرکش سخته چون در جاهای مختلف برنامه هم فایل لایسنس با ترفندهای متفاوت چک میشه هم از نت داخل یه فایل php اونو چک میکنه که ببینه اون فایل لایسنس من ساختم یا نههه . اگر برنامه بفهمه فایل خودم ساختم که هیچی و اگر هم بفهمه نساختم کل برنامه رو بهم میریزه و دیگه کار نمیکه

موفق باشید

یا علی (ع)