PDA

View Full Version : sql server 2005 نصب کردم اما نمی تونم بازش کنم.

parinaz571
شنبه 03 تیر 1391, 15:11 عصر
دوستان . من نسخه developed روی اکس پی نصب کردم اما microsoft sql serever manegment studio نیست! که بازش کنم. نمی دونم نصب نشده یا چی قبلا هم یک نسخه اکسپرسشو نصب کرده بودم که پاک کردم. راهنمایی کنین لطفا

gorywolf
دوشنبه 05 تیر 1391, 13:20 عصر
دوستان . من نسخه developed روی اکس پی نصب کردم اما microsoft sql serever manegment studio نیست! که بازش کنم. نمی دونم نصب نشده یا چی قبلا هم یک نسخه اکسپرسشو نصب کرده بودم که پاک کردم. راهنمایی کنین لطفا
بعضی وقت ها باید sql رو فریب داد البته نمی دونم این کار درستی است یا نه ولی جواب میده
اول باید رابط کاربری رو نصب کنی ( sql serever manegment studio)مثلا با نسخه enterprice و توجه داشته باش که در صفحه نصب server ها فقط می توان book online رو انتخاب کرد بعد از این که رابط کاربری نصب شد
حالا مثلا به سراغ نسخه استاندارد یا دولوپر برو و سرور ها رو از روی اون ها نصب کن و توجه داشته باش که در صفحه نصب server ها book online رو انتخاب نکنی
به شکل بالا مراحل رو انجام بده قطعا مشکل بر طرف میشه.

parinaz571
سه شنبه 06 تیر 1391, 18:14 عصر
نسخه قبلی رو کلا پاک کردم و دوباره نصب کردم مشکلم حل شد . اما یک سوال دارم من موقع نصب mixed mode روانتخاب کردم اما از Windows authentication می تونم وارد شم و از sql server authentication نمی دتونم وارد شم. اینجا لوگین و پسوردو چی باید بزنم.؟ همون پسوردی که تو mixed mode داده بودم میدم اما login رو نمی دونم چی بدم.این اررو می گیره

A connection was successfully established with the server, but then an error occurred during the login process. (provider: Shared Memory Provider, error: 0 - No process is on the other end of the pipe.) (.Net SqlClient Data Provider)

gorywolf
سه شنبه 06 تیر 1391, 18:44 عصر
نسخه قبلی رو کلا پاک کردم و دوباره نصب کردم مشکلم حل شد . اما یک سوال دارم من موقع نصب mixed mode روانتخاب کردم اما از Windows authentication می تونم وارد شم و از sql server authentication نمی دتونم وارد شم. اینجا لوگین و پسوردو چی باید بزنم.؟ همون پسوردی که تو mixed mode داده بودم میدم اما login رو نمی دونم چی بدم.این اررو می گیره

A connection was successfully established with the server, but then an error occurred during the login process. (provider: Shared Memory Provider, error: 0 - No process is on the other end of the pipe.) (.Net SqlClient Data Provider)
من همیشه با Windows authentication وارد میشم و در مورد server authentication اطلاعات زیادی ندارم ولی در مورد نام کاربری باید فکر کنم باید از یکی از login های تعریف شده در پوشه ی Security سرور استفاده کنید
به صورت local وارد شید و یکی از login ها رو با توجه به سطح دسترسی انتخاب کنید.
شاید مشکل حل شد.

parinaz571
شنبه 10 تیر 1391, 12:55 عصر
من همیشه با Windows authentication وارد میشم و در مورد server authentication اطلاعات زیادی ندارم ولی در مورد نام کاربری باید فکر کنم باید از یکی از login های تعریف شده در پوشه ی Security سرور استفاده کنید
به صورت local وارد شید و یکی از login ها رو با توجه به سطح دسترسی انتخاب کنید.
شاید مشکل حل شد.

ببخشید پوشه security server کجاست؟چطوری به صورت لوکال وارد شم؟

gorywolf
یک شنبه 11 تیر 1391, 15:46 عصر
باید در قسمت نام سرور نقطه قرار بدید و همچنین win atun.....
رو اننخاب کنید بعد از آن سرور را باز کرده و در آن پوشه ای به نام security قرار دارد و در آن login ها مشخص شده اند.