PDA

View Full Version : ویژوال استودیو در iis

farghabil
شنبه 03 تیر 1391, 22:00 عصر
سلام.
من یه سایت تو ویژوال استودیو طراحی کردم به زبان c#(فناوری asp) حالا میخوام این سابت رو ببرم تو یه شبکه داخلی. میخوام یه وبسایت داخلی داشته باشم. نمیدونم چطور توی iis اینکار رو کنم. یا اگه نرم افزاری یا سرویس دیگه هست که بهتره رو بهم بگید و آموزش بدید. بازم مثل همیشه ممنون

farghabil
شنبه 03 تیر 1391, 22:55 عصر
درضمن خواستم بگم که سایتم به sql وصله و یه چیزایی رو ذخیره میکنه. این رو هم مد نظر داشته باشید

jeson_park
شنبه 03 تیر 1391, 23:54 عصر
سلام
شما IIS Manager رو باز کنید و سمت چپ در قسمت connection روی نام کامپیوتر راست کلیک کنید و Add website رو بزنید در پنجره باز شده در قسمت physical Path مسیری که می خواید وب سایت رو در اونجا قرار بگیره
رو مشخص کنید
در ویژوال استودیو و در قسمت suolution explorer روی گزینه copy website کلیک کنید و بعد در پنجره باز شده ،بالای پنجره گزینه connect رو بزنید و بعد در صفحه باز شده Local IIS رو انتخاب کنید و بعد در اونجا وب سایتی که ساختید مشخص هست انتخابش کنید و open رو بزنید ،بعدش هم وب سایت رو کپی کنید و run کنید

farghabil
یک شنبه 04 تیر 1391, 09:41 صبح
سلام
شما IIS Manager رو باز کنید و سمت چپ در قسمت connection روی نام کامپیوتر راست کلیک کنید و Add website رو بزنید در پنجره باز شده در قسمت physical Path مسیری که می خواید وب سایت رو در اونجا قرار بگیره
رو مشخص کنید
در ویژوال استودیو و در قسمت suolution explorer روی گزینه copy website کلیک کنید و بعد در پنجره باز شده ،بالای پنجره گزینه connect رو بزنید و بعد در صفحه باز شده Local IIS رو انتخاب کنید و بعد در اونجا وب سایتی که ساختید مشخص هست انتخابش کنید و open رو بزنید ،بعدش هم وب سایت رو کپی کنید و run کنید

دوست عزیز ممنون که راهنمایی کردی ولی شاید من نمی فهمم. وقتی میگی درقسمت کانکشن روی نام کامپیوتر کلیک راست کن و add web site رو بزن بخدا تو سیستم من همچین چیزی نسیت یعنی add website نیست.
من تو ویندوز Xp دارم کار میکنم اگه میشه با عکس بهم توضیح بدی.
خیلی ممنون

airsoft
یک شنبه 11 تیر 1391, 15:05 عصر
شما باید سی دی ویندوز رو از تو ویندوز ران کنید و بعد در قسمت کامپوننت ها IIS رو اضافه کنید تا نصب شه. بعدش تو کنترل پنل قسمت Administrative باید روی IIS کلیک کنید و بعد تنظیمات دوستمون رو انجام بدین.