PDA

View Full Version : دیدن لینک تنها قابل مشاهدا برای اعضا

behrad110
یک شنبه 04 تیر 1391, 17:27 عصر
سلام
دوستان یه سوال کوچیک داشتم
یرای اینکه فقط اعضایی که در سایتم ثبت نام کردن قادر به دیدن بعضی از مطالب( مثلا به طور مشخص لینکها) باشند بهتره از چه روشی استفاده کنم
با تشکر فراوان

crazy_1892
یک شنبه 04 تیر 1391, 18:21 عصر
در موقع لود صفحه

if(session==NULL)
لینک قابل مشاهده نیست
else
کد برای نمابش لینک

behrad110
یک شنبه 04 تیر 1391, 18:53 عصر
اگه میشه یه کم بیشتر در مورد روش تون توضیح میدید؟ چرا مثلا از کوکی استفاده نکردید .چون من دنبال بهترین روشم
ممنون

crazy_1892
یک شنبه 04 تیر 1391, 21:03 عصر
دوست عزیز شما میتونی به جای session ، کوکی را چک کنید این بستگی به نوع سیستم عضویت شما دارد که موقعی یک کاربر login میکنه یک کوکی براش تو سیستم کلاینت میسازی یا اینکه یک session در سرور

در هر صورت باید چک شود که کوکی یا سشن وجود دارد یا نه

TeacherMath
یک شنبه 04 تیر 1391, 22:36 عصر
این یه نمونه است که با یک کنترل سفارشی ایجاد شده است.

fakhravari
یک شنبه 04 تیر 1391, 23:15 عصر
با توجه به کد های پست 2
<div runat="server" id="showuseroff" dir="ltr" visible='<%# HttpContext.Current.User.Identity.IsAuthenticated != true %>' ><b> <a href="#" onclick="OpenWindow('Coments_Post.aspx',<%# Eval("TopicID")%>)">لیست نظر برای این پست</a></b></div>

behrad110
دوشنبه 05 تیر 1391, 08:57 صبح
یه سوال دیگه هم دارم که تقریبا مرتبطه
به فرض تو این روش بخوام از کوکی استفاده کنم خب با توجه به اینکه کاربر به کوکی ساخته شده میتونه دسترسی داشته باشه چقدر امکان داره که بتونه جعل هویت بکنه.
یعنی هی بیاد کاربر رو تغییر بده یا ایجاد کنه.راه حل مقابله باهاش چیه.
چون تعداد کاربر ها زیاد هست تا جای ممکن نمیخوام از session استفاده کنم مگر اینکه مجبور بشم چون ممکنه سرور دان بشه
حالا من بین این دو تا عیب گیر افتادم که از session استفاده کنم یا کوکی از طرفی چون ثبت نام تو سایت هزینه داره خیلی مهمه که کسی نتونه بدون پرداخت هزینه کاربر ایجاد کنه