PDA

View Full Version : مخفی شدن کامل برنامه به محض اجرا

c-sharp_South
یک شنبه 04 تیر 1391, 18:17 عصر
سلام.
میخوام وقتی برنامه اجرا شد به محض اجرا برنامه کاملا مخفی باشه و هیچ فرمی در کار نباشه.
کلا میخوام کارشو به صورت مخفی انجام بده.
Opacity رو %0 کردم ولی برام مشکل پیش میاره بعد از چند دقیقه چون برنامه ای که طراحی کردم
بعد از 2 دقیقه Application.Restart(); میشه.
واسه مخفی شدن کامل برنامه چیکار کنم؟
پیشاپیش بخاطر راهنماییتون مرسی :قلب:

saman_h
یک شنبه 04 تیر 1391, 18:43 عصر
سلام
اگه که بیشتر توضیح میدادی داری چیکار میکنی شاید دوستان پیشنهاد های بهتری میتونستن بدن
شما میتونی از This.Hide(); داخل رویداد Active فرم استفاده کنی که با Restart شدن برنامه بازهم فرمت مخفی بشه اما تو یه لحظه فرمت نشون داده میشه هاا ، یا اینکه با کدنویسی Opacity فرم رد صفر کنی و داخل FormLoad یا FormActive قرار بدی

c-sharp_South
یک شنبه 04 تیر 1391, 22:18 عصر
مرسی
از This.Hide() استفاده کردم جواب نمیده.
من یک برنامه نوشتم که میاد بعد از اجرا شدن تایمر1 فعال میشه و یک عکس از مانیتور میگیره و تایمر1 Stop و تایمر2 Start میشه
تایمر2 میاد عکس گرفته شده رو به همراه یک سری اطلاعات دیگه ایمیل میکنه به آدرس مورد نظر.
بعد تایمر2 Stop و تایمر1 Start میشه. و الی آخر...
ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنین

mehdy.programmer
دوشنبه 05 تیر 1391, 00:32 صبح
باز هم سلام ! میتونی این کارو بکنی : WindowState=minimized و ShowInTaskbar=false !
موفق باشی

saman_h
دوشنبه 05 تیر 1391, 09:25 صبح
مرسی
از This.Hide() استفاده کردم جواب نمیده.
من یک برنامه نوشتم که میاد بعد از اجرا شدن تایمر1 فعال میشه و یک عکس از مانیتور میگیره و تایمر1 Stop و تایمر2 Start میشه
تایمر2 میاد عکس گرفته شده رو به همراه یک سری اطلاعات دیگه ایمیل میکنه به آدرس مورد نظر.
بعد تایمر2 Stop و تایمر1 Start میشه. و الی آخر...
ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنین

با جواب 4 موافقم راه خیلی خوبیه ... اون
this.hide(); رو باید توی Form_Active بنویسید نه داخل Form_Load اینو حواست باشه . اما شمما گفته بودید که دارید برنامه رو ریستارت میکنید ؟!؟!
اگر واستون امکان داره کدهارو بذارید تا دیگران هم استفاده کنند و یا راه حل های دیگه ای بهتون پیشنهاد بدن