PDA

View Full Version : سوال: مشکل در کار با InstallShield

SokooteShab1
دوشنبه 05 تیر 1391, 08:49 صبح
سلام دوستان.
من با InstallShield2009 ورژن 15،Service pack2 کار میکنم. یه ستاپ از طریق Release Wizard کامپایل و Build کردم تا اینجا هیچ مشکلی نداشتم و بدون ارور اجرا شد و موقع نصب ست آپ ایجاد شده روی سیستم خودم مشکلی نداره اما وقتی روی چندتا سیستم دیگه امتحان میکنم ارور زیر رو میده. اگه از اساتید محترم کسی کمکم کنه ممنون میشم.

http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=88677&d=1340528989 (http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=88677&d=1340528989)
در ضمن از گوگل هم سرچ کردم راهکارهایی که برای Error1406 بود به درد من نخورد.

SokooteShab1
دوشنبه 05 تیر 1391, 11:46 صبح
تو رو خدا یکی جواب بده.. هیچکی تا حالا با این اررور بر خورد نداشته ؟؟؟؟؟
هیچکی هیچ نظری هم نداره!!!!!؟؟ حدسی ! احتمالی..!!

arman_Delta2002
دوشنبه 05 تیر 1391, 19:15 عصر
هرچی هست نمیتونه تو ریجستر کلید رو ایجاد کنه بهتره ستاپ رو تو سیستم طرف به صورت کلیک راست ران ادمین اجرا کنین
پیشنهاد میدم تو تنظیمات نصب یک کلید منحصر به فرد دیگه ای ایجاد کنین

SokooteShab1
سه شنبه 06 تیر 1391, 08:22 صبح
هرچی هست نمیتونه تو ریجستر کلید رو ایجاد کنه بهتره ستاپ رو تو سیستم طرف به صورت کلیک راست ران ادمین اجرا کنین

این کار رو کردم ولی باز هم ارور داد.

SokooteShab1
سه شنبه 06 تیر 1391, 09:04 صبح
پیشنهاد میدم تو تنظیمات نصب یک کلید منحصر به فرد دیگه ای ایجاد کنین
متوجه منظورتون نمیشم چون جایی کلید تعریف نکردم. و نمیدونم چجوری باید این کار رو انجام بدم. اگه ممکنه بیشتر توضیح بدید.

arman_Delta2002
چهارشنبه 07 تیر 1391, 19:14 عصر
این نمونه عکس از قسمت ایجاد کلید منحصر به فرد است که مربوط به برنامه ستاپ ساز install Awair هست یه همچین چیزی در اینستال شید هست

با کمک پنجره Run ریجستر موجود در سیستم طرف رو باز کنین ببینین باز میشه اصلا ؟ شاید ویروس باعث پاک شدنش شده باشه
88842

SokooteShab1
پنج شنبه 08 تیر 1391, 15:26 عصر
با کمک پنجره Run ریجستر موجود در سیستم طرف رو باز کنین ببینین باز میشه اصلا ؟ شاید ویروس باعث پاک شدنش شده باشه
آره ریجیستر باز میشه.........

این نمونه عکس از قسمت ایجاد کلید منحصر به فرد است که مربوط به برنامه ستاپ ساز install Awair هست یه همچین چیزی در اینستال شید هست

ولی من اصلا کلید تعریف نکردم تغییر هم ندادم.
نکته قابل توجه این که: این ست آپ روی دو تا ویندوز 7 ،32بیتی،سه تا ویندوز7 ،64بیتی، و یکی XP تست شد که فقط روی دوتا از 64 بیتی ها نصب شد. بقیه همین اررور رو میده....!!!!!!!!!!

arman_Delta2002
پنج شنبه 08 تیر 1391, 16:04 عصر
خوب من هم با اجازت یه سرچی زدم و دیدم میگه ورژن ستاپت رو عدداش رو درست بنویس و با سری قبلش فرق داشته باشه مثلا 1.21.2547 و حتما حتما porodct کی رو عوض کن مثل تصویر بالا ایشالا که حل شه
احتمال زیاد شما چندین بار سعی کردین که برنامتون رو روی این سیتم ها نصب کنین ولی با این پیغام مواجعه شدین این بخواطر اینه که اون باره اول نصب شده ولی ناقص پس حتما کلید جدیدی بسازین تا با قبلی ها قاطی نشه البته اگه ستاپتون درست عمل میکنه !

SokooteShab1
شنبه 10 تیر 1391, 10:39 صبح
ممنون از اینکه پیگیری میکنید.
اعداد ورژن رو تغییر دادم و کلید ها رو هم عوض کردم ولی باز هم همین ارور رو میده.
راستی این key هایی هم که عوض کردم هیچ کدوم:88974 نبود. فکر میکنم باید دنبال این کی بگردم. ولی هرچی چک میکنم پیداش نمی کنم.

arman_Delta2002
شنبه 10 تیر 1391, 12:29 عصر
به نظر من اگه از اینستال اویر استفاده کنی هم راحت تره و هم این دردسر ها رو نداره در هر صورت موفق باشی من تلاشمو کردم باقیش با شما

SokooteShab1
یک شنبه 11 تیر 1391, 08:36 صبح
ولی مشکل من همچنان حل نشده باقی ماند.
آیا اینستال اویر امکانات Instashield رو داره؟ برم دنبالش... حالا فایل نصبش رو از کجا گیر بیارم !!!!!!؟؟؟؟؟؟

SokooteShab1
پنج شنبه 29 تیر 1391, 09:43 صبح
مشکلم با عوض کردن key ها و چند تا تنظیمات در قسمت Redistirbuteables حل شد.