PDA

View Full Version : سوال: پیغام خطای Unable to launch the configured Visual Studio Development Web Server

zadbakhsh
دوشنبه 05 تیر 1391, 11:26 صبح
سلام
دوستان عزیز اگه در مورد این پیام خطا اطلاعاتی دارند ممنون میشم که منو راهنمایی کنن.
من وقتی که حتی یک سولوشن خالی وب پروجکت رو دیباگ میکنم به این پیغام بر می خورم.
Unable to launch the configured Visual Studio Development Web Server. Unable to start program ‘C:\Program Files (x86)\Common Files\Microsoft Shared\DevServer\10.0\WebDev.Webserver40.exe’
88704
البته قبل از این هم به این خطا بر میخوردم که فکر می کنم هر دوی اونها منبع یکسانی داشته باشن:
88705
از دوستان کسی اگه مطلع هست منو با خبر کنه... ممنون میشم.

fakhravari
دوشنبه 05 تیر 1391, 12:24 عصر
مشکل از IIS باید باشه .
من هم چند با بر خوردم.
دوباره نصب کنید

spicirmkh
دوشنبه 05 تیر 1391, 17:22 عصر
مشکل از IIS باید باشه .
من هم چند با بر خوردم.
دوباره نصب کنید

من روی سیستم خودم که windows7 است IIS نصب نیست این پیغام توی محیط ویژیوال استودیو زمانی که برنامه دیباگ می کنم رخ می دهد

TeacherMath
دوشنبه 05 تیر 1391, 17:33 عصر
مشکل از فریمورک ها است .اخرش مجبور میشد ویندوز را دوباره نصب کنید. یا می توانید سیستم را ریستور کنید .زیرا با نصب بعضی برنامه ها که خودشان فریمورک نصب می کنند این مشکل ایجاد میشه.

naserbarati
سه شنبه 06 تیر 1391, 09:21 صبح
سلام عزیزم ساعت 6 به بعد من منزل هستم به این ایدی انلاین بشین تا چندتا کد بدم تا برای همیشه درست بشه!!!!!!
nabarati@yahooo.com

zadbakhsh
یک شنبه 25 تیر 1391, 09:22 صبح
مشکل از فریمورک ها است .اخرش مجبور میشد ویندوز را دوباره نصب کنید. یا می توانید سیستم را ریستور کنید .زیرا با نصب بعضی برنامه ها که خودشان فریمورک نصب می کنند این مشکل ایجاد میشه.

سلام... دقیقا همین اتفاق افتاد... بالاخره مجبور شدم که دوباره ویندوز رو نصب کنم، ولی قبل از اینکه ویژوال استودیو رو نصب کنم، آی آی اس رو نصب کردم... با تمام زیر گروههاش...
89718

fakhravari
یک شنبه 25 تیر 1391, 12:19 عصر
خب جواب داد؟

zadbakhsh
دوشنبه 26 تیر 1391, 10:03 صبح
خب جواب داد؟

بعله جواب داد :لبخندساده: