PDA

View Full Version : Refresh کردن دیتابیس از طریق کدنویسی

veniz2008
دوشنبه 05 تیر 1391, 22:28 عصر
سلام دوستان،با چه کدی تو محیط ویژوال دیتابیس رو میشه refresh کرد؟،در واقع میخوام که به دیتابیس sql دسترسی داشته باشم و بصورت کدنویسی اونو رفرش کنم.در واقع این کار رو برای عمل بعد از restore بانک میخوام،چون زمانیکه دیتابیس رو restore میکنم حتما باید پروژه رو کامل ببندم و دوباره باز کنم تا تغییرات رو نشون بده،ولی من نمیخوام که پروژه بصورت کامل بسته بشه،ممنون میشم راهنمایی کیند.

damanpak
سه شنبه 06 تیر 1391, 12:37 عصر
سلام دوستان،با چه کدی تو محیط ویژوال دیتابیس رو میشه refresh کرد؟،در واقع میخوام که به دیتابیس sql دسترسی داشته باشم و بصورت کدنویسی اونو رفرش کنم.در واقع این کار رو برای عمل بعد از restore بانک میخوام،چون زمانیکه دیتابیس رو restore میکنم حتما باید پروژه رو کامل ببندم و دوباره باز کنم تا تغییرات رو نشون بده،ولی من نمیخوام که پروژه بصورت کامل بسته بشه،ممنون میشم راهنمایی کیند.

دوست گلم شما جهت ایجاد یا فراخوانی فایل پشتیبان(بک آپ) از یه فرم مجزا استفاده کن و زمانی که فراخوانی رو انجام میدی تمام فرمهات بسته باشه وقتی اینکار رو کردی و بری مثلا توی فرم ثبت اعضا میبینی که تغغیرات اعمال شده و نیازی به اجرای دوباره پروژه نیست