PDA

View Full Version : اشکال در کدنویسی در StimulReport

maktab
سه شنبه 06 تیر 1391, 00:28 صبح
سلام
فرض کنید ما اطلاعات یک انبار را از برنامه دریافت میکنیم و در StimulReport نشان میدیم.
در گزارش گیری. یک جدول داریم که اطلاعات کلی انبار را نشان میده. و هر صفحه هم شامل دوتا تکست هست.
یکی برای نشان داده تعداد کالاهای همان صفحه و مقدار دومی هم با توجه به فرمول خاص بدست میاد. در تکست دومی نیاز به استفاده از مقدار تکست اولی هم هست. حال چطور میشه در تکست دوم از مقدار تکست اول استفاده کرد؟ (مثلا در تکست دوم بنویسیم مقدار تکست اول + 10)
سوال بعدی: میخوام اگر گزارشم چند صفحه دارد در همه صفحات این تکست ها نمایش داده شود به جز صفحه اول. در صورتی که تک صفحه ای است نشان داده شوند.
با منطق کار مشکلی ندارم ولی چون با StimulReport کار نکردم. نمی دانم کدها را کجا و به چه شکلی باید وارد کرد.

fakhravari
سه شنبه 06 تیر 1391, 01:06 صبح
ReportTitle1 در پیج اول نمایش داده میشه
یکی برای نشان داده تعداد کالاهای همان یعنی میفهمید چنتا قراره داخلش بیاد.؟؟؟
والا یکمی پیجیده .
شما برای محاسبه اون موارد بالا کالای اول و کالای 2
میتونید جدا موارد حساب کنید و در استیمولیت تیبل بسازید و بایند کنید

maktab
سه شنبه 06 تیر 1391, 01:31 صبح
ReportTitle1 در پیج اول نمایش داده میشه
یکی برای نشان داده تعداد کالاهای همان یعنی میفهمید چنتا قراره داخلش بیاد.؟؟؟
والا یکمی پیجیده .
شما برای محاسبه اون موارد بالا کالای اول و کالای 2
میتونید جدا موارد حساب کنید و در استیمولیت تیبل بسازید و بایند کنید

کد نویسی باید داخل StimulReport انجام بشه. بدلیل نوع تحلیل.
برای حالت اول که مشکلی نیست StimulReport این امکان را داره که بتوان محاسبات را در یک صفحه انجام داد نه کل گزارش: مثلا جمع کل کالاهای صفحه. (این را مشکل ندارم).
برای تکست دوم هم روش دیگه ای به ذهنم رسید.

در مورد نشان دادن و مخفی کردن فکر کنم متوجه سوال من نشدید.
من می خواهم اگر گزارش تک صفحه ای باشد تکست ها را نشان دهد و در صورتی که چند صفحه ای باشد در صفحه اول نشان نداده و در صفحات دیگه نشان دهد. برای این کار هم اول چک میکنم که آیا کل پیج نامبرم برابر 1 هست یا نه. اگر هست تست ها در صفحه اول باید نشان داده بشند. در غیر این صورت نشان داده نشند. خب این کد ها را به چه شکل باید د StimulReport نوشت؟