PDA

View Full Version : اجرای برنامه های تحت .?NET

amir.bakhtiari
سه شنبه 06 تیر 1391, 18:43 عصر
سلام
من یه برنامه با vb.net نوشتم (مثل آتوران های سی دی) که وقتی سی دی اجرا میشه برنامه اجرا بشه:
میخواستم بدونم باید حتما تو سیستم مورد نظر framework نصب باشه؟تابرنامه اجرا بشه؟
اگه امکانش هست لطفا راهنمایم کنید؟
خـــــــــــــــــــــیــ ـــــــلی ممنون

arman_Delta2002
سه شنبه 06 تیر 1391, 18:50 عصر
برنامه ای هست که هجم فایل نهایی رو زیاد میکنه ولی در عوض پرتابل میکنه به نام Reactor در همین سایت مطاب مفیدی در این زمینه هست جستججو بفرمایید

amir.bakhtiari
سه شنبه 06 تیر 1391, 19:58 عصر
برنامه ای هست که هجم فایل نهایی رو زیاد میکنه ولی در عوض پرتابل میکنه به نام Reactor در همین سایت مطاب مفیدی در این زمینه هست جستججو بفرمایید

مرسی
حجم زیاد بشه؟؟؟برای اجرای برنامه مشکل پیش نمیاد
برای Autorun میخواما؟میخوام نیاز به نصب Framework نباشه تا سی دی رو قرار دادن برنامه مثل برنامه هایی که multimedia builder یا Autoply media stdio اجرا بشه؟
ممنون میشم اگه اطلاعاتی کاملی دارید کمک کنید
خیلی برام مهمه

arman_Delta2002
سه شنبه 06 تیر 1391, 20:19 عصر
متأسفاته حجم به شددت افزایش پیدا میکنه چیزی حدود +30 مگ و راه دیگه ای رو نمیشناسم که بشه پرتابل اجرا کرد رفرکتور فایل های مورد نیاز برنامه رو به فایل exe برنامه اضافه میکنه و زمان اجرا فایلهای درون اون روی سیستم مینشینن تا برنامه بدون مشکل جرا شه واسه همین حجمش بالا میره
بهترین راه ساخت اتوران به نظر من همون multimedia builder درسته قدیمی داره میشه ولی خیلی کار آمده

شایدم بتونین یه برنامه نظیر اون بسازین البته با زبان Visual C++‎‎
شایدم شما بتونین خودتون یک کامپایلر برای برنامتون درست کنین که خروجیش exe باشه و اینتوری میشه حجم رو کم کرد البته کار آسونی نیست و من سر رشته این کار رو ندارم. و تا جایی که میدانم برنامه هایی که Visual C++‎ در اکثر سیستم ها پیش نیاز هاشون نسبه و نیاز به نصب پیش نیاز نیست به نظر من بهترین گزینه ساخت اتوران همین برنامه های فوق هستن تا ساخت یک اتوران با یک زبان برنامه نویسی (مثل این میمونه که آدم چرخ رو دواره اختراع کنه) داخل multimedia builder هم میشه به زبان بیسیک برنامه نوشت!

2arash2
چهارشنبه 07 تیر 1391, 21:10 عصر
شایدم شما بتونین خودتون یک کامپایلر برای برنامتون درست کنین که خروجیش exe باشه
اینم ازون حرفا بودا!

2arash2
چهارشنبه 07 تیر 1391, 21:12 عصر
سلام
من یه برنامه با vb.net نوشتم (مثل آتوران های سی دی) که وقتی سی دی اجرا میشه برنامه اجرا بشه:
میخواستم بدونم باید حتما تو سیستم مورد نظر framework نصب باشه؟تابرنامه اجرا بشه؟
اگه امکانش هست لطفا راهنمایم کنید؟
خـــــــــــــــــــــیــ ـــــــلی ممنون

یه توصیه بهتون میکنم،شما که avatar تون تبلیغ C++‎ هست از همون استفاده کنید.یا اینکه اگه اینکاره نیستید برید سراغ vb6 یا دلفی

Hybrid
چهارشنبه 07 تیر 1391, 21:33 عصر
سلام ، بهتره که از زبان های Native استفاده کنید همانند vb6 یا دلفی یا حتی میتونین از زبان c++ استفاده کنید ( ولی زحمت بیشتری باید بکشین !! ) .

به نظر من اگه میخواین یک Autorun بسازین که حرفه ای هم باشه از Multimedia Builder استفاده کنید اسکریپت نویسیش هم به شدت به زبان وی بی نزدیکه و به راحتی و با بدون زحمت یک autorun خیلی حرفه ای درست کنید .

موفق باشید