PDA

View Full Version : مشکل با ImageButton

mahdiazizi20
چهارشنبه 07 تیر 1391, 00:12 صبح
سلام دوستان. من میخوام یه کاتالوگ درست کنم و از یک SqlDataSource و DataList و داخل DataList یک ImageButton گذاشتم و عکس ها هم در یک فولدر ذخیره کردم و داخل پنجره تسک های ImageButton وقتی عکس ها رو بایند میکنم هیچ عکسی نشون نمیده. در ضمن من داخل Custom binding رشته Eval("picUrl", "image\\{0}") قراردادم ولی نشون نمیده. ممنون میشم دوستانی که چنین مشکلی داشتند کمکم کنند. با تشکر...

fakhravari
چهارشنبه 07 تیر 1391, 00:53 صبح
کداتون بزارید

mahdiazizi20
چهارشنبه 07 تیر 1391, 09:57 صبح
من بصورت ویزارد با بانک ارتباط برقرار کردم. میشه بگید چطوری میتونم بصورت Public این کارو کنم؟ من هیشه Custom binding رو انتخاب میکنم ولی وقتی اوکی میکنم دوباره میخوام ادیت کنم گزینه بالایی (Field binding) فعال میشه. ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید...

mahdiazizi20
چهارشنبه 07 تیر 1391, 14:53 عصر
ممنون از راهنمایی تون ولی این روشی که شما گفتید برای یک عکس هست که بدون کدنویسی هم میشه فقط باید آدرس عکس رو تو پنجره خصوصیات و خصوصیت ImageUrl بدی. منظوره من این بود که چنتدتا عکس رو نشون نمیده! مثلا" من میخوام چندتال عکس کتاب رو به یک ImageButton بایند کنم و بصورت ایندکس نشون بده... مشکل من اینه که چندتا عکس رو نمیشناسه!

fakhravari
چهارشنبه 07 تیر 1391, 22:17 عصر
یه راندوم بین 1 تا 4 عکس بزارید در پیج لود و بعد عدد را بایند کنید.

hamid_kha
چهارشنبه 07 تیر 1391, 22:28 عصر
این دستور :

<asp:Image ID="imgDesignImage" runat="server"
ImageUrl='<%# Eval("MasterImageUrl").ToString() %>'

میاد عکسی رو از دیتابیس میخونه(اسم فیلد عکس توی دیتابیس هستش:MasterImageUrl)

mahdiazizi20
یک شنبه 11 تیر 1391, 13:58 عصر
دوستان مشکل حل شد. خیلی سادست ولی گیج کنندست. فقط باید تو محیط VS برای ایجاد پروژه بجای web application از new web site استفاده کرد. با تشکر...