PDA

View Full Version : سوال: از بین بردم پیغام Warning

iradata
چهارشنبه 07 تیر 1391, 09:20 صبح
با سلام

من یک سایتی روو چند ماه پیش تحویل دادم و بعد از چند ماه نسخه php خودم روو آپدیت کردم حالا این مشکل برای من به وجود اومده که برنامه کامل کار میکنه اما از تابع strlen() ایراد میگیره و پیغام Warning میده ، می خواستم بدونم که چه کاری باید انجام بدم تا این پیغام نمایش داده نشه !!!

متن پیام :

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/afra/public_html/b2ben/supplier/selling_lead.php on line 140

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/afra/public_html/b2ben/supplier/selling_lead.php on line 140

با تشکر

iradata
چهارشنبه 07 تیر 1391, 10:12 صبح
البته برنامه کاملا درست کار میکنه اما این پیغام ها بازهم نمایش داده میشه !!!!!!!!

ayub_coder
چهارشنبه 07 تیر 1391, 10:39 صبح
میگه انتظار میره پارامتر اول رشته باشه ولی آرایه دادی. احتمالا ورودی های این تابع تو نسخه جدید تغییر کرده

iradata
چهارشنبه 07 تیر 1391, 12:40 عصر
چه طور میشه کاری کرد که اصلا نمایش داده نشه این پیغام !!!!!

ayub_coder
چهارشنبه 07 تیر 1391, 15:49 عصر
میتونید اول این دستور strlen یه علامت @ قرار بدید

امید امرایی
چهارشنبه 07 تیر 1391, 16:25 عصر
از PHP 5.3 به بعد برای گرفتن تعداد المنت های یک آرایه باید از تابع count استفاده کنید