PDA

View Full Version : سوال: شمارش حروف

Hassan2500
چهارشنبه 07 تیر 1391, 11:15 صبح
سلام

این کد مربوط به شماردن حروفه ولی وقتی کد دوبار برای Command1_Click تکرار میشه برنامه از قسمت NextCh: ایراد میگیره و وقتی در قسمت دوم کد که داخل برنامه مشخص کردم اسم NextCh: رو هم تغییر به NextCh1: میدیم برنامه در قسمت دوم درست کار نمیکنه کسی میتونه برام این مشکل رو حل کنه خودم هر کاری کردم نشد و در ضمن میخوام دوتا کد فقط در یک Command1_Click باشند.

88815

_behnam_
چهارشنبه 07 تیر 1391, 13:02 عصر
دوست عزیز ایراد برنامه اینه که NextCh رو 2بار تعریف کردید. NextCh دوم رو تغییر نام بدید برنامه درست میشه

Hassan2500
چهارشنبه 07 تیر 1391, 18:43 عصر
منم مشکلم اینه وقتی NextCh: رو در قسمت دوم تغییر نامش به NextCh1: میدم برنامه برای تکست6 درست عمل نمیکنه و حروف رو بد میشماره این کد کارش اینه که حروف رو میشماره و در تکست3 و 6 قرار میده

مثلاً

ارقام: 952
حروف: منتال
جواب: الن

9تا از اول حروف (منتال) میشماریم میشه (ا) بعد 5تا از بعد (ا) میشماریم میشه (ا) اما چون تکرار شده و نوشتیمش حرف بعدش (ل) رو مینویسیم بعد 2تا از بعد (ل) میشماریم میشه(ن) پس کلاً حروفمان میشه (الن) واگه در شمارش به آخر حروف رسیدیم دوباره از اول حروف باقیمانده عدد رو میشماریم تا به یک حرف برسیم

سید حمید حق پرست
چهارشنبه 07 تیر 1391, 19:34 عصر
سلام علیکم

بفرماید اینم سورس درست شده
مشکل سورس در استفاده کردن مشترک y در هردو قسمت هست که با تعریف کردن z و جاگذاری با y در قسمت حل شد
مثلا شما بیا با سورس خودت تکست اولی که 952 هست خالی بزار بعد قسمت دوم رو امتحان کن می بینی که درست کار میکنه

موفق باشید

یا علی (ع)

Hassan2500
چهارشنبه 07 تیر 1391, 19:40 عصر
دستت درد نکنه کد درست شد و قسمت دوم هم درست محاسبه میکنه