PDA

View Full Version : تعریف رویداد در هایپرلینک

setareh2013
پنج شنبه 08 تیر 1391, 08:30 صبح
با سلام
چه طوری می تونم کاری کنم که وقتی روی هایپرلینک کلیک می کنم مثل زمانی که روی دکمه کلیک می کنم یه رویداد خاصی به همراه رفتن به صفحه ی دیگر اتفاق بیفتد . مثلا می خوام با کلیک روی هایپرلینک هم یه session ایجاد بشه هم بره صفحه دیگه . مشکل دکمه اینه که رنگ دکمه رو نمیشه شفاف کرد و من می خوام هایپرلینک قرار بدم که تصویر زیر اون کاملا پیدا باشه .
با تشکر

imanasp
پنج شنبه 08 تیر 1391, 09:05 صبح
با سلام
مشکل دکمه اینه که رنگ دکمه رو نمیشه شفاف کرد و من می خوام هایپرلینک قرار بدم که تصویر زیر اون کاملا پیدا باشه .
با تشکر

می تونید با CSS ارنگ دکمه رو شفاف کنید.

چه طوری می تونم کاری کنم که وقتی روی هایپرلینک کلیک می کنم مثل زمانی که روی دکمه کلیک می کنم یه رویداد خاصی به همراه رفتن به صفحه ی دیگر اتفاق بیفتد . مثلا می خوام با کلیک روی هایپرلینک هم یه session ایجاد بشه هم بره صفحه دیگه
راجع به CammandArgument جستجو کنید.

hamid_kha
پنج شنبه 08 تیر 1391, 12:35 عصر
با سلام
چه طوری می تونم کاری کنم که وقتی روی هایپرلینک کلیک می کنم مثل زمانی که روی دکمه کلیک می کنم یه رویداد خاصی به همراه رفتن به صفحه ی دیگر اتفاق بیفتد . مثلا می خوام با کلیک روی هایپرلینک هم یه session ایجاد بشه هم بره صفحه دیگه . مشکل دکمه اینه که رنگ دکمه رو نمیشه شفاف کرد و من می خوام هایپرلینک قرار بدم که تصویر زیر اون کاملا پیدا باشه .
با تشکر
این تاپیک رو ببین مشکلت حل میشه
http://barnamenevis.org/showthread.php?348234-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AF

setareh2013
پنج شنبه 08 تیر 1391, 12:50 عصر
من نفهمیدم باید چه کار کنم .