PDA

View Full Version : پکیج eclipse برای linux

javadaskari
پنج شنبه 08 تیر 1391, 18:35 عصر
سلام

از کجا میتونم پکیج eclipse به همراه android sdk را برای لینوکس بخرم یا دانلود کنم؟

الان من ابزارهای اونو برای Linux دانلود کردم ولی توی یکی از قسمت های نصب که باید به اینترنت وصل بشه ، به علت تحریم وصل نمیشه و میخوم آماده شده اونو از یه جایی بخرم یا دانلود کنم.

powerboy2988
پنج شنبه 08 تیر 1391, 18:59 عصر
شما می تونی از سایت زیر دانلود کنی :
http://uncocoder.com/component/content/article/48/78
www.powerboy.ir
www.kamalan.com

javadaskari
شنبه 10 تیر 1391, 20:26 عصر
سلام دوست من
با تشکر از جواب شما ولي شما متوجه سوال من نشديد.من ابزارهاي لازم را دانلود کردم (براي linux) ولي بعد از همه اين کارها ، آنجايي که بايد ADT Plugin نصب شود به دليل تحريم شدن ما به آن دسترسي نداريم.

حالا ميخوم اگه کسي نحوه انجام اين کار رو بلده و يا اين کارو کرده به من بگه چجوري؟
اگه سايتي رو ميشناسيد که يک eclipse آماده شده براي برنامه نويس android در لينوکس را براي دانلود يا فروش گذاشته باشه ممنون ميشم به من معرفيش کنيد که ديگه من کاري به اينترنت و تحريم و ... نداشته باشم.

با تشکر از دوستان

javadaskari
یک شنبه 11 تیر 1391, 12:09 عصر
اي بابا کسي نيست به ما جواب بده
به طور خلاصه من eclipse به همراه adt plugin و sdk هاي اونو يکجا ميخوم.

javadaskari
چهارشنبه 14 تیر 1391, 19:50 عصر
عجب فروم فعالی دارم!
کسی نیست جواب مارو بده.خیلی کارم گیره:گریه:

dr_jacky_2005
یک شنبه 18 تیر 1391, 14:15 عصر
سلام دوست من
با تشکر از جواب شما ولي شما متوجه سوال من نشديد.من ابزارهاي لازم را دانلود کردم (براي linux) ولي بعد از همه اين کارها ، آنجايي که بايد ADT Plugin نصب شود به دليل تحريم شدن ما به آن دسترسي نداريم.

حالا ميخوم اگه کسي نحوه انجام اين کار رو بلده و يا اين کارو کرده به من بگه چجوري؟
اگه سايتي رو ميشناسيد که يک eclipse آماده شده براي برنامه نويس android در لينوکس را براي دانلود يا فروش گذاشته باشه ممنون ميشم به من معرفيش کنيد که ديگه من کاري به اينترنت و تحريم و ... نداشته باشم.

با تشکر از دوستان
وی پی N بخرید ، بعد میتونید دانلود کنید . اینجا هم واسه وانلود و خرید فکر کنم گداشته:
http://www.kamalan.com