PDA

View Full Version : چطور میشه وقتی بانک اکسس باز میشه تمام گزینه ها مثل ایجاد یک جدول خاموش باشه

m-amini
دوشنبه 28 آذر 1384, 12:27 عصر
سلام دوستان

من یه برنامه با VB نوشتم که بانک اطلاعات اون رو با اکسس نوشتم البته تو این بانک چیزی به جز چند جدول و QUERY نیست . روی این جدول پسورد هم گذاشتم . ولی از اون جا که اطلاعات رمز شده برنامه تو این جداول ذخیره میشه میخوام وقتی کسی وارد برنامه شد نتونه یک جدول جدید بسازه یا اطلاعات جداول رو ببینه . من از طریق ADO یک بانک ساختم و وقتی با اکسس اونو باز کردم تمام گزینه ها ی مربوط به ساخت جدول و ... خاموش بود و پیغام می داد شما نمیتوننین جدول بسازید . چطور میشه اینکارو با بانکی که با اکسس ساخته شده انجام داد . مرسی

shayan_delphi
دوشنبه 28 آذر 1384, 13:28 عصر
می تونی اصلا اکسس را نصب نکنی و فایل بانک را مخفی کنی و فقط یه مسیر مشخص و امن داشته باشه.

ardvisoor
دوشنبه 28 آذر 1384, 13:57 عصر
سلام می تونی بعد از این که پایگاه داده ات رو طراحی کردی اون رو به convert، access 97کنی . وقتی این کار رو بکنی فایلت که در access 2000 به بالا باز بشه همه گزینه های مربوط به طراحی خاموش است و کاربر فقط می تواند از runtime آن استفاده کند البته برای خودت هم این موضوع صادق است و اگر بخواهی دوباره تغییری در جداولت بدهی باید آن را به ورین حال حاضرت convert کنی
موفق باشی

moustafa
سه شنبه 20 دی 1384, 02:45 صبح
جدولها رابا پیشوند usys نامگذاری کن غیر قابل رویت می شوند