PDA

View Full Version : راه یابی

amir master
دوشنبه 28 آذر 1384, 17:13 عصر
سلام
یه برنامه دیدم که جالب به نظرم اومد اگه کسی میتونه این برنامه رو بنویسه:
برنامه باید با گرفتن یه مسیر یک کاراکتر رو به عنوان موش در صفحه حرکت بده تا به نقطه پایانی برسه ویژگی موش اینه که اگه از یه مسیر بره و به بن بست رسید دیگه از اون مسیر نمیره این برنامه هم باید این ویژگی رو داشته باشه مسیر باید به صورت یک ارایه دو بعدی از ورودی دریافت بشه و موش از مختصات 1و1 به حرکت در میاد و باید به مختصات 10و10 که پنیر اونجاست برسه اگه به اونجا رسید که موش موفق شده واگه تمام مسیرها بدون تکرار امتحان شد و نرسید ناموفق است موش میتونه مسیرهای مستقیم ومورب رو بره
ممنون

M.kavyani
دوشنبه 28 آذر 1384, 23:29 عصر
با سلام خدمت دوست عزیز
مگه قوانیین رو نخوندی. چرا بازم تمرینها رو اینجا بیان میکنی؟؟؟!؟!؟ :عصبانی:

sh_roohani
سه شنبه 29 آذر 1384, 11:40 صبح
سلام،
راستش شاید برداشت من اشتباه بوده، ولی فکر کردم منظور ایشون درخواست سورس این برنامه نبوده، فقط گفتن این سوال رو مطرح می کنم برین واسه خودتون حلش کنین حالشو ببرین. بنابراین فکر نکنم این نقض قوانین انجمن باشه.

M.kavyani
سه شنبه 29 آذر 1384, 18:49 عصر
سلام،
راستش شاید برداشت من اشتباه بوده، ولی فکر کردم منظور ایشون درخواست سورس این برنامه نبوده، فقط گفتن این سوال رو مطرح می کنم برین واسه خودتون حلش کنین حالشو ببرین. بنابراین فکر نکنم این نقض قوانین انجمن باشه.
نه شما راست میگید برداشت من اشتباه بود. آخه این برنامه به عنوان تمرین یا پروژه های دانشگاهی به دانشجویان داده میشه و من خودم از اونهایی بودم که کلی فکر کردم تا جوابشو پیدا کردم و زیاد به نظرم جالب نیومد که کسی بدون تلاش به برنامه برسه

amir master
چهارشنبه 30 آذر 1384, 18:00 عصر
آره بابا گفتم برید و واسه خودتون حلش کنید واسه بنده که این برنامه ها یه لیوان آب خوردنن
:قهقهه:

M.kavyani
چهارشنبه 30 آذر 1384, 23:31 عصر
درست میگید ولی من که تازه سی رو شروع کرده بودم برام مثل یه کوه کندن بود