PDA

View Full Version : تغییر شکل فرم

poudineh
شنبه 10 تیر 1391, 17:05 عصر
88994
88993
سلام

من برنامه ای در vs2010 xp وشتم

و برای زیبایی فرم از

DevComponents.DotNetBar.Office2007Form

استفاده کردم ولی در ویندوز سون که باز می کنم در حالات غیر اجرا تا حدی اعمال نمی شه و بعد اجرا اصلا اعمال نمی شه.
چه کنم؟

majidrezaei2007
شنبه 10 تیر 1391, 18:07 عصر
اون کامپوننتی که میگین مخصوص ویندوز سون هست . بیشتر کامپوننت های گرافیکی جدید با ویندوز xp سازگار نیستند و اگه هم باشند ، زیبایی که تو 7 دارند رو توی xp ندارند

poudineh
شنبه 10 تیر 1391, 18:26 عصر
اون کامپوننتی که میگین مخصوص ویندوز سون هست . بیشتر کامپوننت های گرافیکی جدید با ویندوز xp سازگار نیستند و اگه هم باشند ، زیبایی که تو 7 دارند رو توی xp ندارند

من توی سون مشکل دارم راه حل

sobijoon
شنبه 10 تیر 1391, 18:56 عصر
من خودم با این مشکل دست و پنچه نرم کردم.
از یک کامپونت برای تاریخ استفاده کردم که تو 7 کار نمیکنه ولی تو XP میکنه .
کار بجایی رسید که کامپونت رو عوض کردم.
این برای شما امکان داره؟

saman_h
شنبه 10 تیر 1391, 22:10 عصر
سلام دوست عزیز
DevComponnent خوبه اما مشکلش اینه که اسکین هاش فقط داخل ویندوز XP کار میکنه ، روی ویندوز 7 کارنمیکنه ... من تستش کردم
میتونی از کامپوننت هایی مثل Telerik یا DevExpress استفاده کنی اما بجای اینا پیشنهاد میکنم خود Skin دانلود کن و استفاده کن . اگه خواستی من چنتایی دارم بهم بگو و پیام بذار تا واست بفرستم

poudineh
یک شنبه 11 تیر 1391, 08:05 صبح
سلام دوست عزیز
DevComponnent خوبه اما مشکلش اینه که اسکین هاش فقط داخل ویندوز XP کار میکنه ، روی ویندوز 7 کارنمیکنه ... من تستش کردم
میتونی از کامپوننت هایی مثل Telerik یا DevExpress استفاده کنی اما بجای اینا پیشنهاد میکنم خود Skin دانلود کن و استفاده کن . اگه خواستی من چنتایی دارم بهم بگو و پیام بذار تا واست بفرستم

مرسی ممنون میشم برام بفرستید یا همینجا یا ایمیلم

mh.poudineh@gmail.com

aradrobo
یک شنبه 11 تیر 1391, 09:57 صبح
دوست عزیز برای تغییر فرم ، باید از کاکپوننتی که استفاده می کنید ، کد نویسی آن را هم ابتدای کار انجام بدین
یک یوزینگ نیاز دارید و اینکه باید کد مربوط به فرم را هم بنویسید