PDA

View Full Version : خطا در پرینت (ctrl+p)........درصورتی که دکمه پرینت کار می کند!

bemilove
یک شنبه 11 تیر 1391, 07:20 صبح
در فرم دو دکمه ،مشاهده گزارش وپرینت وجود دارد...دکمه پرینت جواب می دهد.دکمه مشاهده گزارش هم ،گزارش را نشان می دهد.اما اگردر وضعیتی که ما گزارش را مشاهده می کنیم.دکمه های ctrl+p را بزنیم خطا به صورت زیر مشاهده می گردد....نقص کار کجاست دوستان ؟

شاید بپرسید که چرا شما دکمه پرینت را نمی زنید تا کارتان راه بیفتد......علت اینست که در بعضی از کامپیوترها ،وقتی دکمه پرینت زده می شود تصویر فرم مربوطه پرینت می شود نه گزارش.
89010

RESMAILY
یک شنبه 11 تیر 1391, 20:04 عصر
به نام خدا
با سلام. آنچه فرموديد در تمام كامپيوتر ها اتفاق مي افتد. شما ctrl+p را از كار بينداز. چون ظاهرا وقتي تكمه خودتان را مي زنيد شرطي را براي گزارشتان بوسيله خواندن text146 ارسال مي كنيد كه با ctrl+p نمي شود.
راهش را بلديد؟ يك ماكرو AutoKeyآماده كنيد و يك docmd.beep به ctrl+p نسبت بدهيد و غيره

bemilove
دوشنبه 12 تیر 1391, 07:58 صبح
ماکرو تعریف کردم عمل نکرد.....چه کنیم تا با زدن دکمه های ctrl+p به کاربر پیغام بدهد که پرینت در حالت preview امکان پذیر نیست.

RESMAILY
دوشنبه 12 تیر 1391, 08:30 صبح
به نام خدا
با سلام. من روي سيستم خودم 2007 يا 2010 ندارم براي همين چشم بسته(!) جواب مي دهم. به هرحال ماكرو Autokeys بايد جواب بدهد. حتي مي شود پيغام مورد نظررا به آن نسبت داد. من فايل شما را برداشتم تا روي يك سيستم ديگر امتحان كنم. اگر دوستان ديگر تا آن موقع جواب ندادند ، نظرم را عرض خواهم كرد. انشاله

RESMAILY
چهارشنبه 14 تیر 1391, 08:49 صبح
به نام خدا
با سلام. برنامه تان را روي يك آفيس 2010 امتحان كردم و ماكرو تان جواب داد. يعني مشكلي نداشت. لذا...؟

ehsansharif
چهارشنبه 14 تیر 1391, 20:21 عصر
با سلام
بنده هم برنامه رو روی سیستم خودم با آفیس 2007 امتحان کردم مشکلی نداشت

bemilove
جمعه 16 تیر 1391, 20:04 عصر
پس مشکل کجاست؟

RESMAILY
جمعه 16 تیر 1391, 20:48 عصر
به نام خدا
با سلام . چه مي شود عرض كرد؟ يا نمونه اي كه گذاشته ايد تفاوتي با اصل برنامه دارد و يا آنكه چي؟
شماهم يكبار برنامه تان را روي يك سيستم ديگر امتحان كنيد. ببينيم چي به چي هست.

Abbas Amiri
جمعه 16 تیر 1391, 21:05 عصر
من هم فکر میکنم احتمال مشکل یادر اکسس شما ویا فایلتان باشد بااین حال سه آبجکت موجود در فایل زیر را جایگزین کنید و Autokeys را هم حذف کنید به احتمال قوی مشکلتان رفع میشود(ابتدا ازفایلتان کپی بگیرید )