PDA

View Full Version : مشکل چاپ گزارش در ابعاد مشخص در گزارش گیری اکسس

nasimnastaran
دوشنبه 12 تیر 1391, 10:50 صبح
سلام
یکی از مشکلاتی که من اخیراً با اکسس مواجهه شدم این بود که ابعاد مثل یک قبض خاص ( فیش بانکی و یا ... مثلا در ابعاد 12*16) را نمی توانم همانند کریستال ریپورت مدیرت کنم و نکته بعدی اینه اگه بخوام با دکمه پرینت فقط یک رکورد مشخص رو بگیرم ، معمولا تمام رکوردها رو پرینت می گیره . لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند .
با سپاس

hf.farhadi
دوشنبه 12 تیر 1391, 14:11 عصر
با سلام
در مورد بخش اول سئوالتون: شما تا حدی در Page Setup گزارشتون میتونین کنترل رو اعمال کنین . ولی بستگی به کاربردتون داره که تا چه حدی باب میلتون واقع بشه !!!!

در مورد بخش دوم سئوالتون
نکته بعدی اینه اگه بخوام با دکمه پرینت فقط یک رکورد مشخص رو بگیرم ، معمولا تمام رکوردها رو پرینت می گیره . لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند .شما میتونین در جولتون یه فیلد Auto Number قرار بدین . سپس در گزارشتون شماره Auto Number رو فیلتر کنین

nasimnastaran
دوشنبه 12 تیر 1391, 22:02 عصر
در مورد بخش اول سئوالتون: شما تا حدی در Page Setup گزارشتون میتونین کنترل رو اعمال کنین
با تشکر از پاسختان !
غیر از این راهی دیگری وجود نداره چون واقعاً با PageSetup نمیشه یک کاغذ در ابعاد 16*12 سانتی متر به طور صحیح ست کرد !

mehdilaei
سه شنبه 13 تیر 1391, 23:07 عصر
با سلام
من برنامه ای برای شهر بازی نوشتم که باید با پرینترهای حرارتی (فیش پرینتر) کار می کرد و مشکل شما رو داشتم چون ابعاد مورد نظر من 8*12 یا 8*16 بود. می خواستم با تعریف ابعاد صفحه در ابعاد استاندارد پرینتر این کار را انجام دهم که خوشبختانه با نصب فیش پرینتر مورد نظر خود دستگاه کاغذهای مخصوصش رو وارد لیست صفحات کرد.
شما هم از روش مناسب می توانید در تعریف کاغذهای استاندارد چاپگرتون کاغذی با ابعاد 12*16 ایجاد کنید. اگر بتوانم عکسهای این تعریف را برایتان آپلود می کنم. امیدوارم کافی باشد
8917689177

semehdi
یک شنبه 09 آذر 1393, 11:26 صبح
سلام
در تنظیمات چاپگر، صفحه مورد نظر را اضافه نمایید