PDA

View Full Version : در خواست کمک در مورد نحوه گرفتن فضا برای دانلود

sanaz.dadkhah
سه شنبه 13 تیر 1391, 10:45 صبح
سلام من دارم سایتی طراحی میکنم که مقدار زیادی فایل جهت دانلود دارد (حدود 20 Gb)
دوستان میتووند کمک کنند و بهم بگویند که این هاست را چگونه بگیرم؟؟
آیا با فضای سایت خودم یکجا باشه؟؟؟
یا نه جدا گانه باشه؟
کلا روال کار به چه شکل است؟

aminghaderi
سه شنبه 13 تیر 1391, 12:40 عصر
روال کار به این صورت هست :
شما برای سایت خودتون باید فضای کاری اجاره کنید ، که هزینه اون بالا هست (در جریان هم هستید) .
اما فضاهایی هم وجود داره ، به نام فضای دانلود ، یا فضای واریز که بنا به شرایط سروری هزینه نگه داری اون ها زیاد نیست و این فضا ها رو به صورت حجم بالا اجاره می دهند که مخصوص همین کار هست و قیمت اون هم بسیار کمتر از فضاهای کاری هست ! (اصلا قابل قیاس نیست!) و پهنای باند هم به همین شکل .
این فضا برای نگه داری فایل ها دانلود به کار می رود.

Fartaj
سه شنبه 13 تیر 1391, 14:51 عصر
روال کار به این صورت هست :
شما برای سایت خودتون باید فضای کاری اجاره کنید ، که هزینه اون بالا هست (در جریان هم هستید) .
اما فضاهایی هم وجود داره ، به نام فضای دانلود ، یا فضای واریز که بنا به شرایط سروری هزینه نگه داری اون ها زیاد نیست و این فضا ها رو به صورت حجم بالا اجاره می دهند که مخصوص همین کار هست و قیمت اون هم بسیار کمتر از فضاهای کاری هست ! (اصلا قابل قیاس نیست!) و پهنای باند هم به همین شکل .
این فضا برای نگه داری فایل ها دانلود به کار می رود.

منظورتون از فضای دانلود همون فضایی هست که شرکت های هاستینگ به صورت جداگانه نرخ می دن و معمولا فضای اونها از 6g به بالا هست ؟؟ حالا من یک سوال داشتم من تو اون پروژه کتابخانه کتابها رو روی هاست آپلود می کنم حالا اگه قرار باشه 2000 تا کتاب بهش اضافه بشه حتما باید هاست در حدود 1.5g فضا داشته باشه ، یعنی من برای قسمت آپلود باید چطوری تعریف کنم که برو کتاب رو روی یک هاست دیگه آپلود کن ، و اینکه هاست دانلود با قیمت مناسب یعنی حدودا چقد ؟؟ هاست دانلود یعنی به درد خود سایت نمی خوره ، مشکلاتش چیه ؟؟

aminghaderi
سه شنبه 13 تیر 1391, 20:32 عصر
سلام همشهری .
اره منظور همون هاست ها هست.
این فضاها خودشون دارای نرم افزار مدیریتی هست (شاید هم شامل api برای سهولت در دسترسی) و فقط به شما یه لینک خروجی می دهد.
حدود 200 هزارتومان برای 10 گیگ برای اجراره یک ساله...
نه قابلیت پردازشی نداره / مشکلی خاصی نداره ، فقط برای همین کار دانلود طراحی شده ، چون هزینه نگه داری پاینی داره ، قیمتش ارزون هست .