PDA

View Full Version : سوال: سوال :طراحی سایتی برای ثبت نام الکترونیکی

yasna000
سه شنبه 13 تیر 1391, 12:10 عصر
با سلام.
من میخواهم سایتی برای ثبت نام الکترونیکی (شبیه ثبت نام دانشگاه آزاد) با استفاده از asp.net طراحی کنم. برای طراحی ظاهر سایت ،کلیه کنترل ها را درون table قرار دادم.
اما ظاهر سایت کمی شلوغ و در هم شده .سئوال من این است آیا روش مناسبی انتخاب کردم؟ و آیا را مناسب تری وجود دارد؟ممنون از راهنمایی هاتون.

crazy_1892
سه شنبه 13 تیر 1391, 13:05 عصر
از multiview استفاده کن

aminghaderi
سه شنبه 13 تیر 1391, 13:31 عصر
من میخواهم سایتی برای ثبت نام الکترونیکی (شبیه ثبت نام دانشگاه آزاد) با استفاده از asp.net طراحی کنم. برای طراحی ظاهر سایت ،کلیه کنترل ها را درون table قرار دادم.
اما ظاهر سایت کمی شلوغ و در هم شده .سئوال من این است آیا روش مناسبی انتخاب کردم؟ و آیا را مناسب تری وجود دارد؟ممنون از راهنمایی هاتون.
سلام.
طراحی مبتنی بر table دیگه جایگاهی نداره ، از div استفاده کنید.
طراحی مبتنی بر div که اصطلاحا به اون طراحی Table Less می گویند.
طراحی سیستم مکانیزه ، مبناهایی داره ، یکی از مباحث مهم اون در اسکلت کار ، طراحی مهندسی ظاهر هست ، که به چینش المنت ها و نوع اونها و رابطه اونها با هم و.... می پردازه .
(همین مشکلی که برای شما پیش آمده رو حل می کنه.)

yasna000
چهارشنبه 14 تیر 1391, 08:19 صبح
سلام .ممنون از راهنما یی هاتون.
آیا امکان داره منبعی واسه یادگیری معرفی کنیدواسه اینکه طراحی ظاهرسایت رو به صورت حرفه ای یاد بگیرم
مثلا بدونم حرفه ای ها از چه کنترل هایی استفاده می کنند.

aminghaderi
چهارشنبه 14 تیر 1391, 08:26 صبح
سلام.
متاسفانه منبعی خواستی سراغ ندارم ولی کلیه کتاب های و مقالات با عنوان و محتوای Application Designing می تونه کمکتون .

Saman Hashemi
چهارشنبه 14 تیر 1391, 12:34 عصر
همونجور که دوستان گفتند استفاده از div بهتر است...!
سعی کنید اطلاعات به باکس هایی تقسیم کنید مثلا اطلاعات فردی،اطلاعات تحصیلی و ... اینجوری یه ذره بهتر میشه...!