PDA

View Full Version : دانلود برنامه visual studio 2012 حجمش 1.5G با پسوند iso

harani
سه شنبه 13 تیر 1391, 15:25 عصر
البته باید تو سایت (www.ehsanavr.com) عضو باشید بهترین و جامع ترین سایت برنامه نویسی هست .
microsoft visual studio ultimate 2012 RC (http://ehsanavr.com/1391/03/20/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-microsoft-visual-studio-ultimate-2012-rc/)

اگه ام کسی با iso نمیدونه چی کار کنه راهنمایی زیر رو بخونه :
باید اول برنامه nero داشته باشید (نمیدونم که با خود هاردم بشه) . پس از دانلود یک دی وی دی خالی در رایتر میگذارین دو بار روی فایل کلیک میکنید برنامه nero اجرا میشه . قسمت رایت کردن را انتخاب در نهایت آن را burn میکنید . (رایت کردن در nero هستش دیگه) . توضیحات بهتری رو دوستمان در زیر داده .

اگه کسی خواست تشکر کنه لطفاً از دکمه مربوط به تشکر فقط استفاده کنه .

veniz2008
سه شنبه 13 تیر 1391, 15:35 عصر
باید اول برنامه nero داشته باشید (نمیدونم که با خود هاردم بشه) .

با سلام، فایل iso یه فرمت استاندارد و پذیرفته شده بین تمامی نرم افزارهای رایت هستش،برای استفاده از فایل های iso یا میتونید با یکی از نرم افزارهای رایت اونو روی dvd رایت کنید یا بدون رایت کردن هم میتونید استفاده کنید،بدین صورت که از درایو مجازی استفاده میکنید( نرم افزارهای زیادی هستن که درایو مجازی میسازن، مثل Alcohol 120 یا Clone virtual drive و ...)،فایل iso رو درون درایو مجازی میندازین و ازش استفاده میکنید(مزیت درایو مجازی اینه که لنز DVD Rom تون اذیت نمیشه، سرعت نصب برنامه تون هم چندین برابر سریعتر میشه).
موفق باشید.

developing
دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 13:13 عصر
با سلام

می دونم مطلب قدیمی هست اما...

داشتم جستجو می کردم به این مطلب رسیدم گفتم تکمیلش کنم:

علاوه بر راهکارهایی که دوستان گفتند می تونید فایل های ایزو (ISO) رو با نرم افزارهای فشرده ساز مثل winRar و 7zip از حالت فشرده خارج کنید ( Extract کنید ) و از اون لذت ببرید.